SL 22/23 H:5 | Fenerbahçe 2-0 Kayserispor | MS | 3 Eylül - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
arda o vucut yapısı ve incecık kollar ve bacaklar ile sakatlanırsa zor toparlar hiçmi bakmıyorlar bu çocuga ne kilo alıyor ne kas kütlesi yapıyor kraker gibi bacaklar

rakiplerimizin hücum rotasyonları.

ts => yusuf yazıcı - maxi gomez - bakasetas - djaniny - umut bozok - abdulkadir - trezeguet - visca - naci ünüvar - enis bardhi.

bjk => nkodou - weghorst - ghezzal - muleka - dele alli - cenk tosun - boyd.

fb => valencia - king - batshuayi - pedro - diego rossi - arda güler - serdar dursun - bruma - emre mor - lincoln - arda güler.

GS => kerem - seferovic - yunus akgün - barış alper - emre kılınç - emre akbaba - dries mertens - gomis - oğulcan.

yorumları alalım.

Rezalet..,

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kayseri’nin leşliğinden mi yoksa Fener’den mi bilmiyorum ama maç çok tatsızdı. Üstelik Kayseri bu rezalet futbolla bile penaltısı verilse puan alabilirdi.

ts => yusuf yazıcı - maxi gomez - bakasetas - djaniny - umut bozok - abdulkadir - trezeguet - visca - naci ünüvar - enis bardhi.

fb => valencia - king - batshuayi - pedro - diego rossi - arda güler - serdar dursun - bruma - emre mor - lincoln - arda güler.

GS => kerem - seferovic - yunus akgün - barış alper - emre kılınç - emre akbaba - dries mertens - gomis - oğulcan.

yorumları alalım.
Bizim yerli forvetler leş çıktı. Emreakbabaya, yunusa falan çok güvendiler heralde

SM-A525F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kayseri penalti kazanip gol atsa ne yapip edip yine yiyip kaybederdi bosverin bosuna uzulurdunuz. Boyle daha iyi oldu Kayseri'nin verilmeyen penaltisi diye 3 ay sonra hatirlatiriz iyi oluyor boyle pozisyonlar

Sezonu herkesten önce açmalarına rağmen gerek puan gerek oyun dominantlığını göremedik. Erol zamanı maç başı 25 şut 65 orta ortalamasıyla sezona girmişlerdi sonrası malum. Lig her zaman olduğu gibi ekim kasım civarı oturur kimin ne olduğunu orada görürüz.

yorumları alalım.
arda güleri niye iki defa yazdın renktaş sdgfsdg

Onun harici bruma, emre mor, serdar dursun ve lincoln bana göre yani çok keyfi oyuncular.
Pedro, Valencia ve King özellikle iç maçlarda çok iş yapacak üçlü olabilir.
Bats biraz sürpriz. Herkes çok makaraya aldı, devreye ilahi adalet girebilir, bilemedim. :ROFLMAO:

cenk tosun, boyd harici fena değil. Gedson, Josef, Gezhall alakalı kesme gibi sıkıntılar olursa biraz şenlikli olabilirler.
Ama zorlu maçlarda ve deplaselerde kilit çözmede şu övülen weg bile kaybolabilir. Bu benim görüşüm.

tsde bardhi bence en iyi transferleri gibi. Ben böyle topçuları seviyorum.
Başakta da Mounir. Biraz TS kumar oynadı gibi geliyor bana ya, neyse.
Aslında kağıt üstü de iyi ama bilmiyorum oturmayan bir şey var o takımda. Bu sene istediklerini alamayacaklar gibi.

Biz de zaten kanat eksik. Forvet isterim. Ha daha ekonomik derlerse kanat golcü.
Miço, Oli, Torre ve Mertens hattını izlemek nasip olursa farklı şeyler konuşuruz gibi geliyor.

İşte böyle hep hakemler sayesinde puanları toplayıp potada kalıyorlar.
Gel de bunu bizim “Zaten iyi oynamıyoruz, hakem konuşmayalım” diyen süper kafalı taraftarımıza anlat.

Biz Yunus ve Kereme çok güvendik en büyük fail burada oldu bence, alternatifleri bile yok. Eğer ikiside sağlam form tutmazsa sezon çöpe gidecek direkt, Seferde çok çok kötü çıktı şimdiye kadar ön tarafta ağır patladık resmen pozisyona giremiyoruz.

Üst Alt