SL 22/23 H:29 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 15 Nisan - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:29 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 15 Nisan

Ankaragücü puan veya puanlar alabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Anket kapatılmış .
Aleyhimize olan pozisyonlar BEİN denen garabet oluşumda binlerce kez ekrana getirilirken lehimize olan pozisyonlar bazen ekrana hiç getirilmiyor. Ulan bazen düşünüyorum ben mi abartıyorum acaba kafayi mi yedim diye. Fenerin maçlarında fenerin lehine özellikle hata ile verilen penaltılar kırmızı kartlar gösterilmiyor maç sırasında. Dün irfancanin penaltı pozisyonu bir kez salak saçma bir açıyla gosterildi haricinde göremedim pozisyonu bir daha alelacele gecistirildi. Kafayi yedirecekler bu sene bize harbiden bu şerefsizler.

Aleyhimize olan pozisyonlar BEİN denen garabet oluşumda binlerce kez ekrana getirilirken lehimize olan pozisyonlar bazen ekrana hiç getirilmiyor. Ulan bazen düşünüyorum ben mi abartıyorum acaba kafayi mi yedim diye. Fenerin maçlarında fenerin lehine özellikle hata ile verilen penaltılar kırmızı kartlar gösterilmiyor maç sırasında. Dün irfancanin penaltı pozisyonu bir kez salak saçma bir açıyla gosterildi haricinde göremedim pozisyonu bir daha alelacele gecistirildi. Kafayi yedirecekler bu sene bize harbiden bu şerefsizler.
Geçen hafta bunun üzerine yazmıştım bu iş sadece TFF-MHK değil daha derin bir şeyler var muhtemelen siyasilere kadar uzanıyor. Hatta işin ucu Koç ailesine dokunacağı için üzerine düşecek kimse yok.
Az önce Trio programında Aboubakar pozisyonunu gördüm 3-4 açıdan gösterdiler maç içinde farklı açıyı geçtim aynı görüntü üzerinden 1 kez bile tekrarını vermediler ya da yakın dönemde Adana Demirspor deplasmanında Mert Hakan'ın pozisyonuna tüm medya %100 gol iptal edildi derken yayıncı kuruluş yabancı ülkelere koyulan özette ise daha net açıdan koyup ele temas ettiğini gösterdiler. Giresun maçı Emre Akbaba veya Ankaragücü maçı Mertens gibi yakın çekim verilmeyen bu örnekleri arttırabiliriz. Sonuçta VAR ve AVAR hakemlerinin maç anında tüm kameralara ulaşabildiğini biliyoruz her açıdan pozisyonları görebiliyorken bu kadar yanlı yönetmeleri işin içinde de yayıncı kuruluşun olduğunu da gösteriyor. Sorun sadece MHK ile sınırlı değil yayıncı kuruluş da en az onlar kadar suçlu ve operasyon düzenliyor muhtemelen de görüntülerin servis edilmemesini sağlıyorlar.

Bakın size daha skandal bir şey söylemek istiyorum bugün Aboubakar'ın pozisyonu bizde Icardi yapmış olsa 4-5 açıdan verip kırmızı verirler üstüne de 4 maç ceza verirlerdi. Bu ülkede bu masaları yıkmazsak hiçbir zaman uzun vadede ambargo koymak ya da açık ara gidip şampiyon olabileceğimiz bir dönem olmaz.

Butun kanallarda penaltiya evet dediler birkac isim haric :) Oyle sadece birkac degil her yeri satin almislar. Isimize bakip maclarimizi kazanmak zaten bizi sampiyon yapiyor. Reziller.

Bünyamin Gezer: "Fenerbahçe'nin penaltısının uzaktan yakından penaltıyla ilgisi yok Dakika kaç? 84. Maç kaç kaç? 0-1. Yazık." (TRT Spor)

Kimse fark etti mi bilmiyorum ama Crespo son vuruştan sonra kendini yere attı top kaleye girmese penaltı bekleyecekti nasıl bir karaktersiz olduğunu bir kez daha gösterdi yerde bacağını tutarken bir anda kafasını kaldırıp topa bakıyor. :asd:

Şunların sevinçleri neydi peki slsjsjsjjssj Alt tarafı 2.liği korudun onu da hakemle :d hahhaah gülüyorum artık ben. Baktılar Galatasaray'ı ve dünya starlarıyla dolu kadrosunu, Okan Hocamızı durduramıyorlar olayı tamamen Penaltılara bağladılar :) Yine bir penaltı ile maça tutunup maçın sonuna kadar savunma yapan vasat bir takımı Crespo Çöpü ile zar zor yenebildiler. Atilla Karaoğlan maçın en iyi Fenerbahçelisi idi.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kimse fark etti mi bilmiyorum ama Crespo son vuruştan sonra kendini yere attı top kaleye girmese penaltı bekleyecekti nasıl bir karaktersiz olduğunu bir kez daha gösterdi yerde bacağını tutarken bir anda kafasını kaldırıp topa bakıyor. :asd:
Ulan o da nasıl bir sannssa top önüne düştü ama kitsouyu çıkartan tolunay antrenor filan değil. Yerine giren hıyar komik çalım yiyip 2. Golü hazirladi

Akşam fenerin face grup sayfalarına baktım yahu adamlar hala nasıl bir utanmazlık arkadaş ya Galatasarayın kollandığını fenerbahçenin alalen doğrandığını kendi yönetimlerinin sustuğunu Galatasaray yönetiminin tehditle baskıyla maçları aldığımızı hakemler medya tarafından kollandığını yazıyorlar adamlar nasıl bir algı yaratmaya çalışıyorlar pes dedim ya hala bıkmadan sivas maçı tutturmuşlar bizi hakemler koruyormuş zorla bizi şampiyon yapacaklarmış bizim yönetim neden susuyor anlamadım kadro kalitemiz çok iyi yoksa feneri resmen şuan şampiyon yapmışlardı bu kadar rezil bir sene görmedim yapılan bu kadar bariz hatalara karşı kimseden ses çıkmıyor

100 yaşına geldi. Son 10 yildir fb sampiyonlugu goremedi. Bir şike operasyonu gördü.

Umarım kalan ömrü boyunca hiç bir fb şampiyonluğu göremez.

Hak etmeden kazandık demek çok mu zor.
Bu güruhun travmalarını fazla hafife alıyoruz gibi geliyor bazen. Bence ciddi tez konusu olur araştırmak isteyene. Yıllarca devam eden başarısızlıkta istikrar , kendisini en iyi olduğuna inandırmış bir güruhun ruh sağlığını nasıl etkiler ? Kendilerine yarattıkları sanal gerçeklikte yaşıyorlar işte. Bu moruk , Fazıl vs. alelade adamlar değiller bir de , onları bu şekilde delirten sıradan fbliye neler yapmaz? Aklı başında , makul fenerliye ben uzun zamandır denk gelmedim. 90lar sonrasında gelişen süreç kafayı yedirtti bunlara. Başkanları desen herifin sorunları 500 km öteden belli çözmek için Patrick Jane olmaya gerek yok. Bu zamana kadar elde ettiği şeylerin hiçbiri için mücadele etmesi gerekmemiş , hiçbir şeyi sıfırdan başarmamış kompleksli , hırslı bir oligark işte. Adam alışık değil hazıra konmamaya o yüzden her pisliği yapıyor. Sezon başından beri iyi oynadıkları maç max 1-2. Galatasaray aynı durumda olsa paramparça ederdik , kimse de şampiyon olunacak diye şu rezilliği sindirmezdi. Fark bu.

Penaltı hakkında konuşan haksızdı diyen neredeyse yok nasıl da sindirip her yol mubah diyorlar aynı penaltıyı biz alsaydık federasyon binasını yıkmışlar yeri göğü inletmişlerdi işin trajikomik yanı da şampiyon olduğumuzda hakemlerle oldunuz diye bize diyecekler şu kendi rezil hallerine kollanmalarına bakmadan bu kadar da utanmaz arlanmazlar

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt