SL 22/23 H:14 | Fenerbahçe 1-2 Giresunspor | MS | 12 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Giresun'da sag bek Hayrullah'in alternatifi yok. Forvetin arkasinda kimin oynayacagi belli degil. Diger adamlar belli ama kadrosu inanilmaz zayif.

Dogal düsme adayi.

Giresun
Hatay
Kasimpasa
Ankaragücü
Istanbulspor
Antalyaspor
Gaziantep

Ic sahada bu 7 mactan bir kacinda fire vermeleri iyi olur ama kafadan Giresun, Kasimpasa ve Istanbulspor'u yenerler gibi duruyor.

Antalya ve Gaziantep ligin sonunda zaten onlari bir sekilde hallederler.

Hatay ve Ankaragücü maclarindan beraberlik cikmali.

Dönene kadar Okan'ı yemezlerse biz de döneriz ama biz Başak'ı yenemeyip, Fb de Giresun'u yendi mi fark 7-8 olduğunda hahular iyice artacak 40 gün boyunca. Şu anki puan farkının 1. nedeni net bir şekilde fikstür

1- Once hakemler
2- bizim salakligimiz (6 pastan uzaya vurduk, karsi karisya kaleciye geri pas gibi sut cektik..)
3- fiksturleri ve diger dokunuslar

Dönene kadar Okan'ı yemezlerse biz de döneriz ama biz Başak'ı yenemeyip, Fb de Giresun'u yendi mi fark 7-8 olduğunda hahular iyice artacak 40 gün boyunca. Şu anki puan farkının 1. nedeni net bir şekilde fikstür
Giresun ve Alanya maçlarını alabilsek hepsininin münasip bir yerine pamuk tıkayacaktık. Namussuzluklara karşı dik durmamız lazım. Ense karartmamak lazım.

Giresun
Hatay
Kasimpasa
Ankaragücü
Istanbulspor
Antalyaspor
Gaziantep

Ic sahada bu 7 mactan bir kacinda fire vermeleri iyi olur ama kafadan Giresun, Kasimpasa ve Istanbulspor'u yenerler gibi duruyor.

Antalya ve Gaziantep ligin sonunda zaten onlari bir sekilde hallederler.

Hatay ve Ankaragücü maclarindan beraberlik cikmali.

Antalya oyle kolay lokma olmaz

Giresun'da sag bek Hayrullah'in alternatifi yok. Forvetin arkasinda kimin oynayacagi belli degil. Diger adamlar belli ama kadrosu inanilmaz zayif.

Dogal düsme adayi.
ligin bası iyilerdi.traore gidince dagıldılar.yinede doğancan ve ogulcan süre almalı mutlaka.bi kayseri erciyes sürprizi olursa şaşırmam ama beklentisiz olmalı

En son boyle objektif takilanlardan birine dumduz gidicem..
Sonra adimiz barbar olur!

Objektifliklerinin bilmemne yaptiklarim

Ya korler ya da Galatasarayli gorunumlu Kuslar baska bir aciklamasi olamaz zira.
vallahi ben ikinci şıktan yanayım artık. İyi sızmışlar.
Sonuçta bizden de antu için yapanlar oluyordu. Arada bir gelenler belli ediyor da diğerleri akıllılık etmiş .d.d
Ben de iyi objektiflerdenimdir, hatta bugün maç köşemizde puanlarda da en kötü 2-3 farkla şampiyon olursak oluruz demiş biriyim.

Sadece Alanya maçını örnek veren biri, net art niyetlidir.
Çünkü adam on kişiyle antepi de yendi. Bunu da desene.
Sonra maç kıyasları var. E jk ve Konya'dan 1 puan aldılar, biz 6.
Bunları deyince biz fanatik oluyoruz ama. Hadisinler oradan.
Vallahi sen ben gibisi bunlara burayı dar etmeli. Kimse yapmazsa ben çok uğraşacağım.
Sonu banlanmak bile olsa .d.d

şimdi dikkat ettim de bu maç ne sebeple, 17de ne var hafta içi de yani.
Resmen bizim maç öncesi kazandırıp başak maçı için baskı oluşturmak amaç.
Yani gerçekten çok ince şeyler ama her şey ayarlı bir kurgudan ibaret, biz o filmi oturup izliyoruz.
Tek güvencem de biz de daha net skor değiştirecek adamların oluşu ve bugün fark ettim, bunlardan daha çok pozisyona girmemiz.
Atmadığımız kısım eksi olsa da, gol koklayan bir ekip olmamız sevindirici şahsım adına.
fb duran toplar, penaltı ve korner ile skor kovalıyor. Hangisinin zaman içinde işe yarayacağını göreceğiz.
Onlar da bir iki topçu azıcık bir düşüş yaşasa misal biz gibi aa şu kurtarır diyecekleri adamları da yok ve kaleci faktörü...
Atan tutan formu belli zamandan sonra çok önem arz edecek,bir de ilk on takımından alınacak kritik puanlar.

Şu anlık tabloya göre biz
12 puan fb-başak maçımız eksik

fb ise

16 puan biz, ts ve antalya maçı eksik

Düşme takımlarının pek sürpriz sonuç çıkaracağını düşünmesem de o zamanki şartlarda tekrar bir bakarız.
Ama Avrupa macerası çok önemli olacak o sebeple ilk 10u aldım. Beşe kadar işler karışabilir.
Hem onlar hem de bizim için geçerli tabii. Ben sadece bizim kadro gol kaçırma işine son verirse çok tehlikeli ekip olacağını düşünüyorum.
Şu an üzerimize ağırlık yapan, çatlak ses oluşturup trol şekilde içimize sızıp ortalık karıştırmalarına vesile olan tek şey bu.
Onu da aştık mı bizi hakem de durduramaz.

Üst Alt