STSL 18/19 H:4 | Trabzonspor 4-0 Galatasaray | MS | 1 Eylül - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Siz menfaatiniz için yönetici yalakalığı yapmayın da başka bir şey istemeyiz.Dursun'a vermediğiniz tepkileri unutmuş değiliz.En büyük Galatasaray'lı sizsiniz zaten...

Evet en büyük Galatasaraylı biziz gecenin 4ünde havaalanına giden biziz, erkek şampiyonluk gitti derken gençler maçı sonrası takımı karşılamaya giden biziz, Galatasaray’a yön veren taraftarın istediğini yapan biziz.
Sen ise burada ancak yazarsın :)
İcraat görelim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Evet en büyük Galatasaraylı biziz gecenin 4ünde havaalanına giden biziz, erkek şampiyonluk gitti derken gençler maçı sonrası takımı karşılamaya giden biziz, Galatasaray’a yön veren taraftarın istediğini yapan biziz.
Sen ise burada ancak yazarsın :)
İcraat görelim

Yönetimler biletleri peşkeş çekmese bizde takımı destekleyeceğiz de neyse...Sen neler olduğunu benden daha iyi biliyorsun.Sıkıyorsa yönetim tüm biletleri passoya koysun da asıl taraftarlar desteği versin.Hani şu menfaatsiz sevenler!?

Yönetimler biletleri peşkeş çekmese bizde takımı destekleyeceğiz de neyse...Sen neler olduğunu benden daha iyi biliyorsun.Sıkıyorsa yönetim tüm biletleri passoya koysun da asıl taraftarlar desteği versin.Hani şu menfaatsiz sevenler!

Kardeşim biletlerimizi paramızla alıyoruz anlamıyor musun parayla. Sende al biletini satışa çıkıyor git al. Evdeki maçlara git? Sizin gibi çitlekçiler gitsin de deplasmanda kimse desteklemesin değil mi :)

oynamadan mac kazandilar resmen.
bizimkiler yoklari oynadi.
tamamen ic sorunlarimizin yüzünden ama bi taraftanda iyi oldu.
is fazla ilerlemeden uyari oldu bu herekse, haftaya yine asilirlar dogru dizilis ve kadoryla.

Şu maçtan 10 dk önce uyuyakalmasam kesin tv veya pc yi kırardım. 90. Dk da uyandım nasıl küfür ettiysem reception dan aradılar:mad:

Su vatan haini için suc duyurusunda bulunmalıyız. İfşa etmeliyiz arkadaşlar
92e9a46015ea207135b8bb206783d055.jpg

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bugün napoli sampdoriaya 3-0 yenildi ve sampdoriaya ilk galibiyetini aldı. garip bi maçtı bizim bu maç gibi.
son golü Quaglirella attı

Bu hamsiler'den nefret ettigim kadar bir fener'den nefret ederim.

Fener en azindan rakibimiz ama bu insan disi varliklar rakip bile degil.

Nankor salaklar, biz yenildik diye kizmiyoruz, yaptiginiz ezikligi kabul etmiyoruz.

Her sene fenerin altina yatan ahmaklar, iyiki fener sike yapip sizi kupadan etti, adam olunda namusunuz dediginiz sampiyonlugu alin.

Bos hava bunlar, kume duseceginiz gunleri ozlemle bekliyorum.

Çocukluk Aşkımsın, Sen İlk Göz Ağrımsın!

Yine hayattan soğutan bir maç izledik 2 günde anca futbola dönebildim :confused: Fener'le de o gün o kadar dalga geçtik ya bir an kendi potansiyelimizi unuttuk. Sahada bir takım bile yoktu resmen. Biz ne oynadık, ne izledik hala anlamaya çalışıyorum. İnşallah sonu hayırlı bir musibet olmuştur.

Şunu da söyleyeyim, takımı eksik bıraktıkları için sezon içinde alınacak her türlü kötü sonuçtan başkanı ve yönetimi sorumlu tutacağım ama şu maçta en günahsız onlardı herhalde. Bu oynanan saçmalığın tek sorumlusu Hoca ve oyunculardır. Herkesin kendini toparlaması gerek. CL'de böyle oynarsak bu kadar kolay bir grupta olmamıza rağmen insan içine çıkamaz hale geliriz.

Kaybedincede normal kaybetmiyoruz kaleye şut atamamak nedir Allah aşkına tüm hafta sonumuz mutsuz geçiyor bu sene öyle bir sene ki adam gibi forvet olsaydı nisanda biterdi lig ille bi eksiğimiz çilemiz olacak stressiz yaşayamıyoruz arkadaş!!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

belhanda, maicon, ahmet çalık, sinan gümüş, eren derdiyok out

ndiaye, serdar aziz, donk, feghouli, garry rodrigues in

ben açıkcası mariano'yu da hiç beğenmedim önümüzdeki bir kaç maç sağ bekte linnes düşünülebilir belki mariano da kendisine biraz çeki düzen verir gerçi mariano'nun trabzon maçındaki kötü performansı sinan gümüşün kötü oyunu ve geriye yardım etmemesi nedeniyle oldu

Kaybedincede normal kaybetmiyoruz kaleye şut atamamak nedir Allah aşkına tüm hafta sonumuz mutsuz geçiyor bu sene öyle bir sene ki adam gibi forvet olsaydı nisanda biterdi lig ille bi eksiğimiz çilemiz olacak stressiz yaşayamıyoruz arkadaş!!

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ben de onu diyecektim renktaş sen önce davrandın, deplasmanda kaybedebilirsiniz trabzona yenilebilirsiniz

ancak bu kadar ruhsuz, ezik bir şekilde, kaleye bir şut bile çekemeden, hiç bir mücadele göstermeden, berbat, rezil bir oyunla yenilgi kabul edilemez

Yoksa sen savaş, koş, elinden geleni yap, mağlubiyeti kabul etme, hırslan terinin son damlasına kadar mücadele et o zaman yenilsen de bu taraftar sizi yine alkışlar, yine bağrına basar.

Mariano fegouli duzenini bozdu , nagatomo rodriguez de sakatliktan dolayi olmadi

En onemli sebep buydu.

Bu arada tam bire bir aynisi olmadi ama bu haftayi ben 2002 deki bir hafta vardi ona benzettim , sanirim riko zamaninda kayseriye yenildigimiz haftaya da benziyor

O sezon once besiktas evinde antalya ile berabere kalarak baslamisti , puan farkini arttirmak uzere sahaya cikip biz de diyarbakir ile deplasmanda 0-0 kalmistik , fb ise kazansa CL siralamasini garantileyip bizle de farki 1 e indiriyordu

Inanilmaz bir haftaydi , baktim 29 uncu haftaymis bir de

Kimse avantaji degerlendiremeyince biz o haftaya girerken onde oldugumuz icin sampiyon bitirmistik

Hele fb genclerden son saniyede gol yiyip yikilmisti

Üst Alt