STSL 11/12 H:9 | Kayserispor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:9 | Kayserispor 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:9 | Kayserispor – Galatasaray | 30 Ekim | 16.00

------------Muslera--------------

Eboue---Ujfalusi---Semih---Çağlar

Sercan---Melo---Selçuk---Yekta---Riera

-----------Elmander------------

Böyle bir kadro ile çıkılmalı.Sakat ve cezalı oyuncularımızın yokluğunda.

Çok zor maç olacak.Kayseri de aynı Antep gibi form tuttu son maçlarda. Biz de özellikle gol yollarında çok etkisiz kalıyoruz. Umarım Fatih Hoca bu soruna takım içinde bir çözüm bulabilir. En azından devre arasına kadar mağlubiyet almadan gitmemiz gerek. Ama daha 3 tane derbi oynayacağız bakalım neler olacak

Gaziantepspor macindan sonra hirslandigimizi düsünüyorum. Eksiklerimiz var evet. Zor mac olacak evet, ama öyle ya da böyle kazanmamiz gereken bir mac. Puan kaybedersek krize gireriz. Zirveden baya uzaklasiriz ve toparlamasi da baya zor olur. Fenerbahce gibi takimlar 2-3 mac arkaya arkaya puan kaybetmez maalesef. Gercekci olmak lazim.

---------------------- muslera --------------

----------------eboue --------ufalusi -------semih kaya ----------------çağlar

-------------------selçuk inan- -melo-----yekta----------------

------------------------------emre çolak-----------------

-------------------sercan----

---------------------- ------- elmander--------------------

Buradakilerin çoğu beğenmeyebilir ama oynadığımız olumlu futbola,yenilgiye tahamülü olmayan görüntüdeki takım yapısına rağmen iddianame açıklanana kadar bu ligde rahat edemeyeceğiz yarında saçma sapan kararlarla puan veya puanlar bırakırız sahada.Nezaman iddianame açıklanır bazı takımların düşmesi gerektiği açıklanır M.ALİ fener'i düşüren başkan olmak istemeyip istifa eder ve TFF dağılır ozaman yeni bir sayfa açmaya gelecek için umutlanmaya başlarız.

Malesef gram umudum yok benim yarın yada iddianame açıklanmadan önce oynayacağımız maçlar için.

---------------------- muslera --------------

----------------eboue --------ufalusi -------semih kaya ----------------çağlar

-------------------selçuk inan- -melo-----yekta----------------

------------------------------emre çolak-----------------

-------------------sercan----

---------------------- ------- elmander--------------------

Fatih hocanın Semih'i oynatacağını sanmıyorum. Oraya Balta'yı koyacaktır.

Semih ilk 11 de baslar bence.

Idman fotograflarinda bir karede Riera,Elmander,Ujfalusi,Melo ve Semih var.

Duran top calismasi galiba.

Buradakilerin çoğu beğenmeyebilir ama oynadığımız olumlu futbola,yenilgiye tahamülü olmayan görüntüdeki takım yapısına rağmen iddianame açıklanana kadar bu ligde rahat edemeyeceğiz yarında saçma sapan kararlarla puan veya puanlar bırakırız sahada.Nezaman iddianame açıklanır bazı takımların düşmesi gerektiği açıklanır M.ALİ fener'i düşüren başkan olmak istemeyip istifa eder ve TFF dağılır ozaman yeni bir sayfa açmaya gelecek için umutlanmaya başlarız.

Malesef gram umudum yok benim yarın yada iddianame açıklanmadan önce oynayacağımız maçlar için.
seni rahatlatıcaksa ben söyliyim.iddianame çıktığında fener düşecek.ama daha da beter olcaklar.tff görevde kalmıycak. mhk zaten dağılır.böyle devam etmez.

not:ali koç açık vermişti zaten''2 senemizi kaybederiz bizi şimdi düşürsünler ''.

şu kanatlarda akan son seneelerde cok az adam oldu. keita gibi mesela. elmander ve sercanla cıkılmalı sahaya. tek forvet oynayarak ancak elamnderi yorarız. ben hala saglam takım oldugumuz düşünüyorum ama gol yollarında kendimizi geliştirmemiz lazım.

şu kanatlarda akan son seneelerde cok az adam oldu. keita gibi mesela. elmander ve sercanla cıkılmalı sahaya. tek forvet oynayarak ancak elamnderi yorarız. ben hala saglam takım oldugumuz düşünüyorum ama gol yollarında kendimizi geliştirmemiz lazım.
emre çolak forvet arkasında bi oynasa araya atacağı toplar elmanderi kral eder.

Üst Alt