⚽ SL 20/21 H:17 | Konyaspor 4-3 Galatasaray | MS | 5 Ocak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Valla arkadaşlar bugünkü Hatayspor maçını muhtemelen hiçbiriniz izlemediniz. Konya hayvan gibi defans yapıyor. Bizim o defansı açacak kilit oyuncumuz var mı? Şut çeken adamımız var mı? Nasıl yeneriz bilmiyorum. Benim klasik bir sözüm var her maçın hikayesi farklıdır diye. Bakalım o gün nasıl bir hikaye yazacağız.

Bahane şimdiden belli!
9 eksik!

Maç sonu güzel bir ağlama fotosu verilir , tüm sucukcular da hojamm diye ağlar ve mağlubiyet unutulur.

Biz maçları sahaya çıkmadan kaybediyoruz.

Ayak tenisi Federasyonu kurulsa da;
şu AYAK TENİSİ uzmanından,
bir an evvel
KURTULSAK !!

Hocasından oyuncusu na hepsinin açiklamalarini dinledim, hepsi oynanan Futbol ve alinan 1 puandan memnun yazik işte bu kafa bize zarar veriyor..

Valla arkadaşlar bugünkü Hatayspor maçını muhtemelen hiçbiriniz izlemediniz. Konya hayvan gibi defans yapıyor. Bizim o defansı açacak kilit oyuncumuz var mı? Şut çeken adamımız var mı? Nasıl yeneriz bilmiyorum. Benim klasik bir sözüm var her maçın hikayesi farklıdır diye. Bakalım o gün nasıl bir hikaye yazacağız.
anlatılan bizim hikayemiz taho

FKG maçında 1 puana razı olmadığımiz için 100+18'de Mevlüt'ten kontra yiyip maçı yenildik.

50' dakika 10 kişi kaldıktan sonra işin gerçeğine bakacaksın. 1 puan kazançtır evet.
11 e 11 kende berbat oynadık bahaneler bitmiyor, Antalya ligin en berbat takimlarindan ligin son sirasindaki takimlara ikişer ikişer evimizde puan veriyoruz, bunun neyinden memnun olmaliyiz anlamadim..

11 e 11 kende berbat oynadık bahaneler bitmiyor, Antalya ligin en berbat takimlarindan ligin son sirasindaki takimlara ikişer ikişer evimizde puan veriyoruz, bunun neyinden memnun olmaliyiz anlamadim..

Bu akşam Antalya'nın bütün hücumcuları sende 11 başlar, Kılınç'ı da tam kanat saymazsan bizden gönderdiğin hiçbir hücumcu Antalya'daki adamları kesemez. Anlamak çok güç olmasa gerek.

FKG maçında 1 puana razı olmadığımiz için 100+18'de Mevlüt'ten kontra yiyip maçı yenildik.

50' dakika 10 kişi kaldıktan sonra işin gerçeğine bakacaksın. 1 puan kazançtır evet.

Karagümrük maçı için kesinlikle katılıyorum.Karagümrük deplasmanı herkes için çok zor deplasman oradaki 1 puan kesinlikle kayıp değildi ama biz son anlarda donk u ileriye atıp gol arıyorduk...

Ama bu maç kesinlikle kayıp 2 puan...Ne olursa olsun kağıt üzerinde leş durumdaki antalya'ya içeride puan veriyorsun..10 kişi bile kalsak yarım saatte 1 tane sıkıştırma şansımız vardı karşımızdaki rakip gerçekten kötüydü...

Evimizde diyor ya, ne evi? 55 bin kişilik boş stad. Ev/deplasman kalmadı onu bir geçelim önce.

Ben bu maç için bahsediyorum. 2 yarı 10 kişi oynamışsın 1 puan dünyanın sonu değildir.

Bu akşam Antalya'nın bütün hücumcuları sende 11 başlar, Kılınç'ı da tam kanat saymazsan bizden gönderdiğin hiçbir hücumcu Antalya'daki adamları kesemez. Anlamak çok güç olmasa gerek.
Ileri 4 lüsü Orgil,Fredy,Amilton Gökhan bunlar bizde 11 başlayacaksa vayyy halimize, hem zaten bu muhtesem Antalya 4 lüsü maçi 1 şutla tamamladi..

Vay halimize olduğunu 3 aydır söylüyoruz zaten. Buna karşın ligde bulunduğumuz konumdan insanların memnun olmasında şaşırılacak bir hadise yok.
Aslinda Kadro planlamasi berbat oldu bu sene, Resmen forvetsiz çikiyoruz maçlara , Falcao ve Diagne ye güvenilmeyecegini anlamaliydi teknik heyet ve yönetim, siralamadaki yerimiz gercekten bir şans ama bu birazda rakiplerinde çok puan kaybetmesinden kaynaklaniyor, 3 gün sonra transfer basliyor insallah yönetim ve hoca gerekli transferleri yapar yoksa çok geç olacak, bu sene sampiyonluk çok önemli sebebi belkide son kez Şampiyonlar ligine gidecek Şampiyon, Biz olursak Fb ve Bejeke resmen maddi krizin içinde bogulur belkide bizde önümüzdeki senelere ambargo koyabiliriz..

Aslinda Kadro planlamasi berbat oldu bu sene, Resmen forvetsiz çikiyoruz maçlara , Falcao ve Diagne ye güvenilmeyecegini anlamaliydi teknik heyet ve yönetim, siralamadaki yerimiz gercekten bir şans ama bu birazda rakiplerinde çok puan kaybetmesinden kaynaklaniyor, 3 gün sonra transfer basliyor insallah yönetim ve hoca gerekli transferleri yapar yoksa çok geç olacak, bu sene sampiyonluk çok önemli sebebi belkide son kez Şampiyonlar ligine gidecek Şampiyon, Biz olursak Fb ve Bejeke resmen maddi krizin içinde bogulur belkide bizde önümüzdeki senelere ambargo koyabiliriz..

Falcao ve Diagne'ye de kimse güvenmiyordu ki yönetim beceriksiz olduğu için yine Aboubakar kadar bir herifi bile ikna edemeyip hocayı Oğulcan'a filan mecbur bıraktı. Sıralamadaki yerimiz şans değil çünkü belki Gazişehir'le birlikte sahada bir ezberi ve oyun planı olan tek takımız. Ligin en az gol yiyen takımı olmamız da şans değil, böyle kazmalar ordusuyla iyi gol sayılarına ulaşmamız da, 2 yıldır ayağına top değmeyen Arda'nın hakikaten eline yüzüne bakılır bir topçu haline gelmesi de. Arda bundan 5 kat daha iyi topçuyken daha sistemsiz Galatasaray dönemlerinde daha çok sırıttığı zamanlar da oluyordu. Bizde biraz şans ve yönetimde beceri olsa şu an bu ligi 10 puan önde götürürdük. Bizde iyi kadro Fener'in ve en azından bizden iyi 11 Beşiktaş'ın bizden geri kalması da teknik kadrolarının beceriksizliği-yetersizliğidir. Devre arası da bir şey olmaz, iki yetersizden 1'ini gönderebilirsek bir santrafor alınır. Belki Mandzukic gibi 2-3 pozisyonu yedekleyebilecek gerçek bir jokerle anlaşılır. Beceriksiz yönetimden veya eldeki kadroyla yetersiz oyuncu grubundan bundan çok daha fazlasını bekleyip hayal kırıklığına uğramanın lüzumu yok.

Üst Alt