SL 22/23 H:7 | Fenerbahçe 5-0 Alanyaspor | MS | 18 Eylül - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Jorge jesus'u getirmeleri bizim adımıza kötü oldu. Keşke ismail kartal ile devam etseydiler
Ben tersini düşünüyorum bu ligde işler biraz kötü gitsin yabancı hoca topun ağzına sürülür sonra ateşlenir.Yerli hoca her fırsatta destek görür daha uzun krizle mücadele etme yetisi olur.İki maç kötü gitsin herşey değişir.Bejeke İsmail’le uçuyordu şimdi iki maçta tartışmaya başladılar.Avrupa liginde basit maçlar ligde oturmamış zayıf takımlarla bi rüzgarı arkasına aldı ama her zaman diken üstünde olacak.Çok yabancı hoca geldi ama şampiyonluk olan çok çok azı.
Ek daha geçen Ümraniye maçında Ali Koç hoca onu istedi ben bunu sordum hoca öyle dedi benden günah gitti gibi konuşmalar yapmıştı kaygıyla çünkü asıl kendisi ince ipte yürüyor hiç acımaz satar hocayı

bizim takımın kadrosu prese çok uygun değilmiş gibi geliyor bana. zaten maç içinde deneyince boşluk veriyoruz hemen.
O biraz orta sahadaki karaktelerden dolayi. Mico torreira oynarsak değişebilir.
GSmizin en büyük eksileri neydi son senelerde.

*Deplasman maçları...Bu sene 7 maçın 4ü deplase idi ve 10 puan topladık. Sadece iki puan eksideyiz.

*Son dk golleri. Şampiyon olduğumuz sezonların vazgeçilmezi olan bir geleneğimizdir.

*Geriye düştüğümüz maçları çevirme.

*Şaka değil ama bireysel hatalardan gol yeme hastalığımız. Maalesef bunu da o sezonlarda hele bolca yapmışızdır.

*Oynadığımız rakiplerden dördü hala ilk 10 içinde. Ve Milli aradan sonra oynayacağımız maçların çoğunluğu da bu tabloda yer alan ekipler olacak. Rakiplerimiz aşağıları elden çıkarırken biz daha buradan Giresun ve Ümraniye dışında uğrayamadık. Bu fikstür algoritmasında olan maçlar da misal öyle bunlarınki gibi üst üste değil aralıklı...

*Bay geçtiğimiz hafta dışında 6 deplesman oynamış olacağımızı belirtmek de isterim ekstra. Üst üste deplasman vermeleri de cabası. ADS sonrası Kayseri...

Yani ne şartlarda liderliği ADS ile paylaştığımızı görün diye bu istatistikleri de bu postun altına koymak istedim. Rakamların önemi sadece skorlara has bir şey değil.
Geçen sene sadece 4 deplasman maçı kazanmisiz

Neyse şimdi objektif bir analiz yapalım.
Fenerbahçe gerçekten bu son iki hafta çok iyi oynadı bunda rakipleri de ekmeklerine yağ sürdü hem kayseri, hem alanya pasla çıkmaya çalıştı, Ümraniye ise genelde uzun oynadı ve önde pres yapan fb orta sahası önde yakalandığı için uzun oynadiktan sonra seken topları alıp fenere karşı tehlikeli olmuştu ama şuan fenerbahçe ön alan presini gerçekten cok iyi yapiyor ve tempolu da oynuyorlar. Bence şuan oyun olarak da bizden daha iyiler ama şuan avantajli olan taraf biziz mac fazlamız olmasına rağmen 3 puan öndeyiz ayrıca da gerçekten de fikstürümüz çok zordu adamlar 6 haftada 4 iç saha maçı oynadılar gerçekten tuhaf bir fikstür. Ayrıca sürekli bu oyunu oynayabilecekler mi? Bjk de hemen hemen aynı oyunu oynamaya çalışıyordu İstanbul maçında oynayamadilar

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ben tersini düşünüyorum bu ligde işler biraz kötü gitsin yabancı hoca topun ağzına sürülür sonra ateşlenir.Yerli hoca her fırsatta destek görür daha uzun krizle mücadele etme yetisi olur.İki maç kötü gitsin herşey değişir.Bejeke İsmail’le uçuyordu şimdi iki maçta tartışmaya başladılar.Avrupa liginde basit maçlar ligde oturmamış zayıf takımlarla bi rüzgarı arkasına aldı ama her zaman diken üstünde olacak.Çok yabancı hoca geldi ama şampiyonluk olan çok çok azı.
Ek daha geçen Ümraniye maçında Ali Koç hoca onu istedi ben bunu sordum hoca öyle dedi benden günah gitti gibi konuşmalar yapmıştı kaygıyla çünkü asıl kendisi ince ipte yürüyor hiç acımaz satar hocayı
+ ligde son 14 senedir yerli teknik adamlar sampiyon oluyor. Tabi ki bir yerde kirilabilir ama ciddi bir istatistik. Kimler geldi basaramadi.

Geçen sene sadece 4 deplasman maçı kazanmisiz
o yüzden eleştiri yaparken biraz da bu rakamlara bakmak lazım diye düşünüyorum.
Kaldı ki tam oturmuş, birlikte oynamaya da tam anlamda alışmış bir takım değiliz.
Sil baştan yeni bir ekip oluşturuldu. Muslera, Boey *ki sakattı-, Kerem ve Nellson dışında komple değiştik.
Bu sene en azından bu maçı çeviririz diyecek noktada isek kendi adıma bir şeyler fazlasıyla değişmiş demektir.
Kısa sürede bunu başarı sayıyorum, zamanla tek kulvar oluşunun avantajı da lehimize dönecektir.

+ ligde son 14 senedir yerli teknik adamlar sampiyon oluyor. Tabi ki bir yerde kirilabilir ama ciddi bir istatistik. Kimler geldi basaramadi.
Çevresi yok olumlu haber yaptıracak gazetecileri yok.Yerlilerle Ahbap çavuş yapamıyor.Takıma geçmişten bi aidiyeti yokt taraftar bizim Ali Veli diyemiyor (ki taraftar çok sever bizim oğlan olayını Fenerliler hiç geçmişi olmayan ersunu bile sahiplendi bizim Ersun dediler).Taraftarın başkanın gazını alamıyor demeçleri hep tartışılıyor.Yerli çete istemezse başkana basına aleyhte haber uçuruyor.Bunlar da takım kötü giderken hep tahammülü azaltıyor.

JJ 2 ay sonra ti’ye almalar meme’ler havada uçuşur fenerlileri çıldırtır sinirden. Balonun teki, çalıştırdığı tüm takım taraftarı kin kusuyor herif hakkında. Bugün hakemler adam olsa 2-1 olacaktı maç daha ilk yarı, her türlü sonuca açık
2.golden önce tac varmış.korner verilmiş ve gol
3.golden önce verilmeyen penaltı var.
4.golden önce faul var
5.golden önce faul var

şu rahat macta,şu alanyaya karsı bile gollere hakemler damga vuruyosa diyecek pekde bişey yok fb hakkında.ciddiye alamıyorum bu takımı.önde basıyolar falan : )basmaya devam etsinler,o aradaki yaylada fındık kırarlar yakında

Bu crespo durmadan faul yapıyor. 4. Golde 2 tane net faul yapıyor herife. 2 tane sarı kartlık faulü var sarı gösterilmiyor. Bize ne saçma astılar çıkıyor.

5. Golde ferdi sarılık faul yapıyor verilmiyor gol oluyor
Evet geçen sene çok beğenmiştim.iyi bir oyuncu ama en önemli özelliği rahat rahat faul yapabiliyor sevimli suratı Fenerli formasıyla sarı kartı asla görmeden rakibi yıldırıp çok etkili oluyor.Normalde tek kart görse etkinliği yarıya düşecek ama hakem toleransıyla çok etkili oluyor.

Bu sene 2-3 tanesi hariç Anadolu takımları tirt. Derbileri alan şampiyonluğu alır. Fener derbisi en kolay maçlardan biri olur. Fener sağlam takımlara karşı afedersiniz bı b.k yiyemez. Azıcık pozisyon bilgisi, azıcık akıllı oynayan her takım feneri yener. Ofsayt taktiği maç başına 1-2 pozisyon bulan Anadolu takımlarına karşı işe yarar ama defansın arkasına sarkan İcardi, Kerem, Boey vsle 4-5lik olurlar. Önde baskıyı Oliveira gibi, midsjo gibi, torreira gibi soğukkanlı ve tecrübeli oyuncularla kırarız, tek korkum Muslera'nın her baskıda aut atışlarını bile taca atmasi olur. Bizim için biçilmiş kaftan JJin oynattığı oyun. Keşke bize karşı her takım onun oynattığı gibi oynatsada yunusu keremi boeyi duboisi defans arkasının ırzına geçerken izlesek. Korkum başak ve bjk maçları. Havadan gol bulurlar bize karşı net. Emre'nin de teknik ve taktik anlayışını begeniyorum

Seri ve onyekuru su olan takım feneri patates eder.Kafasını kaldıran isabetli uzun top yapan orta saha birde boşa kaçan hızlı kanat.Onların presini kırar gerideki kalas stoperleri kova kalecileri ile korku dolu anlar yaşarlar.

Üst Alt