STSL 13/14 H:12 | Beşiktaş 3-1 Torku Konyaspor | M.S | 25 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:12 | Beşiktaş 3-1 Torku Konyaspor | M.S | 25 Kasım

Konya'lı olduğum icin maclarını takip ediyorum, iyi futbol oynuyor takım. Zaten bize karşı oynadıkları oyunu da beğenmişsinizdir muhakkak.

Forvette Gekas ve Hasan Kabze gibi lig standartlarında oldukca iyi sayılabilecek 2 oyuncu var. Keza Djalma ve Recep gibi hücumu destekleyen formda ve iyi oyuncular var. Tek sorun deplasmanda puan toplayamamaları ama mac seyircisiz olacak yanılmıyorsam.

Bu arada Hasan Kabze'nin golü var macta.:smile: Hala hatırlarım o günü Beşiktaş'lı hocamla seyrediyoruz macı son saniye de gol olunca ben kendimi kaybetmişim, nasıl seviniyorum. Kendime gelince hocamın bir bakışı vardı hic unutmuyorum.:DD

Allahtan iyi oynuyor, memleketinin rezil takimi, kötü oynasalar herhalde kargaspor'dan ilk yarida 10 gol falan yerlerdi, hemde kargalardan :asd:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fener bu kadar rahat kazansın maçlarına şaibeli dersem ya da ballı takım dersem adiyim.

Ama maksimum 2 maç güle oynaya kazandı adamlar. Geri kalanı tamamen ite kaka alınmış maçlar...

Kücümsediğin Beşiktaş senden cok daha iyi futbol oynuyor, aynı Konya'yı biz nasıl yenmişiz ac bi izle bakalım.

Besiktasin eti budu ne.. Gördük o cok övdügünüz kargasporu kendi sahasinda bize karsi, o zaman da senin gibiler cikip kargaspor söyle müthis, böyle müthis, fark yeriz bilmem ne diye sacma sapan seyler söylüyordu. Drogba size en güzel tokadi sahada yapistirdi, cikip 10 dak kasti, hem sizin hem de siketasin fisini cekti.

Ayrica o cok övdügün kargaspor'u hafta sonu sütcü saracoglunda da görecegiz...

Beşiktaş FB'den puan alabilir.Türk futbolcuları iyi ama yabancı futbolcuları tam tersi.Kasımpaşa'nın yabancıları daha kaliteli.

Besiktasin eti budu ne.. Gördük o cok övdügünüz kargasporu kendi sahasinda bize karsi, o zaman da senin gibiler cikip kargaspor söyle müthis, böyle müthis, fark yeriz bilmem ne diye sacma sapan seyler söylüyordu. Drogba size en güzel tokadi sahada yapistirdi, cikip 10 dak kasti, hem sizin hem de siketasin fisini cekti.

Ayrica o cok övdügün kargaspor'u hafta sonu sütcü saracoglunda da görecegiz...

Ulan adam yerine koyduk cevap yazdık, ikile.

Üst Alt