STSL 13/14 H:26 | Galatasaray 0-1 Kayserispor | MS | 22 Mart - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:26 | Galatasaray 0-1 Kayserispor | MS | 22 Mart

Bunu en son diyecek kişiydim belki ama bu takım Terim e muhtaç. Bırakın kimse Galatasaraydan büyük değildir ayaklarını. Terimini aldıklarını çıkınca Beşiktaş gibi kulüp kalıyor.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Not düşeyim o zaman.

6 Lig Şampiyonluğu

1 Uefa Kupası

2 Türkiye Kupası

4 Süper Kupa

+

3 TSYD

1 Emirates

Toplam 13 majör kupa.

19-6=13 Şampiyonluk

14-2=12 Türkiye Kupası

0 Avrupa Kupası

14-4=10 Süper Kupa

Evet geriye Beşiktaş kalıyormuş test edildi.

Yabancı bir TD ile SON ŞAMPİYON OLDUĞUMUZDA SENELER 2006'yı öncesinde 2002'yi daha evvelinde ise 1994'ü gösteriyordu.

Onlar da YERLİLER TARAFINDAN SEVİLEN LUCESCU, FELDKAMP(Daha çok korkulan diyelim), ve GERETS idi.

Tarihinde bu kadar çok yerli TD ile şampiyonluk olan takıma, sezon ortasında Mourinho olsa getirilmemeliydi.

Muslera: İşini yaptı.

Hakan Balta: İki adım önüne pas atamayan bir futbolcu. Seneye olmaz inşallah.

Semih: Gereksiz topla oynamalar yapıyor. Daha garanti oynamalı. Her kornerde geliyor. Bir kere de vur be kardeşim.

Telles: Çok savruk hücum ediyor. Çizgiye yapışıyor. Ama yine de iyi ki var.

Veysel Sarı: Hücum yok. Hız yok.

Melo: Bazen öyle pas hataları yapıyor ki çok tehlikeli pozisyon veriyoruz. Ama en iyisi o.

Selçuk: Bana göre Maldonado'dan farkı yok.

Ceyhun: O da neden oynadığını bilmiyor eminim.

Sneijder: Kesinlikle yanlış yerde oynatılıyor. Ayrıca bu adamı oynatmanın tek yolu ortada oynayacak ve sağında solunda adam gibi kanat oyuncusu olacak.

Burak: Katlanmak zorundayız. Forvet yok. Sene sonuna kadar sabır. Girdiği ikili mücadelelerde aklı fikri faul almak. Ama faulu yapan hep kendisi.

Umut: Bize vereceğini ilk geldiğini sene vermiş. Yedek kala kala küflenmiş.

Sabri: Ne diyelim. Ona gelene kadar kızacak çoook adam var.

Lucas: Oynamyan oyuncuyu eleştirmek doğru olmaz.

Hajroviç: Bu maçın en etkili ismiyken oyundan alındı. Çok güçsüz.

Ve gerisi...

Drogba: Yaş geçmiş iş bitmiş. Ekonomik yükü de çok ağır. Bundan sonra biraz zor verir kafayı takıma.

Eboue: Bazen rakiplerin dediği kadar var diyorum. Burak gibi her pozisyonda yerde. Sürekli oynamıyor zaten.

Chedju: Bir var bir yok.

Yekta: Yedek yedek yedek.

Oynamayanlara gelince...

Salih: Mümkünse sene sonu oynayacağı takıma gitsin.

Umut G: Bu çocuğun üzerine düşülmeli. En azından şans verilmeli. Biraz güçlenirse Selçuk'tan daha faydalı olur.

Burdisso: Adını bile tam yazamadım. Niye alındı hâlâ anlayamadım.

Hoca: 3-5-2 olmaz bu oyuncularla. Bunu anlaması lazım. Devre arasında o kadar adam aldıracağına taş gibi bir forvet aldırsaymış ya. Futbolcularla iletişim sorunu var. İkili münakaşaya açık bir hoca.

Başkan: Sen iki sene yapacağını yaptın. 3. sene olmadı. Daha da olmaz başkan.

topcular bizim kadar düsünmüyorlardir eminim

gecelere akmis hatunlarla egleniyorlardir suan

bize lider vasifli topcular lazim takimi sahiplenecek ve ayni zamanda takim icerisinde agirligi olan adamlar

bülent korkmaz gibi hakan sükür gibi hasan sas gibi

maalesef burak ve selcukgillerin ayagina bakar olmusuz

diger kaptanlar sabri ve hakan balta'yi zaten kimse takmaz

unal aysal sukru ergun u floryadan sorumlu yonetıcı olarak atamıs..yonetım kurulunun ıcı cok bos maalesef..bu adamın ne tecrubesı var kı floryayı yonetecek anlamak zor galatasarayda nelerın oldugunu

Beyler nolmuş böyle bu akşam ya? maçı izleyemedim alışverişe çıkmıştım, eve bi geldim şok oldum..

31-0 yeneriz dediğimiz takım bizi arenada tokatlamış galiba:31:

Sinyor Mancini içerde bari kazandırtıyordu şimdi oda bozuldu.. Berabere kalmaktansa yenilmemize sevindim açıkcası. En azından bazı gerçekler daha çabuk görüldü.. İstifaya çağırmakta bunlardan biriydi. Keşke daha erken olsaydı neyse darısı bir daha ki maça inşallah. Dedim zamanında bu adamla olmaz diye yok gittik en saçma tercihi yaptık getirdik. Geçmiş olsun yedi 1 sezonumuzu

Yoğun gündemden maçı takip edemedim ve sonucu görünce şok geçirdim. Evimizde iyiyiz diyorduk en azından ama bu da patladı. Sezonu 2. olarak tamamlaybilsek bari. Rakiplerimizin Avrupa'dan yasak aldığı bir zamanda daha ileriye gitmemiz gerekirken biz daha geriye gidiyoruz.

Not düşeyim o zaman.

6 Lig Şampiyonluğu

1 Uefa Kupası

2 Türkiye Kupası

4 Süper Kupa

+

3 TSYD

1 Emirates

Toplam 13 majör kupa.

19-6=13 Şampiyonluk

14-2=12 Türkiye Kupası

0 Avrupa Kupası

14-4=10 Süper Kupa

Evet geriye Beşiktaş kalıyormuş test edildi.

Yabancı bir TD ile SON ŞAMPİYON OLDUĞUMUZDA SENELER 2006'yı öncesinde 2002'yi daha evvelinde ise 1994'ü gösteriyordu.

Onlar da YERLİLER TARAFINDAN SEVİLEN LUCESCU, FELDKAMP(Daha çok korkulan diyelim), ve GERETS idi.

Tarihinde bu kadar çok yerli TD ile şampiyonluk olan takıma, sezon ortasında Mourinho olsa getirilmemeliydi.

Hamza Hamzaoğlu gibi en azından Galatasaraylı olan. Takım ezilirken ayaklarını uzatmayan birisi lazımdı yahut Denizlide son 16dk. da nabzı muhtemelen 100ün üzerine çıkmış bir Gerets gerekiyordu. Sahaya taktik diye çöp kağıtlar yollayan birisi değil.

Hep böyle oldu.. Hep isim adamlar geldi ama olmadı yine Terim' e döndük, geldi, düzeltti ve gitti.. Sanırım artık Terim' de yok.. Rijkaard dönemi gibi olacak demiştim Mancini' nin adı çıktığı zaman ne yazık ki doğru çıktı..

sen hajrovici dogru dürüst oynatma ondan sonra asiri derece hirs yapip pozisonylari yedi.

aslinda iyi görüntü verdi ama asiri derece motive olmus.

ama kanatla üzeri oynandigi zaman her zaman futbol göze iyi gelir.

yanliz bi tarafa hajrovici aliyorsun diger tarafta sneijderi oynatiyorsun ayni tas ayni hamam.

sonra ontivero gelince dedik tamam simdi 2 tarafli gideriz tam o an hajrovici cikardi.

en büyük komedide umutu sol buragi sag kanata aldi.

ondan sonra zaten olmayan oyun hepten öldü.

Aslen Kayseriliyim, ilk defa Kayserisporun Galatasaraya karşı gol atmasından mutlu oldum, Kayserispordan ümitvar olduğumdan değil, Galatasarayın oynadığı iğrenç futboldan dolayı...

Geçen yıl şampiyonluk ve Avrupa başarısına rağmen, 5 maç sayamıyordum takımın iyi futbol oynadığını söyleyebileceğim, futboldan soğumuştum...Beterin beteri varmış, bu sezon iyice tiksintiye dönüştü futbolla ilişkim...Müsebbibi olarak gördüğüm Terim-Aysal-İnan-Yılmaz-Mancini gibilerin Allah müstehakını versin...Yarından tezi yok Lig Tv yi donduracağım, stada da daha gitmem bu sezon, verdiğim her kuruş haram...

Hamza hamzaoglu, senol gunes, mustafa denizli herhangi birini cok gec olmadan getirin yoksa bi sezon daha cope gider

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt