⚽ SL 20/21 H:27 | Galatasaray 2-0 Erzurumspor | MS | 27 Şubat - Sayfa 135 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:27 | Galatasaray 2-0 Erzurumspor | MS | 27 Şubat

Az yorum yapip gelip takima deli gibi elestirenlere fbli gozuyle bakiyoruz.Elestiri baska ama kazanilan bir mactan sonra kaybedilmis gibi yorumlar adami sıkıyor ben hocayi elestirdim ama skordan ve aldigimiz puanlardan memnunum Kupada Oynadigimiz Alanya macinin som 20 dakikada oynadigimiz futbol cok iyiydi ama.elendik.Fener macindan beri iyi oynamiyoruz Ama Sonucu almak guzel takim havaya girerseki Bunu en iyi yapabilecek bir Hoca var takimda o zaman daha hirsli daha iyi bir oyun gorecegiz Bjk ve Trabzon macina kadar kolay kolay puan vermememiz lazim sonrasi onumuz acik
.

Az yorum yapip gelip takima deli gibi elestirenlere fbli gozuyle bakiyoruz.Elestiri baska ama kazanilan bir mactan sonra kaybedilmis gibi yorumlar adami sıkıyor ben hocayi elestirdim ama skordan ve aldigimiz puanlardan memnunum Kupada Oynadigimiz Alanya macinin som 20 dakikada oynadigimiz futbol cok iyiydi ama.elendik.Fener macindan beri iyi oynamiyoruz Ama Sonucu almak guzel takim havaya girerseki Bunu en iyi yapabilecek bir Hoca var takimda o zaman daha hirsli daha iyi bir oyun gorecegiz Bjk ve Trabzon macina kadar kolay kolay puan vermememiz lazim sonrasi onumuz acik
.
tebrikler

Antreman havasında maç oynadık. Kaza bela olmadı şükür. Yorulmaya gerek yok. Skoru bulduğumuz zaman frene basmalıyız. Daha önümüzde 14 maç var. Ama net söyliyim bize çok klas 10 numara lazım.

Macin son 30dksini fena rezil oynadik. Belhandanin girmesi de büyük pay di bu konuda. Umarim carsamba günü kadroda olmaz. zaten az düstük bir de bununla ugrastik

.

Futbolu oyun olarak çok sevsek de hayat futboldan ibaret değil güzel kardeşim ve dahası bazen işiniz tüm zamanınızı alabiliyor. Ve bu formu uzun zaman sadece okuyarak -üye olmadan- takip etsem de üye olup yazmak için neredeyse hiç fırsatım olmadı. Ancak geçmişse 13-14 öncesi başka forumlarda bulundum. Karakterim gereği iki yüzlü olamam, real -sanal ayrımı yapmam. O ithamda bulunmadan önce geçmişte yazdıklarıma baksan eleştirinin neden olduğunu görebilirdin ve aynı minvalde kazandığımız halde dün sende yapmışsın. Eleştiri sebebimiz de sevgimizden. Sadece eleştirmiyor yeri geldiğinde savunuyoruz ve burada yazmama sebep olan antudaki nicki Arif1907 olan şahıstır, ayak tenisi deyip hocaya ve yöneticilerle alay edip ve dahası onları komisyonculukla suçlayan tiplerdir. Yine de önemli değil, biraz başta alınganlık yapsam da sorun değil. iyi forumlar dilerim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ne gerekiyorsa onu oynuyoruz , gerekseydi vites de artırabilirdi bu takım.
Geçen devreden en büyük farkımız bu , kilidi açacak daha klas oyuncularımız var.
Yedek kulübesinde de hamle alanımız geniş.

Adam sağ kanattan bindirdi resmen yav
Tutulmayacak topları tuttu çabasıyla
Ortaları da gayet iyi
dün takımımız adına en iyi isimlerdendi Yedlin

Yedlin'in, 90 dakika forma giydiği Alanyaspor ve Erzurumspor maçlarında aldığı puanlar:

• Alanyaspor'a karşı: 8.1 (Maçın adamı)

• Erzurumspor'a karşı: 7.8 (Mostafa Mohamed'in ardından ikinci)

(WhoScored)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne gerekiyorsa onu oynuyoruz , gerekseydi vites de artırabilirdi bu takım.
Geçen devreden en büyük farkımız bu , kilidi açacak daha klas oyuncularımız var.
Yedek kulübesinde de hamle alanımız geniş.

bende bunu düşünüyorum lakin yeterli oynamıyoruz bence.mesela topu rakibe verdik rolanti oynayıp kapılan topları ani atakla gole çevirme üzerine geçiş yapıyoruz öndeyken.lakin maçı çevirtecek pozisyonlar veriyoruz güyya defans yapıyoruz dün erzurum ciddi pozisyonlara girdi ve kaçırdı.

e bakıyorsun kaptığımız toplarda bi tek keremin kaçırdığı pozisyon var yanılmıyorsam.e bunuda iyi yapmıyoruz.yani biz normalde erzurum 10 defa üzerimize geldiyse 6 tanesini ciddi atağa dönüştürüp enazından iki tanesini golle sonuçlandırmamız gerekiyordu.

yapmak istediğimiz oyunu iyi uygulayamıyoruz,muslera ve kısmet bizden yana olmasa vallahi eğri oturup doğru konuşmak gerekirse erzurum bianda 2-2 yapmış alanya 2-1 e çevirebilirdi.

ha şu olabilir orta sahada gedsonun güçsüz oluşu taylanın sakat oluşu sol bekte ömerin oynaması bu durumlara sebep olabilir.ama yinede bu kadar rakip üzerimize gelememeli.

Nasıl psikolojik bir maçsa rüyamda maçı tekrar oynuyorduk.
Tribünler dolu. Maç tam bir kaos havasında ve 90. dakikaya 0-1 mağlup giriyoruz.
Onyekuru ceza sahasında yerde kalıyor ve hakem devam ettiriyor.
Büyük bir kaos ve uğultu var. VAR devreye giriyor ve hakem pozisyonu uzunca izlemesine rağmen penaltıyı vermiyor.

etobo veya taylan tek adam yetmez anadolu takımlarının ve beşiktaşın kanat ve orta sahaları sayı ve fizik olarak genelde üstünlük sağladılar. biz pas oyunu ve bitiricilik konusunda ligin en iyisiyiz ama galatasaray en azından dengede mücadele etmeli bazen çok eziliyoruz sahada sinir oluyorum ekran başında son on dakikada 2-0 öndeyken bile rahat edemedim bir türlü. bu çok sık oluyor bu sezon.

etobo veya taylan tek adam yetmez anadolu takımlarının ve beşiktaşın kanat ve orta sahaları sayı ve fizik olarak genelde üstünlük sağladılar. biz pas oyunu ve bitiricilik konusunda ligin en iyisiyiz ama galatasaray en azından dengede mücadele etmeli bazen çok eziliyoruz sahada sinir oluyorum ekran başında son on dakikada 2-0 öndeyken bile rahat edemedim bir türlü. bu çok sık oluyor bu sezon.

Olabilir ama dirençli ikili mücadelede kazanan oyuncumuz yok gibi demissin. Etebo ikili mucadelerde is yapti ozellikle ilk yarida

Üst Alt