⚽ SL 20/21 H:9 | Galatasaray 1-1 Kayserispor | MS | 23 Kasım - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyunu okumak dediğimiz olay bizim kalecide yok, duracağı yeri bilse topa uzanır belki.Benzer golleri Alanya, Kasımpaşa ve Antepli oyunculardan da yedi.Net şekilde oyunu okuyamıyor,Muslera olsa belki top kucağına gelecek.Örneğin benzer pozisyonda Taylan gelişine vurdu herkes heyecanlandı ama top kalecinin kucağında kaldı... Maalesef bazı kaleciler böyle, artık gelişim göstermesi zor.Okan'a yatırım yapalım yeter.
istediğin kadar oku oyunu o şuta yapılacak çok bişe yok. kaleci orda dursa ve diyelim ki bizim oyuncuya carpıp yavasca diğer taraftan gol girse, bu sefer de gene yanlıs yerde durdugundan bahsedecektik.

Iyi oynuyormusuz. Yaw he. Adamlar yatti 90 dakika. Pozisyon bulmamizdan daha dogal bir Sey olamazdi zaten. Halen bir kaka oynadigimiz yok kimse kusura bakmasin.

Iyi oynuyormusuz. Yaw he. Adamlar yatti 90 dakika. Pozisyon bulmamizdan daha dogal bir Sey olamazdi zaten. Halen bir kaka oynadigimiz yok kimse kusura bakmasin.

Her takım kapanıyor bize karşı. Pozisyon bulamadan maç bitirdiğimiz oluyor. Hiç doğal bir şey değil. O kadar eksiğe rağmen özellikle ilkyarı şahane oynadık. Topun kaleye girmemesi şanssızlıktan başka bir şey değil. Fatih Terim e bayılmıyorum ama bu maçtan sorumlu tutulamaz.

Ulan donk Ulan Fatih yaktiniz bizi aksam.Pozisyon vermedigimiz 10 kisi kalmis takimdan gol yedirtiniz bize Donk bey adamin ayagina asist yapti resmen

Gol kacar onemli olan pozisyonlara girmek baskili oynamak ve rakibi bogmak.Biz dun pozisyona girdik ama ne o kadar baskili oynadik nede rakibi bogduk bunu en iyi Elmanderli melolu sezon yapiyorduk cok pozisyona giriyorduk cok kaciriyorduk ama rakibe nefes aldiramiyorduk .dun oyle bisey yoktu.Adamlari 10 kisi kaldiklarinda bile baski altina alamadik.

Bilerek maçtan sonra foruma hiç girmedim.Terime falan sallayanlar doluşmuştur kesin.

Takımı çok beğendim.Taylan takımımız adına gecenin yıldızıydı. İlerde çok agresif oynadık.Rakip kadro olarak iyi ama oyun olarak kötü.
Diagneyle umarım ocakta yollar ayrılır. Yedeğiyle as kadrosuyla takımımız düzelme yolunda. Bu maçı ne +5 dakikaya ne başka bişeye bağlamaya lüzum görmüyorum. "Şampiyonluk için" ben Ankaragücü maçında kazandıgım 3 puan yerine, puan kaybettiğim kayseri maçındaki oyunumu tercih ederim. İyi oynarsan skorlar gelecektir. İte kaka gidersen üzülürsün.
cok dogru yorum.dun belki ali yavuz da katkı verecekti ama 1-1 oldu sansına ve kayseri kapandı,bocaladı o da.

Asıl üzüldüğüm nokta biz bu oyunu oynarken ben tv karşısında nası keyif alamıyorum takımdan acaba? O eksik giserilirse puanlar otomatik gelecek

GSCimbom Mobile App
Yukarda da yazdim rakibi baski altina alamiyoruz o neden ile oynadigimiz futboldan zevk alamiyoruz pozisyona giriyoruz bi 10 dakika biseu yok tekrar giriyoruz bi 15 dakika bisey yok boyoe olunca cok pozisyon goruluyor ama oyun olarak ortada bisey yok.

Fatih hocayı emekliliği gelmesine rağmen koçu sepetlemesi için hala savunuyorum fakat eleştirilerin sebebi oyundan ziyade her maçtan sonra hocanın yeni yetme antrenörler gibi bahanelerin arkasına sığınması fatih terim bu değildi maç sonlarında dikkat edin futbol.namina teknik anlamda tek kelime konusmuyor yok efendim hakem covid deprem hükümet düştü her maçtan sonra bahaneleri konuşuyor bir maçtan sonrada misal desinki duran toplarda çok kötüyüm sebebide şu yada bunun gibi seyler

Çıkmış yine ışığı görüp hocaya sallayalımcılar. Bunların son dakikalarda gol atmamızdan korktuklarından da eminim. Şu kadronun rezaletini ısrarla kabul etmeyip hocayı gömmek de çok net art niyetlilik. Hocayı eleştirenlere lafım yok ama direk gömenlerin sıfır insafı var. Şu kadrodan Marcao ve belki Saracchi dışında hangi oyuncuyu ilk 5 teki takımlarda direkt oynatırsınız bana bir söylesenize. Hoca bayılıyordu eteboya, ya da geçen sene doğru düzgün oynatmadığı Taylanı yıldız görüyordu sanki. Normalde 3. yedek olarak alınan, Oğulcan, Sekidika, Kerem v.b. oyuncuları denemek zorunda kalıyor ilk 11 de. Neymiş her hangi bir hoca bu kadroyu daha iyi oynatırmış, Bu kadroyu her hangi bir hoca ilk 8 e sokamaz normalde. Tek sıkımlık kurşunu olan takım bu takım, ilk 11 in tamamı iyi ve formda olacak ki rahat maç kazansın. Kayseri rezalet bir takım ve olmayacak şeyler oldu bugün. Yine de kimi oynatırsa oynatsın oynamayanlar için aynı şeyleri yazacaktı, aynı kişiler.
kadro rezilligi mi? Gecen sene 5 tane orta saha varken gidip sürekli selcugu oynatan adamın elindeki kadro hakkında mi yorum yapıyoruz?
Millet 10 milyon euro maliyetli kadroyla gecen sene futbol dersi verdi ligde 3. oldu sen o kadroyla kacinci oldun? Hala bunun üzerine gidip kadro kotu yhaaa tiplerini bi bırakın.
Elindeki kadrodan is çıkaramayan hiçbir hocaya luksumuz yok? Kadro diye ağlamayı bırakın hadi yönetim hatalı verilen listeden oyuncu alamadı gücü, parası yok. Lan ligden düşecek olan takımlar bile menajer önerisiyle hayvan gibi oyuncular getirdiler. Biz zahmet 2-3 tane kiralık oyuncuyu kabul etseydi de en azından alternatifi bir kadro olurdu.

Aldigin adamlara israrla sans vermeyip mızmız çocuk gibi bende bundan istiyorum dersen olmaz.
Geldi geleli altyapıya 20 tane genç alindi kendi altyapı havuzumuzla toplam biranslarda 60 tane oyuncu sen koca 3 senede iki tane oyuncuyu tutup cikaramazsan ağlama boşuna. Sokaktan iki tane çocuk çevirip 1 sene eğitim versen sahada fark yaratacak isler yaparlar.

Üst Alt