SL 22/23 H:29 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 15 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:29 | Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü | MS | 15 Nisan

Ankaragücü puan veya puanlar alabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    82
  • Anket kapatılmış .
Ali sowe gibi etkili bir oyuncuları var ama a.gucu kötü takım maalesef..Son istanbul maçında 2.yari 10 tane pozisyona girdi vasat istanbulspor bile..

puan ihtiyacı olan her takım fenerden puan alır, hakemler bile yetmez.. önceki senelerde nasıl ibb'ye trabzona yattılarsa bu sene fenere yatıyorlar.. organizasyon büyük..

Rakiplerin maçları artık umrumda değil tek odağım kendi maçlarımız. Daha fazla rakip maçı takip edip sinirlenmeyeceğim sadece kendi maçlarımıza bakacağım zaten kendi maçlarımızda yeterince geriliyorum. İyi futbol oynarsak zaten kazanmamız gereken puanları kazanıp şampiyon oluruz bu bakış açısındayım artık. Fener kazanıyorsa kazansın biz Kayseri-Alanya ve Karagümrük maçlarından 9 puan alırsak inanılmaz bir avantaj kazanırız.

Son düzenleme:
Ankara ateş hattında. Tolunay da Pirlo ve Cagne gibi mallardan daha fazla güven veriyor. Bir şeyler olabilir. Yalnız Ankara bu maçtan sonra hafta arası Ankara'da Giresun'la oynayacakmış. Hedef maçları o gibi gözüküyor. Buna ne kadar asılırlar bilemem.

Tolunay son mactan sonra fener giresun ve kasimpasa maclarinin öneminden bahsetti

3 mactan istedikleri puanlari almalari durumunda tamamen kupaya odaklanacaklarini söyledi

Tolunay güven veriyor ama kale de gökhan olacak,onun fener performansi ortada

Bu macta tolunay’a bende güveniyorum celme takabilir fenere

Tolunay son mactan sonra fener giresun ve kasimpasa maclarinin öneminden bahsetti

3 mactan istedikleri puanlari almalari durumunda tamamen kupaya odaklanacaklarini söyledi

Tolunay güven veriyor ama kale de gökhan olacak,onun fener performansi ortada

Bu macta tolunay’a bende güveniyorum celme takabilir fenere
Gökhan'ı unuttuk. O herif varsa o maçtan hayır gelmez. Her Fb maçı 2 tane yumurtluyor banko

Üst Alt