# Sidney Govou - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Sidney Govou

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Sidney Govou Galatasaray'a Doğru

Galatasaray Govou'yu bitiriyor

Yönetici Haldun Üstünel Fransız golcüyü büyük oranda ikna etti.

30-6-2009 15:52

GOVOU'NUN 1-2 GÜN İÇİNDE KAMPA KATILMASI BEKLENİYOR

Milan Baros´un yanına partner arayan Galatasaray O. Lyon'un forvet oyuncusu Sidney Govou'yu bitirmek üzere.

Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, 4 gündür transferi için uğraş verdiği Benin asıllı Fransız futbolcunun transferinde sona yaklaştı. Üstünel'in Govou'nun ailesi ve eşini de büyük oranda ikna ettiği ve Govou'nun sarı kırmızılı takıma imza atmaya çok yakın olduğu öğrenildi. Galatasaray, kulübünün de takımdan ayrılmasına olumlu baktığı golcü futbolcu için O. Lyon'la büyük oranda anlaşmaya varmıştı.

Üstünel'in 1-2 gün içinde Govou'yu Hollanda kampına getirmesi bekleniyor. Galatasaray'a gelmesi durumunda Baros'un partneri olacak Sidney Govou, Çek futbolcu ile 2007 yılında Lyon'da birlikte forma giymişti.

Santrafor ve sağ açık mevkisinde oynayan Govou 37 kez giydiği Fransa Milli Takım formasıyla 10 gole imza attı. Govou, Lyon formasıyla ise 367 maçta 72 gol kaydetti.

KADİR ÇETİNÇALI - TEGELEN / DHA

bu ne olucak...:D

Ama Kadir Çetinçalı camiada sevilen ve her toplantıya katılan bi adam...

ADNAN SEZGİN AÇIKLADI!..

Haberi yazdırın 30 Haziran 2009 18:47

Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, yeni sezon için Milan Baros´un yanına partner olarak adı geçen O. Lyon'un forvet oyuncusu Sidney Govou hakkında MARATON.COM.TR’ye açıklamada bulundu.

Telefon ile ulaştığımız Adnan Sezgin yaptığı açıklama, Bahsi geçen oyuncu ile ilgili bir görüşmelerinin olmadığını ve bu haberlerin nasıl ve nereden çıktığına anlam veremediğini belirtti. Transfer çalışmalarına devam ettiklerini belirten Adnan Sezgin en kısa zamanda yeni transferlerin takıma katılacağının da müjdesini verdi.

Kaynak : maraton

Haydaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!

Bu arada Kadir Cetincalinin haberlerine bakiyorum

Bakiniz ne buldum :

Son aday Scolari

KADİR ÇETİNÇALI - İSTANBUL / DHA

https://www.milliyet.com.tr/Spor/SonDakika.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=1096921

Houllier bitiyor mu?

https://www.webaslan.com/haber/32638/houllier-bitiyor-mu.php?frm_page=4

Galatasaray'da gündem Hector Cuper

https://www.milliyet.com.tr/Default.aspx?aType=SonDakika&ArticleID=514497

Lincoln-Kuranyi takası için görüşmeler sürüyor

KADİR ÇETİNÇALI - İSTANBUL / DHA

Bu adamin haberleri fazlasi balon :D :D :D

Webaslan cok güvenme onlar tonlarca adam getirdi ama ınşallah doğrudur

Bu sefer kaynak kısmında Webaslan.com yazıyor. Yani bu kendi haberleri. Skibbe'yi ilk burada okumuştum ben. Açıkcası güveniyorum.

Ekleme :

Renkdaş webaslan sporx'in üç büyüklerede Yaptığı bir site.Bu haberlerin olması normal.

Bu durumda göz önüne alınmalı tabîî. Bunu unutmuşum.:eek:

Webaslan denilen site Sporx'in yaptığı sitedir.Yani ikisininde kaynağı aynı.

ya artık bu bizim yönetimin yalanlamaları da sıktı biraz...benim bildiğim kadarıyla transfer işleri sezon ortasında başlar,nabız yoklanır...olacak gibi bir isim varsa halledilir ve sezon açılışında imzayı atıp takıma katılır...örnek :bilica,bekir irtegün,michael fink vsvs.. bizim yönetim kaç senedir takıma en çok yararlı olacak transferleri transferin bitmesine 1-2 gün kala yapıyorlar (nonda,baros,hakan balta vs..) sonra da bu oyuncuların alışma dönemi uzun oluyor haliyle...ayrıca steaua maçını da hatırlarsınız..forvetlerimizin beceriksizliği yüzünden kaybettiğimizi de! böyle kupalardan da elenmiş oluyoruz...tamam haldun üstünel güvendiğimiz ve işinin ehli bir isim ama bu açıkladığım konu da yadsınamaz bir gerçek olarak ortaya çıkıyor! yine de bir bildikleri vardır diyorum ama bu senede saçma sapan bir takıma elenip ağustos ayında uefa avrupa ligine veda edersek,bu taraftar bu yönetimi siler...mart 2010'da da kongre üyeleri siler!

Kadir Cetincali kesinlikle güvenilir biri degildir! Webaslan da haber sitesi degil, gazetelerde ve haber sitelerinde yer alan haberleri koyuyorlar siteye. Onlar da DHA'dan almis bu haberi.

Çok sabırsızız ya:) İlla ki transfer olucak biraz sabır arkadaşlar...Govou olursa da dadından yinmes hani :):)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt