SL 23/24 H:20 | Gaziantep FK 0-1 Fenerbahçe | MS | 14 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 23/24 H:20 | Gaziantep FK 0-1 Fenerbahçe | MS | 14 Ocak

bence aynı küçük şikeciler gibi, şike yaptığı mahkemelerce tescil edilmiş, 2011 süper kupası oynanmamış ve o sene cl'ye alınmamış bu takımın da maçlarının konusu açılmamalı.

çünkü ortada böyle bir rakip yok.

tüm kuralların kendisine pasifize edilen bir takım, rakip olmaz.

kendi kendilerine oynayıp penaltı atışları ile şampiyonu ve gol kralını belirlesinler.

Şu iş geçen sezon da böyle başlamıştı. Sonra normale dönmüştü. Normale döndüğünde biz öne geçmiştik. İnş. Yine öyle olur

Fb

Bitigen 2
Bayarslan 3
Zorbay 3
Kardeşler 3
Meler 2
Karaoğlan 2
Cihan 1
Mete 1
Bahattin 1
Kadir 1

GS

Meler 2
Karaoğlan 1
Bitigen 2
Şansalan 3
Cihan 1
Kadir 2
Bayarslan 2

Zorbay 2
Kardeşler 2
Bahattin 1

Numanoğlu 1

Bjk

Özdamar 1
Kadir 2
Ümit 2
Zorbay 2
Bayarslan 1
Şansalan 1
Kardeşler 3
Numanoğlu 1
Meler 1
Kalkavan 1
Uğurlu 1
Bitigen 2
Karaoğlan 1

Bu hafta fbye Numanoğlu, bize ise Karaoğlan verildi.

İlk yarıda takımların maçlarını hangi hakemlerin yönettiğinin listesi. Hakem çeşitliliği en düşük takım 10 hakemle Fb, bizim maçlarımızı ise 11 farklı hakem yönetmiş. Bjkde ise sayı 13. Tff ilk 7-8 haftada her takıma farklı hakemler vermiş ama hakem kadrosu dar olduğu için aynı hakemleri vermeye başlamış.

Hakem hataları geldikçe bu hakem kadrosu daha da daralacak. Tff çözümü şöyle bulmuş. Bir hakem hata yaptı mı 1-2 hafta dinlendirip sonra başka takımların maçlarına veriyor. Mesela Ali Şansalan megafon olayından beri fb maçlarını alamazken bizle bjk maçlarına veriliyor. Aynı şekilde GS-Efes basket maçında Efes forması giyen Mete bizim maçlara verilmezken kuşların maçlara verilmiş. Gerçi Mete Var'a geçti şimdi. Yine de bizim maçlara verileceğini sanmıyorum var kadrosu dar olmasına rağmen.

Kadro daralacak dedim. Onu açayım. İlk daralma Zorbay'la oldu. Zorbay Fred'i attığı için fb maçlarına, bizim 3 penaltıyı vermeyip ilk fırsatta Sivas'a penaltı çaldığı için bu sezon bir süre bu 2 takımın maçlarını alamaz diye düşünüyorum. Hatta bu sezon sonuna kadar bile olabilir.

Bizim için diğer 2 daralma ise Hatay maçında Icardi penaltı pozisyonu nedeniyle Bahattin Şimşek ve Fb maçında yine Icardi pozisyonu nedeniyle Arda Kardeşler. Bu ikisi 2. yarıda max 1 maçımıza verilir diye düşünüyorum. Bu yüzden bizim maçlar eğik yazılı olan 8 hakem arasında dönecek 2. yarı. Belki Ümit Öztürk de eklenebilir. Fbnin maçlar ise Mete dışındaki 9 isim+ Numanoğlu ile dönecek şimdilik. Çömezlere maç vereceklerini sanmıyorum.

Üst Alt