SL 22/23 H:28 | Karagümrük 1-2 Fenerbahçe | MS | 10 Nisan - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:28 | Karagümrük 1-2 Fenerbahçe | MS | 10 Nisan

Ligde gümrük gibi takımlar varken daha çok böyle kazanırlar. Sahaya sürdükleri oyunculara bakınca bir zig olmaz diyorsun. İte kaka alıyorlar. Bunların maçlarını takip etmiyorum ben. MHK gölge etmesin yeter. Biz kendi işimizi görürüz.

Fenerbahçe inanılmaz kalitesiz bir takım. Avrupa'da herhangi bir lige koy düşme hattında dolanır durur. Maçı almak isteyen her takım bunlardan puan alıyor rahatça. Ama gel gelelim bunlara karşı oynayan takımlar inanılmaz isteksiz ve hırssız oynamakta Halı saha maçı gibi takıldılar maç boyu. Bomboştu arkası. Bu Lobjanidze falan bizim maçlarda boş alan bulunca kariyer maçlarını oynuyordu. Ferdi de Alioski de inanılmaz kötü defans yapan adamlar. 1 kere tehlike yaratamadı. Hepsi 1. viteste yürür tempo maç bitiriyor.

Tüm bunlara rağmen yine de puan alamayacaklarken oynamayan Zacj denen herif çıkıyor 25 metreden 90'a vuruyor.

Dünyadan tonla maç izliyoruz bu lig kadar garip lig yok.

Osayinin pozisyonu ofsayt varmi kontrol bile yok. Ne cizgi ne birsey. En tehlikeli adamini niye cikariyon, son haftalardir oynadigin futbolu neden oynamiyon karagümrük?

Puan kaybettikleri 8 macin 4'ü büyük takimlara karsi.

5. Ic saha Ümraniye
6. Ic saha Giresun
7. Konya deplasmani (Normal)
8. Adana Demir deplasmani (Normal)

Allahtan Ümraniye ve Giresun delikanli gibi oynadi ve puan aldi.

Ben bundan sonraki fikstürlerinde sadece Giresun ve Trabzon (jesusun derbi kabızlığından) a puan kaybetme ihtimalleri olduğunu düşünüyorum bu iki maç harici bunları seyredip keyfimi kaçırmayacağım

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fenerbahçe inanılmaz kalitesiz bir takım. Avrupa'da herhangi bir lige koy düşme hattında dolanır durur. Maçı almak isteyen her takım bunlardan puan alıyor rahatça. Ama gel gelelim bunlara karşı oynayan takımlar inanılmaz isteksiz ve hırssız oynamakta Halı saha maçı gibi takıldılar maç boyu. Bomboştu arkası. Bu Lobjanidze falan bizim maçlarda boş alan bulunca kariyer maçlarını oynuyordu. Ferdi de Alioski de inanılmaz kötü defans yapan adamlar. 1 kere tehlike yaratamadı. Hepsi 1. viteste yürür tempo maç bitiriyor.

Tüm bunlara rağmen yine de puan alamayacaklarken oynamayan Zacj denen herif çıkıyor 25 metreden 90'a vuruyor.

Dünyadan tonla maç izliyoruz bu lig kadar garip lig yok.
İlk golü izledim top 90 a da gitmiyor. Netkaleci hatası. Uyudu mal orda

Burada şike varsa Karagümrük teknik heyetinde var,forvete hızlı bir adam atacağına 90 dakika Diagne ile oynadı.Ayni benzer durum Ersun 'lu Alanya'da olmuştu, öne geçince bir tane bile kontra yapmadılar.Halbuki BJK 10 kişiyle bile sürekli kontra yapıyordu.Muhtemelen Koç Grubu ekonomik yetersizliği bulunan bu takımların çoğuna sponsor olmuştur, hakemler arkadan ittirmistir ancak taktik anlamda pozisyona girmeden de maçı kazanmış oldu Fener,bu da gösteriyor ki kadroları eksile eksile gitse de çok derin ve Anadolu kulüplerinden üstün.Biz kendimize güvenerek ve kazanarak devam edelim ,Anadolu kulüplerinin bu tavrıyla oynamasa da kazanacak Fener.

bu sezon fenerli olup galatasaray hakkında çoğu kez (kendi maçlarında bile) "adamlar haketti" lafını okadar çok duydum ki... yaw bir kez de bizim dilimizin ucuna gelsin be

Fenerden birşey olacağı yok hakemler itmediği sürece bugün de tamamen şansa kazandılar colleyin kaçırdığı gol dönen topun yüz tane vursa biri gol olacağı şekilde gol olması her zaman böyle kazanamazlar biz saçma sapan puan kaybı yapmayalım yeter bunlar her maç puan kaybedebilirler tabi hakemler ittirmezse

SM-A127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Diagne'ye helal olsun ayı boğan gibiydi tüm defleri zorladı ama adama yardım eden olmadı bi de gümrük stoperi rayyan top oynadı

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt