⚽ SL 20/21 H:22 | Gaziantep 1-2 Galatasaray | MS | 29 Ocak - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:22 | Gaziantep 1-2 Galatasaray | MS | 29 Ocak

Şahane bir maç oldu. Son dakikadaki iğrenç, haksız penaltıya rağmen.. Onyekuru yeter demiştim. Gerçekten süper. Kerem ilk asistini yaptı. Bu ikili her maçta oynamalı. Harika bir sonuç, harika futbolcular. Bundan sonrası Terim e kalmış. Daha Mostafa gelecek.. İrfan a o kadar para vermeye gerek yok.

Bu kadro ligi bitirir.

Boşuna demiyoruz drbling yapan adam eksilten oyuncu lazım diye. 8 numaraya da böyle biri lazım. Gedson gedson diye yırtınmam da bu yüzden,.
cok sükür terim'de anladi. emre kilinc, arda, emre akbaba, belhanda ve feghouli hep ayni tip oyuncular. dikine giden veya kacan adam oynatmiyordu ve o yüzden az gol atiyorduk. umarim haftaya yine emre akbaba, kilinc ve arda ücünü ayni anda oynatmaz

Ilk yari yine ihtiyarlarla ve temposuzlarla bosa gitti. 2.yari dogru kadro ve dogru oyun 3 puani getirdi. Antalya ve Kayseri gibi rezil rüsva takimlara karsi Onyekuru ve Kerem'le oynayabilseydik ezer gecerdik. Deplasmanda Ömer Bayram'in yaptigi anlamsiz penalti olmasa gol yemeden dönüyorduk.

Hoca ilk defa taraftar gibi değişiklik yaptı, gol yemeyi beklemedi, devrede adam sokması yetmezmiş gibi çok ilginç şeyler oldu. Yalnız golü başka bir takım atsa ben de eleştirebilirdim tamam gri pozisyonda ne bileyim kamera açısından ofsayt gibi gözüküyordu tam ters açıda kamera olsa daha sağlıklı bir görüntü alınırdı sanırım

Usta ne bileyim yav harbiden öyleymiş adam geldi, tarlada gezer gibi saldı hemen 2 tane
Agir cekim heriflerle gol atmaya calisiyoruz al iste kerem onyekuru 2 kosuda isi bitirdiler. Belhan akbaba kanserini cekiyoruz bu ara emre kilincta kanser ediyor. Diagneden kurtulduk belhanda hiyarindanda kurtulmamiz laz8m. Bosuna para vermeyelim gitsin. Yarari yok zarari cok

Hoca görsün sunu artik omer belhanda emre akbaba gitmeli.Belhanda yerine baseketas olsa 5 puan fazla alririz en kotu frikik atardi..
Ha bu arada Emre akbaba icin duygusal olan tum arqkadaslar icin bi çözüm var .400 bin eurodan 3 yillik imza attirip 1 yil kiralayabiliriz...Boylece rehabikite olma sansi veririz yok gittigi takimdan donecek kadar is yapmazsa uccuz maas oldugu icin verilir bi Anadolu kulubune

Üst Alt