⚽ SL 22/23 H:18 | Fenerbahçe 0-3 Galatasaray | MS | 8 Ocak - Sayfa 260 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Resim

bjklilerden fenerlilerden bile daha çok iğreniyorum.
İki türlü bjk li var normal bjk liler birde bjk görünüp aslında fenerli olan bjkliler bunlar son yillarda daha çok türedi (Bülent Uslu). Bu tip bjkliler o kadar tehlikeli ki tek amaçları Galatasaray düşmanlığı.
Tgrt de Ahmet Ercanlar bile Galatasaray haketti dedi bu Bülent Uslu denilen yavşak sivas maçı diye başladı derbi hakkında hiç konuşmadı

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İki türlü bjk li var normal bjk liler birde bjk görünüp aslında fenerli olan bjkliler bunlar son yillarda daha çok türedi (Bülent Uslu). Bu tip bjkliler o kadar tehlikeli ki tek amaçları Galatasaray düşmanlığı.
Tgrt de Ahmet Ercanlar bile Galatasaray haketti dedi bu Bülent Uslu denilen yavşak sivas maçı diye başladı derbi hakkında hiç konuşmadı

2. türlüsün pek görmedim. sinan, turgay, bülent, göttekin hepsi aynı bok. medya çalışanından hocasına, başkanından mafyasına kadar logar kapağı timsali bi camia.

EVEEETTTT NOLDUUUU NOLDUUU ???? SİVASTA HAKEMDİ BURADA NE OLDUU ??? ÖNCE MAESTRO SERGİO OLİVEİRA KLASINA YAKISIR BİR GOL ATTI SONRA MERTENSLE İKİSİ RAKİBİ ÇÖKERTTİ. 2.DEVREDE İSE DÜNYA STARIMIZ MAURO İCARDİ HARİKA İNDİRDİ VE LİGİN EN İYİ YERLİSİ KEREM BÜYÜYÜ YAPTI. SON NOKTAYIDA KENDİSİ KOYDU AMA ÖYLE BÖYLE KOYMADI BİLEZİK GİBİ.. ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN HADİ ŞİMDİ AĞLAYIN! KADIKÖY HATIRASI CAPTURE 3 FB_IMG_1673600787104.jpg

Bu ülkede Muslera ile Altay kıyaslandı, Boey ile Osayi kıyaslandı, Nelsson ile Serdar kıyaslandı, Abdülkerim ile Szalai kıyaslandı, Torreira ile Arao kıyaslandı, Oliveira ile Crespo kıyaslandı, Rashica ile İrfan kıyaslandı, Kerem ile Valencia kıyaslandı, Mertens ile King kıyaslandı, İcardi ile Batshuayi kıyaslandı ya. Şaka gibi cidden. Neyse ders verdik sonraki ders 37.hafta InCollage_20230109_001250633.jpg

Osayi Samueli sahada gören var mıydı? Ben rasta saçlı ve rakip sol tarafına kabus gibi çöken Fransız bir beyefendi izledim. Ligin en iyi beki değil. Tarihin en iyi beki Sacha Boey.. İnanılmaz oynadı hem defansta hem hücumda muazzam işler yaptı izlerken yoruldum. Elde tutmak çok zor olacak.20230109_112128.jpg

Sacha Boey.. Söylenecek kelime ve söz kalmadı çünkü performansınla tükettin. Söylenecek tek şey Dinamizm Kuvvet Teknik Oyun zekası olarak Osayinin de Ferdinin de Rosierin de çok önünde olduğun.. Merci.. Bu performansla devam edersen gerçekten Liverpool veya Real Madrid olur üstüne Fransa Milli Takımını garantilersin. İnanılmaz bir performans bu çünkü. 20230109_111753.jpg

Fernando Muslera demek sadece bir kaleci demek değil ki.. Tarihi değiştirdi bu adam. Psikolojik üstünlüğü Galatasaray lehine çevirdi. Muazzam oynadı. Hem toplarını çıkardı hem de o inanış ruhunu takıma yansıtan adam oldu. İyi ki varsın. İyi ki 11 yıldır bizimlesin. Love you -vt8au0.jpg

Kerem Aktürkoğlu! Daha bize gelmeden biliyorduk en büyük yerli oyuncu potansiyeline sahip olduğunu. Geldin o formayı söke söke aldın ve 2 sene içinde Dünya Çapında bir oyun zekası ve son vuruşa sahip oldun. Çakma Harry Gryffindorda, Gerçek Harry Galatasarayda. Ligin en iyisi 🪄InCollage_20230109_031001879.jpg

Üst Alt