Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rakip Takım Taraftar Forumlarından Enstantaneler

Allah neşemizi daim etsin ama dün gece yapılan bir yorum inceden içimi sızlattı yorumcu şunu dedi 'Galatasarayın bu formu ya avrupa macerasında olsaydı ' diye valla bu formumuz o zaman olsaydı ne olurdu nerde olurduk diye düşünmeden edemiyorum

Bu Hamit biz 13. Olduğumuzda niye bize yardım etmedi lan?
Dün bir programda dinledim. İso bizim maçtan sonra kaleye tek şut çekmemişken alınan 1 puan sene sonunda göreceksiniz kazanılan 1 puan olacak diye açıklama yaptı. Sen bizim o düşük performanslı zamanımızda kendi evinde tek şut çekmiyorsan acizsin, vizyonsuzsun ve beceriksizsin. Ondan sonra kalkıp da yok Galatasaray ı şampiyon yapıyorlar diye ağlamayacaksın. O maçta verilmeyen net 2 penaltımız olduğunu kendi gözlerinle izlediğin halde Galatasaray ı kolluyorlar diye zırlamayacaksın.

Sen malsın ve mal kalacaksın. Senden bir bk olmayacak. Oturacaksın diyeceksin ki bize şu şu maçta olmayacak penaltıyı verdiler. Penaltı yaptık ama hakemler sağolsun vermediler diyeceksin. Ama ona da şurada da şöyle olmuştu, burada da böyle olmuştu diye bahane uydurursan sahaya çıkamazsın...

Neymis, 35 macta 31 galibiyet imkqnsizmis, normal degilmis. Hadi ordan!

Yillardir dogru durust top oynayanin, oynamak icin ugrasanin olmadigi, cer cop yabancilqrla doldurulmus su berbat ligde her maci kazanmak icin kurulacsk bir kadro ve bunu cekip cevirebilecek teknik ve idari yonetim istedigimizi soyleyip durduk.

Rakiplerde para desen var. Taraftar kitlesi desen var. Medya gucu, lobi malumunuz onlar da var. Ama bizim yillardir soylemeye calistigimiz seyi basarmak oldugumuz icin hasedinden catlayip kendilerini kopruden atacak tipleri yonetici olarak sectiklerini ve bunun bir numarali sorunlari oldugunu bir turlu kabullenmek istemiyorlar. Gerizekalilar.
Bugün kazanırlarsa onlar da 29 galibiyet yapıyor,31 galibiyet anormal de 29 galibiyet çok mu normal yani bunların kafaya göre. :asd:

Üst Alt