STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:24 | Galatasaray 2-2 Başakşehir | M.S | 14 Mart

Iyi geceler arkadaslar,

Kötü bi aksam gecirdik, maalesef hamza da rakibin ekmegine yag sürdü, insallah hatalarindan ders cikarir da sampiyonlugumuza mal olmaz.

Bu amatörce hatalari devam ettigi icin biz zaten bosu bosuna sampiyonluk hayalleri kuruyoruz. Geldiginden beri 22 mac yaptik ve ayni hatalar hala devam ediyor, insan oturup düsünmez mi yahu ben nerede hata yaptim diye.
Küçük detaylar bir takımı şampiyon yapar zaten sen istediğin kadar güzel futbol oyna. Doğru zamanda oyuna müdahele edemezsen böyle şeyler başına gelir. Adam hatalarından ders çıkaracağına sürekli özür diliyor.

Bundan 10 sene önce futbol oynarken antrenörüm hep derdi. "Senin özür dilemen ile sorun çözülmez, bu benim işime gelmez". Onun için özür dilemek çok ucuz birşey. Ancak özür dileyen kişi kendini tatmin eder.

Bruma ıslıklanıyor dakika olmuş 85 maç 2-2 niye oyuncu değişikliğine gitmezsin? Islıklanan genç bir oyuncunun son dakikalarda nasıl pozitif katkı verebileceğini düşünüyorsun?

Bide tamam hadi 2-2'ye geldi maç anladık, e arkadaş dakika 85, 4 dakika da uzatma geldi, yani 9-10 dakika var daha. Bir reaksiyon vermez mi insan? Bir değişiklik falan yapmaz mı, öyle bön bön baktı arkadaş olur şey değil ya. Ki 2-3 tane de duran top şansı geçti elimize. Koy arkadaş Pandev'i, öyle veya böyle hava toplarında iyi adam, belli mi olur belki bir tehlike yaratır. Olmaz demeyeceksin. Ben 2-2'den sonra bir taraftar olarak dağılabilirim ama sen hocasın, senin dağılmaman lazım.

Bazen diyorum Aykut K. İsmail K. ile falan çok dalga geçildi ondan mı böyle cezalandırılıyoruz. Şaka bir yana çok can sıkıcı bir maçtı. Şikeciler fire verse bir nebze azalır bu sıkıntı.

Bittiğimiz an bu andır.Bir Galatasaraylı pazar sabahı bu saatte foruma giriyorsa durup düşünmek gerektir.Yazıklar olsun.Maçla yatıp maçla kalkıyoruz.

Bide tamam hadi 2-2'ye geldi maç anladık, e arkadaş dakika 85, 4 dakika da uzatma geldi, yani 9-10 dakika var daha. Bir reaksiyon vermez mi insan? Bir değişiklik falan yapmaz mı, öyle bön bön baktı arkadaş olur şey değil ya. Ki 2-3 tane de duran top şansı geçti elimize. Koy arkadaş Pandev'i, öyle veya böyle hava toplarında iyi adam, belli mi olur belki bir tehlike yaratır. Olmaz demeyeceksin. Ben 2-2'den sonra bir taraftar olarak dağılabilirim ama sen hocasın, senin dağılmaman lazım.
Beyni durdu yaptığı hatada takılı kaldı pişman oldu sonrada maç sonunda nasıl özür diliceğini düşündü o dakikalarda. Hamza hoca kendini bir üst seviyeye çıkaramadı geldiğinden beri hep aynı yerde takılı kaldı. Oyunu okuyamıyor, oyuncuları okuyamıyor hep aynı hatalar aynı değişiklikler vs. sadece kendini sevdirerek bu iş olmaz. O futbolcular motivasyonunu kaybettiği an bu takım bir maçta 5lik olur. Futbolcuların ona inancı da azalıyor.

2 haftada aldığımız şampiyonluğu geri verdik geçmiş olsun fb maçında çıkan rezalet 11 bugünde yapılan rezalet oyuncu değişiklikleri belkide matematiksel olarak garantilemeyi bekleyecekken şikecilerin puan kaybını bekleyeceğimiz döneme girdik yazıklar olsun böyle amatörce ne top oynanır(futbolcular) nede top oynatılır (hamza)

ya var ya maç istediğimiz sonuçla bitmeyince forumun halini düşünüyorum hep.aman moralleri bozulmasın,üzülmesinler falan diye:D zaten olumsuz düşünen bi yapımız var forum olarak.ve böyle sonuçlarda depresyona giriyoruz.

kendinize gelin abi..10 hafta var.neler bekliyo bizi bilemeyiz.ama yolun sonu şampiyonluk olur inşallah hamzaya rağmen!

Şaşkınım

Bitkinim

Yorgunum

Yenilsek bu kadar koymazdı

2-0 dan maç veren bi Galatasaray olduk nasıl iş bu anlamadım.

Tek umudumuz bugün iki takımında berabere kalması puan kaybetmesi, bizim için bu haftayı kurtarma haftası olur.

ya var ya maç istediğimiz sonuçla bitmeyince forumun halini düşünüyorum hep.aman moralleri bozulmasın,üzülmesinler falan diye:D zaten olumsuz düşünen bi yapımız var forum olarak.ve böyle sonuçlarda depresyona giriyoruz.

kendinize gelin abi..10 hafta var.neler bekliyo bizi bilemeyiz.ama yolun sonu şampiyonluk olur inşallah hamzaya rağmen!
Aynen ya helak oluyor forum anasını satim, halbuki 10 koca hafta var, liderlikte değişir, puan farklarıda değişir ama işte böyle bir maçta puan kaybı olunca insan çöküyor haliyle.

Ya sergen insanların zaten isyanı puan bırakma filan değil, 2-0 dan maçı göz göre göre veren takıma bu isyan.

Aldık maçı ya aldık, bi 10 dakika sabredemediler. Büyük takımsın sen ya, oyunu soğut bişey yap.

2-0 dan maç veriyosan şampiyon olmayacaksın abi yani olay bu, birde bunlar tecrübeli oyuncular yani düşün.

hadi 2-1 oldu ondan sonraki afallamaya anlam veremiyorum Alper'in dediği gibi. 2-1'den sonra şuursuzca top oynamamıza insanın canı sıkılıyor. Biraz yatın kıvranın, gerekirse sağlık görevlileri girsin soğusun oyun. Zaten adamlar maça ortak olmuş. 3-5 pas yap, golden sonraki baskısını kır rakibin. 3 dakika ya yapacağın şey

Ya sergen insanların zaten isyanı puan bırakma filan değil, 2-0 dan maçı göz göre göre veren takıma bu isyan.

Aldık maçı ya aldık, bi 10 dakika sabredemediler. Büyük takımsın sen ya, oyunu soğut bişey yap.

2-0 dan maç veriyosan şampiyon olmayacaksın abi yani olay bu, birde bunlar tecrübeli oyuncular yani düşün.
bizim takımda bu lakayıtlık,maçı bırakma olayı 2 sezondur var...ben bu maçın ders olduğunu düşünüyorum,çünkü şampiyonluk yarışındayız.ötesi yok...hataların affı yok bundan sonra...böyle haftalara giriyoruz.

ve hamzaya falan kızıyoruz ya,takımda da sorun var.evet hamza maçı elleriyle verdi,olcanı çıkarmadı,yasini çıkarması hatalıydı ama dediğin gibi takım dayanmalıydı.direnç göstermeliydi.
bundan sonraki süreçte bu direnci gösterirsek şampiyonluk gelecek.

hadi 2-1 oldu ondan sonraki afallamaya anlam veremiyorum Alper'in dediği gibi. 2-1'den sonra şuursuzca top oynamamıza insanın canı sıkılıyor. Biraz yatın kıvranın, gerekirse sağlık görevlileri girsin soğusun oyun. Zaten adamlar maça ortak olmuş. 3-5 pas yap, golden sonraki baskısını kır rakibin. 3 dakika ya yapacağın şey
Bundan sonra Arena'da puan kaybetmemeliyiz diyodum tam pat diye gelip puan aldılar, hemde şu avcının takımı ya çıldırıyorum.

Adamlar iki maçta kalemize 6 gol attılar, boğucaksın rakibi kendi evinde ne olursa olsun alıcaksın o 3 puanı.

Şimdi bütün deplasmanlarını kayıpsız geçmen gerekiyo, ben anlamadım bu sezonu zaten bursa'yı- sivası-eskişehiri deplasmanda yendiğimiz bir sezon evimizde saçma puanlar kaybediyoruz.

Şimdi gider trabzonu filan yeneriz evimizde karabük'e filan kaybederiz öyle saçma bi takım olduk.

bizim takımdaki oyuncular Galatasaray'da olduğunu unutmuş.sene sonu çoğu gidecek zaten.iyki yabancı sayısı 14 oldu.

bizim takımda bu lakayıtlık,maçı bırakma olayı 2 sezondur var...ben bu maçın ders olduğunu düşünüyorum,çünkü şampiyonluk yarışındayız.ötesi yok...hataların affı yok bundan sonra...böyle haftalara giriyoruz.

ve hamzaya falan kızıyoruz ya,takımda da sorun var.evet hamza maçı elleriyle verdi,olcanı çıkarmadı,yasini çıkarması hatalıydı ama dediğin gibi takım dayanmalıydı.direnç göstermeliydi.
bundan sonraki süreçte bu direnci gösterirsek şampiyonluk gelecek.

Hamza hoca çıkıyo gene özür diliyo, yahu bütün stad hatta tv karşısındaki herkes gördü en son çıkması gereken kişinin yasin olduğunu, bir tek o adamla atak yapıyoduk tehlikeli geliyoduk. Ve elleriyle verdi maçı, oyuncularda geri çekilde oyunu soğutmadılar.

Neyse dediğim gibi sergen bugün eğer iki takımda puan bırakırsa bizim için iyi bi hafta sayılır.

Üst Alt