SL 22/23 H:12 | İstanbulspor 2-5 Fenerbahçe | MS | 30 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sevdim bunu Fatih hoca takımın başına geçtiğinde biz de böyle karşılayalım hocamızı reis yav :D
16414.jpg

stadı olmayan bi lig takımı işte kalite

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden İstanbulspor, 12. haftada oynayacakları Fenerbahçe mücadelesini Olimpiyat Stadyumu'nda oynayacaklarını açıkladı.

sezon başından beri tüm fenerbahçe maçlarını skoruna kadar tahmin edip tutturuyorum.

nasıl beceriyorsun bunu doruk diyenler için sırrımı paylaşıyorum.

evet doğru duydunuz, açın bakalım kimin maçı var ? istanbulspor - fenerbahçe ! pingo

ilgili videoda durdulamaz bir fenerbahçeye şahit oluyoruz.

istanbulspor ligde iyi gitmiyo.fener dünyayı yener zaten.istanbulspor maça cıkmasada olur.nasıl olsa fblilerin kendini şuta hazırlamak için 15-20 saniye süre buldugu bir top önlerine düşer.(karagümrük,alanya,basaksehir)fbli o veya bu herif şut çeker.etrafında kimse olmaz,önü boştur.kaleci ilerdedir vs.olmadı duran top,frikik ve kornerden bulurlar golleri.

olmadı haftalardır ortada olmayan zach,emre mor girer tuhaf goller atar.bizde oliveira 5 şut cekse 3ü direkte patlıyo,2 isni kaleci cıkarıyo 90dan.kısacası fbyi kimse yenemez.konu açılmasada olurmuş

büyük kulüp hiçbir şey olmasa hakemle alacaktır bu maçı, o kadar avrupa'da temsil ediyorlar ülkemizi. biz de haftaya 2.5-3 dakika türkiyedir galatasaray diye bağırarak stresimizi atarız

Üst Alt