⚽ SL 20/21 H:10 | Rizespor 0-4 Galatasaray | MS | 28 Kasım - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 20/21 H:10 | Rizespor 0-4 Galatasaray | MS | 28 Kasım

renktaş biz geçen hafta da süper top oynadık ama gol atamadık.Valla bu takım abartı tabide ligin citysi gibi oynuyor.Maşallah
Valla renktaş lig o kadar boktan durumda ki 1 forvet 1 kanat oyuncumuz olsa adam akıllı şimdi farkı açmıştık rakiplerimiz ile şöyle bakıyorum ligin ilk haftalarında Alanyaspor vardı hakkıyla top oynayan onlar da bozdu şimdi onun haricinde bizden +1 fazla oynayan bir takım daha yok ligde Fenerbahçe filan çok yakında balonu patlayacak eminim hakem her zaman yanlarında olmayacak şans her zaman yüzlerine gülmeyecek onların

son derece ciddi birşey söylemek istiyorum biz geçen hafta kayseriye karşıda bu ligin çok üstünde oynadık 60 dakika.Sadece gol atamadık.Bugün tek farkı gol atabildik.Asla polyanalık yapmıyorum emin olun biz şu futbolu 60-70 dakika oynayalım bu ligin içinden geçeriz.Pas oyununu oynuyoruz hemde çok iyi bir şekilde
Tek Sorun bir takimi Şampiyon yapacak 2 eksik var, Muslera ve Gomis..

son derece ciddi birşey söylemek istiyorum biz geçen hafta kayseriye karşıda bu ligin çok üstünde oynadık 60 dakika.Sadece gol atamadık.Bugün tek farkı gol atabildik.Asla polyanalık yapmıyorum emin olun biz şu futbolu 60-70 dakika oynayalım bu ligin içinden geçeriz.Pas oyununu oynuyoruz hemde çok iyi bir şekilde
geçen hafta 27 şut çektik ,40 orta ve kaçan 8 net pozisyon yazıyor istatisklerde,yani sadece gol atamadık evet,adamların kaleyi bulan tek şutu gol oldu futbol işte,,hem de eksik kadroya ragmen 2 haftadır baya iyiyiz nazar değmesin

Üst Alt