SL 20/21 H:30 | Fenerbahçe 1-2 Gençlerbirliği | MS | 14 Mart - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 20/21 H:30 | Fenerbahçe 1-2 Gençlerbirliği | MS | 14 Mart

Valla hocam fikrine saygım var ama ben açıkçası bjknin de öyle aman aman bir top oynadığını görmedim. Antalya maçı hakem bokuna alamayıp bu hafta da başak macinda balları tutmasaydi şuan puanımız eşitti. Yani ben hala bunların sınırda olduğunu ve bir mağlubiyetle dağılabileceklerini düşünüyorum.
Ben de yenilmeyecek gibi oynadıkları için bir mağlubiyet çok ters tepecek zaten bunlarda. Ben de öyle düşünüyorum ama kolay kolay yenileceklerini düşünmüyorum sadece.

Hangi takıma Beşiktaş'tan daha iyi diyebiliriz peki hocam? Bizden iyi oldukları kesin. Fener'i saymıyorum zaten. Kim Beşiktaş'tan daha iyi mesela? Benim aklıma cidden gelmiyor yahu. Ondan diyorum.

Selahattin baki konusu uplanabilir mi? Konuşuyor, şu pozisyon ofsaytmış. fetö operasyon vs2'miş. Çizgileri çeken firma ile operasyon yapacaklarmış.

Selahattin Baki "" Var çizgisini çeken şirketin operatörü Fetöcü, Fenerbahçeli taraftarlari sokağa dökmek için operasyon yapiliyor..😂😂😂

Geçen hafta ofysat çizgisi neden kısa sürede çizildi diye algı yaratıyorlardi şimdi de neden ofysat çizgisini çekmek uzun sürdü diye algı yapıyorlar.

Ofsayt çizgisini çeken kişiyi ve şirketi suçlayıp her şeylerini açıklayacağız diyorlar biz sefer.

Alenen insanların özel hayatlarını açıklamak ile tehdit ediyorlar

Selahattin Baki "" Var çizgisini çeken şirketin operatörü Fetöcü, Fenerbahçeli taraftarlari sokağa dökmek için operasyon yapiliyor..😂😂😂
Ben hayatimda bu kadar ezik bir camia gormedim lig sonuncusuna kendi sahanda yenil adamlar 5 tane atacak firsat bulsun sonra eline ipad al cizgiyi tartis

Neyle besleniyor bunlsr beyin gelisimini etkileyen birsey veriyorlar kesinlikle ulan hadi yedin bir gol 3 tane at bu kafayla senelerce basarili olamazlar Ozelestiri yapmayan basarili olamaz Ali koc kendini kurtarmak icin sanal dusman yaratiyor

Ne yiyip ne içiyo lan bunlar, yeminle hepsi aynı kafa ya 😄 😄
Takmışlar varı kafaya. Dakika 90 alex penaltı günleri bitti tabii.

Üst Alt