⚽ SL 20/21 H:7 | Galatasaray 1-0 Ankaragücü | MS | 31 Ekim - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gılıçdar sgkyı batırdı.Bazı taraftarlar bunun başka versiyonu.Gılıçdar mı yönetecek diyen tayfayla hoca giderse biteriz diyen tayfa arasında fark göremiyorum.

E batırdı, Rahşan affıyla da yırttı; kasetle de başa geldi. Yalan değil ki. Hocaya gelince bence de köşeye çekilse iyi olur, yaşlılık esir almış..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Nerden biliyorsun öyle yaptığını..Sanki yanındaymış gibi konuşuyorsun.Rabot mu arkadaş bunlar..gerizekalı adamlarla dolu takım.O zaman hiçbir takım para harcamasın doldursun yetersiz adamları takıma. iyi bir teknik adam getirsinle başarı garanti öyle mi..
Yahu arkadaş bu kadar basit mi bu işler....

transferde inanılmaz fiyaskolara imza atılıyor hala bu takımın iyi oynayacağını düşünüyorsunuz.Bıkmadınız mı senelerdir aynı hataları görüp şu yorumları yapmaktan..

Anlamadığınız yapılan transfer hataları kurulan kadrolar normal hatalar değil..Resmen rezillik..

Bitik, ağır oyuncu dolu takımda.Bir tanesini kaldırısın ikincisini bu kadroda kaldıramıyorsun.Anlayın işte bunu.

şimdi alanyanın kadrosu çokmu iyi dersiniz.Böyle absürd karşılaştırmada mevcut bu forumda.isimlerden bağımsız hiçbir fark yok iki kadro arasında.
.Hepsini geçtim sahada alanya veya başka bir anadolu takımının anlayışı ile Galatasarayın anlayışı birmi..

Emre kılınç Sene başında çok iyi alternatif olur dediğimizde bize laf sokmaya çalışıyorlardı..ortalama oyuncuyu kurtarıcımız yaptılar..Hala bu kadrodan iyi oyun bekliyorsunuz.

Yani kadromuz Ankaragucunu zor yenecek seviyede oyle mi?

Veya alinan oyuncular hep Fatih hocanin istemedikleri oyle mi?

Birakalim bu isleri artik. Fatih hocanin futbol anlayisi artik calismiyor. Kadro gol pozisyonuna giremiyor.

Emre kilinc denen adam tek basina gecen sene sivasi surukleyen oyuncu idi. Hep sol kanat oynadi. GS da sol kanat oynadigi 1 mac oldu mu?

Sene sonu FT iyi bir jubile ile ugurlanip yerine gercekten cok saglam takim calistiran , taktik varyasyonlar deneyen ve tercihen bir Alman hoca bulunup alinmali.

Ffp bitecek bu sene sonunda ve seneye transferleri yine FT yaparsa takim emekli ve o yili kurtaracak oyuncularla dolacak. Buna kesinlikle engel olunmali.

Seneye bize yakin zamanda avrupada basarilar getirecek genc takim kurmak sart. Bunu Fatih hoca yapacak durumda degil. Oyle bir kadroyu Abdurrahim albayrak ve yusufun oldugu yonetim de kuramaz.

dün ikinci yarı rahat 3-0,4-0 olabilirdi ama atamadık.ankaragücü eksik dediniz ama dünkü kadrosu bile iyiydi.labonidze gibi bi oyuncu bile yok bizde.yedekten orkan cınar falan girdi bi de,vokayla. 6 numaralı atakan fena degildi bu arada,burda övülen stoper erdi dikmen de oynadı.

eksiklerinden bazıları yedek oyuncuları korcan,cebrail,kulusic,endric.. ilk 11den kitsio ve pinto yok.bunlar önemli.paintsil iyi oynuyo mu bilmiyorum,takip etmedim.alper potukta sıcmakta belliki,kırmızı yemiş gecen maç.

biizm zaten eksik olan kadroda falcao ve belhanda yoktu bi de.sonra marcao ve sarachi sakatlandı maç içinde.kolay mac yok,otu boku küçüksemekten vazgecin.

bend diyorum kafam niye rahat diye.
Bakın başlarda biraz zor oluyor ama sonra toparliyorsun bu sene bu takimin bir maçını daha izlemeyecegim diye o küfür kıyamet gittiğimiz maçta kendime söz verdim zorda olsa bu hafta başardım.
Bu takımdan umudu olup hala izleyen varsa acıdan zevk alıyordur.

Anadolu takımlarını küçümsemekten vazgeçmek lazım artık eskisi gibi ona üç atarız buna beş atarız olmuyor sonra beklentiye girilip takıma kızılıyor vay nasıl üç atmadık beş atmadık diye her takımın bi taktiği bi organizasyonu var kurdukları takımlar aldıkları adamlar da fena değil biz de dört dörtlük takım değiliz eksikler var ocağa kadar oyundan ziyade skor önemli

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Anadolu takımlarını küçümsemekten vazgeçmek lazım artık eskisi gibi ona üç atarız buna beş atarız olmuyor sonra beklentiye girilip takıma kızılıyor vay nasıl üç atmadık beş atmadık diye her takımın bi taktiği bi organizasyonu var kurdukları takımlar aldıkları adamlar da fena değil biz de dört dörtlük takım değiliz eksikler var ocağa kadar oyundan ziyade skor önemli

ligde makas kapandi mi yani

Fener her hafta duran top gol duran top gol mantığıyla yürüyor ve takımlar halan önlem almamış. Nasıl küçümsemeyelim bunu açıklar mısın ?

Anadolu takımlarının taktiğini ve organizasyonunu açıklar mısın ?

1 puanlı 9 eksikli Ankaragücü...

ha pardon bizde de falcao yoktu tamam
belhanda da yoktu,ankaragucundeki eksiklerin 4ü 5i yedek oyuncu zaten ama önemi yok tabi.bizim kadromuz zaten eksik,devre arasına kadar kör topal devam edecegiz.ne beklentiniz var bu eksik kadrodan hala..kazandık mı kazandık,artık gerisi önemli değil şu saatten sonra

kimse 3-5 atmasını beklemiyor takımın, az biraz futbola benzeyen bi şey oynanmasını bekliyoruz. bu takım futbol denen şeyin icadından bihaber dolanıyor sahada, dün resmen sahaya zıçıp onu 90 dk izlemeye mahkum ettiler bizi. geçen yılın ilk yarısı da öyleydi. sahadaki ne olduğu belli olmayan şey futbola hakaret resmen.

Fener her hafta duran top gol duran top gol mantığıyla yürüyor ve takımlar halan önlem almamış. Nasıl küçümsemeyelim bunu açıklar mısın ?

Anadolu takımlarının taktiğini ve organizasyonunu açıklar mısın ?
Kendin de demişsin fener de anca duran toplarla sonuca gidebiliyor çözümü bulununca onlar da zorlanacak skor bulmada demek istediğim bizim takımın eksikleri var şu anda üst düzey değiliz anadolu takımları eskiye göre daha güçlendi daha iyi transferler yapıyorlar durumlarına göre dün 9 eksiği olan rakip bile etkili oldu eskiden çok eksiğinde olsa gidip 3 5 atıp geliyordun şimdi öyle kolay değil çünkü daha akıllı davranıp iyi kadrolar kuruyorlar eskiye göre kadronda eksikler varsa alınması gerekenleri almamışsan zorlanıyorsun yoksa tabiki biz bu ligin her zaman her maçta favorisi olmalıyız ama kadron eksik değilse

Ankara ligten düşmüştü tff hediyesiyle ligte kaldılar üstelik 8 oyuncuları eksik küçümseyen varsa bizim topçulardır 2.lig takımını 7 8 eksiği varken zar zor yendik ayrıca biz top falan oynamıyoruz sahada sağa sola amaçsız koşan 11 tane oyuncudan başka bir şey yok ortada.

Yani kadromuz Ankaragucunu zor yenecek seviyede oyle mi?

Veya alinan oyuncular hep Fatih hocanin istemedikleri oyle mi?

Birakalim bu isleri artik. Fatih hocanin futbol anlayisi artik calismiyor. Kadro gol pozisyonuna giremiyor.

Emre kilinc denen adam tek basina gecen sene sivasi surukleyen oyuncu idi. Hep sol kanat oynadi. GS da sol kanat oynadigi 1 mac oldu mu?

Sene sonu FT iyi bir jubile ile ugurlanip yerine gercekten cok saglam takim calistiran , taktik varyasyonlar deneyen ve tercihen bir Alman hoca bulunup alinmali.

Ffp bitecek bu sene sonunda ve seneye transferleri yine FT yaparsa takim emekli ve o yili kurtaracak oyuncularla dolacak. Buna kesinlikle engel olunmali.

Seneye bize yakin zamanda avrupada basarilar getirecek genc takim kurmak sart. Bunu Fatih hoca yapacak durumda degil. Oyle bir kadroyu Abdurrahim albayrak ve yusufun oldugu yonetim de kuramaz.

Evet kadron ankaragücünü zor yenecek bir kadro.
Yahu sana ne anlatsam boş.Ben fatih terimi gerektiğinde sizden daha güzel anlamlı bir şekilde eleştiriyorum..Sen rahat ol..

Şu yaptığın yorumların tamamının içi boş..
Sizin gibi yabancı hayranlarına çapsız tudor gibi teknik adamlar lazım..Hani şimdi mevki antrenörü olan tudor.

Bu ekonomik yapıda çok basitti yeterli seviyede genç bir kadro kurmak.Bomboş yorumlar.Şu emre yorumun felaket..sivasda oynamakla Galatasarayda oynamak bir mi... Şu takımda alternatif olacak adama senin gibiler yıldız muamelesi yaparsa böyle normal performansını sergilediğinde ne yapacağını şaşırırsın hocaya suçu atarsın.

sen bırak Fatih terimi ocak ayına kadar seçim olmasın görürüz ne halt olacağını.

Bize ekonomik olarak çok güçlü bir yönetim lazım...Bize bununla birlikde transferden anlayan futbolcudan anlayan yöneticiler lazım.. Ben gelecekten bahsetmiyorum bu seneden bahsediyorum.Şampiyonluk gittiğinde neler olacak tahmin edebiliyormusun.Küme düşmeme mücadelesi vermek için kurarsın ondan sonra genç kadroyu..

Son düzenleme:
Üst Alt