⚽ SL 20/21 H:29 | Galatasaray 2-2 Sivasspor | MS | 7 Mart - Sayfa 194 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:29 | Galatasaray 2-2 Sivasspor | MS | 7 Mart

Feg girdikten sonra cok kotu oynadi ama son dakikada girdigimiz pozisyonlarda o var once sutu cekti kaleci cikardi sonra Luyine iyi kesti luyin indirdi Kerem vurdu .Bizim 10 numarada bunlari yapacak adam olmadigi icin bu yuzden bu adam onemli ama daha mac baslamadan once yazmistik en az bi 2 ay yada bilemedin 1 aya ihtiyaci var ikinci yarilarin son 20 dakikasinda oynatirsak verim alabiliriz Onun kadar uretken bi oyuncumuz yok 10 numarada

Lan adam 15 senedir forumun süper admini, o zaman coluga çocuğa karissa 15 yaşında çocuğu olurdu verilen cevaba bak. Yetki vermisler demiş :D

bilmeden sallamak ülkece karakteristik özelliğimiz sanırım

Halili tokatlamak lazim asil ustad cok netti yav.
Bide kilinc neden oynamamis maci izlerken hic aklima gelmedi herif
Halil zaten ayrı olay. Yaptığı birkaç hareket belli etti ne halt olduğunu. Mehmet Batdal vardı bizim Bucalı. Galatasaray'dayken kaçırdığı golden sonra oynayamadı bir daha. Bu Halil denen hırbo da öyle olacak umarım.

Kerem'e zaten ben takığım hiç beğenmiyorum. Girdiği pozisyonların çoğu da tamamen şansa bence.

Hocayı biliyoruz oyuncu dinlendirdim diyip de cezalandırmayı sever. Kılınç da o yüzden oynamadı bence tamamen şu bomboş kaçırdığı gol yüzünden.

Bide bence gitmedi şampiyonluk. Sadece ekstra puan kaybı yapma kredimiz kalmadı

Samsun antep antalya mi ne maclarinin arka arkaya oynandigi efsane bi donem vardi sanirim.
Denizi gectik kumsalda boğuluyoruz

Eğer Feghouli sakat değilse ilk 11’e Muslera, Mohamed ve Taylan ile birlikte yazılacak isimlerden biridir. Elimizdeki en Zeki ve şut tehditi olan oyuncudur. Son 20dk oyuna alındığında ilk 3-5dk leş zeminde teklemesi normal. Sonrasında oyuna ağırlığını koydu üstelik 10 numara pozisyonda ki ben ısrarla arkadaş çevremde bunu dile getirdim. Gedson, box to boz bir oyuncu bu nedenle Taylan ile birlikte daha geride oynayıp geçiş oyununda ileri drible etmeli. Sağ ve sol kanatlar eldeki en hızlı oyuncularla kurgulanırsa yani Onyekuru ve Kerem çok başka bir takım izleriz. Arda, Babel ve kanat beklentili Feghouli falan kağnı gibi kalıyorlar.
Ayrıca, gol ararken hele ki rakip otobüs çekmişse, 4 tane savunmacının sahada olması çok yanlış. Ya son dakikalarda olduğu gibi birini önde kullan (Luyindama ya da önceden Donk) ya da ikinci forveti alıp beklerden birini çıkar bugün Linnes alınıp yerine Halil veya Kerem girebilirdi. Umarım gerekli dersler çıkarılır.

Bu maç hocaya yazar. Şampiyonluğa giden takım, evinde 2 defa geri düşer mi? Yanlış oyuncu değişiklikleri de cabası. İşin hakem, federasyon vs kısımları için yönetim devreye girsin hoca da kendini takıma versin. Artık puan kaybı hakkımız bitti

İkinci yarının en iyi maçlarından birini oynarken puan kaybetmek kötü oldu. Sen git Alanya ve Erzurum'a beş pozisyon ver hiç biri gol olmasın, maç boyu iki kez kalene gelen Sivas'tan iki gol ye. Bu puan kaybı Yedlin ve Luyindama yerine Donk ve Linnes'i oynayan hocaya yazar.

Feg girdikten sonra cok kotu oynadi ama son dakikada girdigimiz pozisyonlarda o var once sutu cekti kaleci cikardi sonra Luyine iyi kesti luyin indirdi Kerem vurdu .Bizim 10 numarada bunlari yapacak adam olmadigi icin bu yuzden bu adam onemli ama daha mac baslamadan once yazmistik en az bi 2 ay yada bilemedin 1 aya ihtiyaci var ikinci yarilarin son 20 dakikasinda oynatirsak verim alabiliriz Onun kadar uretken bi oyuncumuz yok 10 numarada
Bize zamana ihtiyaci olan degil, sahaya cikip hemen is yapacak oyuncu lazim. 2 senedir Feghouli'nin 5 mac oynamasini bekleyenler var hala. Mustafa Muhammed geldi 5 macta 5 gol atti, herkese bir futbolcunun nasil olmasi gerektigini gösterdi. Sezon sonu bu iskartalarla vedalasip Mustafa Muhammedli Onyekurulu temiz, gencecik bir kadro olusturmak gerekiyor.

Üst Alt