STSL 15/16 H:7 | Başakşehir 0-2 Galatasaray | M.S | 3 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:7 | Başakşehir 0-2 Galatasaray | M.S | 3 Ekim

Celal Dereli denen terbiyesizi banlayamayan forum yöneticilerine sesleniyorum

Sizin annenize laf edilse ne hissederdiniz beyler bu terbiyesize haddini bildirmek bu kadar mı zor eğer bu şaklabanı banlamazsanız adam değilsiniz

Hamza Balının üretimi için, makro klima olarak en uygun havza Türkiye havzasıdır. Umut'un kıçına top çarpar kazanırız.

fark yesekte gitmez.kendi kendimizi yeriz anca. beyzade çıkar erotik ses tonu ile maç sonu hava su rüzgardan dem vurur. herkes herkese kaybeder falan der

Muslera
Sabri.Denayer.Hakan.Carole
Jose...Chedjou
Sinan..Sneijder..Yasin
Podolski

ya su kadro planlamasinin rezilligine bakarmisin. inanilmaz.

denayer stoper oynuyor sag bek bos kaliyor.

ched on libero oynuyor stoper bos kaliyor.

poldi forvet oynuyor kanatta ne yapacagi hic bir zaman belli olmayan yasine guveniliyor (bakiniz: bugunku mac).

yanlis anlama kardes kurdugun kadroya bir sey demiyorum. kadro planlamamiz rezalet.

Kadıköy'de bu sene yeneceğiz.Hamza da kalacak 1 ay daha.

ben yenilmeye raziyim kardes kadikoyde eger bu rezil herif gidecekse. bas bas bagirdik takim gittikce anadolu takimina donuyor diye. son surat devam ediyoruz o yonde.

kesinlikle benfica macindan once gitmesi lazim bu herifin. yoksa ucuncu bile olamayabiliriz clde.

Son düzenleme:
ben yenilmeye raziyim kardes kadikoyde eger bu rezil herif gidecekse. bas bas bagirdik takim gittikce anadolu takimina donuyor diye. son surat devam ediyoruz o yonde.

kesinlikle benfica macindan once gitmesi lazim bu herifin. yoksa ucuncu bile olamayabiliriz clde.

Ben değilim kardeş 16 yıl oldu yeter artık o staddan 3 puanla ayrıldığımızı görmek istiyorum artık.

ŞL meselesi ise,rahat ol üçüncüyüz Hamza'ya rağmen.Astana berbat takım.

Muslera
Sabri semih hakan carole
Yasin bilal selçuk podolski
Sneijder umut

Utanmasa bu kadroyu çıkarır

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt