STSL 14/15 H:27 | Fenerbahçe 1-0 Bursaspor | M.S | 20 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:27 | Fenerbahçe 1-0 Bursaspor | M.S | 20 Nisan

skor olarak 2-1 diyorum ama ben de seninle paralel düşünüyorum ..
fener bir ihtimal sadece bir maçta berabere kalır ve ipi göğüslerler. çok iyi oynuyor mu ? hayır . ama maç sahada değil türkiye'de masada oynanıp bitiyor. fener bu işi master seviyede yapıyor.

La sen ne zaman Fener şampiyon olur demeyi bırakıcaksın. Geldiğinden beri aynı laflar yeter be kardeşim. İnanmıyorsan yapma yorum buradakileri demolize etme.

Nisan ayını lider bitiren şampiyon olur, mayısta zor maç yok gibi

4 maçta 4 galibiyetle kapatmamız lazım bu ayı, yoksa işimiz zor.

bursa bu maçta yatmaz fenere başlarında karakterli bir hocaları var sonuc herseye acık ama son ana kadar fenere saldırır

josue volkan bakambu hızlı oyuncular şenol hoca 5 kuruş için takımını ve karakterini satacak adam degildir

ligin kaderi haftaya istanbulda ve trabzonda şekillenecek

Bursa bana göre kirli düzende Anandolu'da en namuslu takım zaten bu sayede şampiyon oldular. Şenol Hoca'yı zaten anlatmaya gerek yok umarım bizim maçta yakalayıp atamadıklarını atarlar. Fernandao bu maçta 2 tane atsın "Gerçek Galatasaraylı" olsun.

Türkiye olarak FB'yi mağdur ilan ettik zaten, hakem kim olursa olsun FB'ye çalışacak. iki iki dört eder. Türk toplumunun bilinçaltına işlendi bile fb-hükümet medyasının aracılığıyla. FB şampiyon olmalı, sonra reklamını yapacaklar. Bizi öldürmeye çalıştılar, kumpas kurdular gene de şampiyon olduk. FB ve AKP birbirine o kadar çok benziyor ki

Türkiye olarak FB'yi mağdur ilan ettik zaten, hakem kim olursa olsun FB'ye çalışacak. iki iki dört eder. Türk toplumunun bilinçaltına işlendi bile fb-hükümet medyasının aracılığıyla. FB şampiyon olmalı, sonra reklamını yapacaklar. Bizi öldürmeye çalıştılar, kumpas kurdular gene de şampiyon olduk. FB ve AKP birbirine o kadar çok benziyor ki

şampiyon olurlarsa saldırıya rağmen yılmadık falan filan olamazlarla bize saldırı oldu moralimiz bozuldu falan filan hertürlü mazeret hazırlandı.

Üst Alt