STSL 13/14 H:24 | Galatasaray 6-1 Akhisar Belediyespor | MS | 8 Mart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:24 | Galatasaray 6-1 Akhisar Belediyespor | MS | 8 Mart

a6752stsllogo.png

88f85gs.png
c80ecv.png
akhisar.png

galatasaray-ttarena2.jpg

Spor Toto Süper Lig 13/14 Sezonu 24. Hafta

Galatasaray - Akhisar Belediyespor

Türk Telekom Arena, İstanbul

8 Mart

19.00

Deplasmanda olsa kesinlikle farklı konuşurdum ama maçın kendi sahamızda olması benim için bu maçın kayıpsız atlatılacağı anlamına geliyor.

Muslera

Veysel Semih Chedjou Telles

Melo Ceyhun Yekta

Hajrovic Drogba Sneijder

Muhtemelen bu kadrodan Burak&Hajrovic degisikligi olur ilk 11de. Kesinlikle ic sahada bir surpriz yasamamaliyiz. Erkenden bize lazim olan skoru bulup maçı kurtarmaliyiz. Drogba milli mactan da yorgun donerse gerekirse bu macta da oynamadan dogrudan Chelsea macina saklanabilir. O zaman da Burak ilk 11de baslasin, Eboue oynasin, en azindan mac oynayıpta cikar Chelsea macina.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-------------Muslera----------------

Veysel-----Semih--Chedjou----Telles

------------Melo---Yekta----------

Hajrovic-------Sneijder---------Çolak

---------------Burak--------------

Drogba'nın oynaması için Chedjou'nun yerine Balta olabilir.Ayrıca Emre'nin kanatta pek iş yapacağını sanmıyorum ama takımda yerli kanat olmadığından mecbur oynamalı.Ama ne olursa olsun şu 4-2-3-1'i oturtmalıyız.Kanatsız sistemden gına geldi.

Selçuk yerine Ceyhun, Umut yerine Drogba oynar başka da değişim olmaz, Sneijder sol kanattan kurtulmaz, komedi devam eder.

Üst Alt