Panathinaikos, Fatih Terim ile Yolları Ayırdı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Panathinaikos, Fatih Terim ile Yolları Ayırdı

Gittin 3 dandik takimla berabere kalıp playofflar öncesi 6 puan kaybettin. Sonra en sonda da evinde aris e mağlup olup şampiyonluğu kaybettin. Şu 2 olay şampiyonluktan etti seni. Yanındaki ekibi yıllardır değiştirmiyorsun sana faydalari 0 bile değil. Modern futbola ayak uyduramadi diyince linç yiyoruz ama maalesef Fatih hocamiz miadini pandemide doldurdu. Emekli olmasi gerekirdi.
7-8 atmamız gereken denizli'ye karşı penaltı kaçırıp üstüne gol yediğimizde hoca resmi olmasa da futboldan emekli olmuştu maalesef. Değişiklikleri yapınca 2 tane atmıştık diye hatırlıyorum ama Akbaba, Halil, Arda vs bir şampiyonluğa mal oldu

7-8 atmamız gereken denizli'ye karşı penaltı kaçırıp üstüne gol yediğimizde hoca resmi olmasa da futboldan emekli olmuştu maalesef. Değişiklikleri yapınca 2 tane atmıştık diye hatırlıyorum ama Akbaba, Halil, Arda vs bir şampiyonluğa mal oldu
Şampiyonluk için çıktığımız malatya maçında devreyi 1-0 mağlup bitirmistik. 2 gol fazla atsak şampiyonluk gelecekti ama iste malesef olmadı. Çok iyi bir mentordu ama hem yaşlanması hem kişiliği kendini buralara getirdi. Ayni olay Mourinhoda da var. Ben bilirim benim geçmişim şöyle böyle diye övünmeyeceksin. Sürekli geliseceksin, çalışacaksin. Yoksa işte malesef yok olup gidiyorsun. Allahtan hoca şanslı çok fazla rezil olmadan bırakabilir. Birde bunun aksi durumunu düşünemiyorum. Sürekli bir takima gidip başarısız olup kariyeri öyle bitirirse yaptiklarina yazık olacak hep son zamanlari hatirlanacak

Şampiyonluk için çıktığımız Hatay maçında devreyi 1-0 mağlup bitirmistik. 2 gol fazla atsak şampiyonluk gelecekti ama iste malesef olmadı. Çok iyi bir mentordu ama hem yaşlanması hem kişiliği kendini buralara getirdi. Ayni olay Mourinhoda da var. Ben bilirim benim geçmişim şöyle böyle diye övünmeyeceksin. Sürekli geliseceksin, çalışacaksin. Yoksa işte malesef yok olup gidiyorsun. Allahtan hoca şanslı çok fazla rezil olmadan bırakabilir. Birde bunun aksi durumunu düşünemiyorum. Sürekli bir takima gidip başarısız olup kariyeri öyle bitirirse yaptiklarina yazık olacak hep son zamanlari hatirlanacak
Prime Terim olsa o Denizli'yi 7-8 golle döve döve geçip Malatya maçında gövde gösterisiyle şampiyon yapardı, oyun tarzına ters stoperler ve kanatları bolca tercih etti, üstüne fazla duygusallaşmaya başladı, sahadan uzaklaştıkça başarısız oldu. Prime Terim asla vermezdi o şampiyonluğu, hocayı biliyoruz

Terimspor olarak hocanın artık emekli olma vaktinin geldiğini düşünüyorum. Şampiyonluğu kendi eliyle verdi resmen. Zayif takımlara kolay puanlar bıraktı. Transfer hataları son dönem gs de dahil herkesçe malum.

Zirvede bırak imparator. Sevenlerini üzme.

iyi bir teknik adam olamadi teknik taktik bilgisi vasatti gazla havayla verebildigi yere kadar ulkemizde götürdü hatta basarilara da imza atti ama avrupa seviyesi farkli. Orda yabanci topcular gazla calismiyor onlara farkli yaklasim lazim.
Samet gibi adami alirsan liderlik yarisinda oldugun rakibinden 3 gol yeyip gol atamayip hala sucu bir penaltiya yikarsan olacagi bu.
Emekli vakti geceli seneler oluyor. Eleştirince de bazi fanatikleri fenerli misin diyor.
Yav kardesim hayatin gerçeği bu.
Miadini doldurdu bu adam ve hicbir zaman avrupa'da yapamadi yapamaz.
Milan tecrubesi de yasadi pirlo durumu kitabinda anlatmıştı mesela.

Fark atmamız gereken maçta karşımıza ligden haftalar önce düşmüş denizli çıkmış..Adamların sağ bekinde ali yavuz kol falan oynuyor.. Bu macta son dakikalara 2-1 önde girdik bırak farkı.. Maç gidiyordu az daha..

Sırf bir şekilde kazandı diye aynı kadro son maç fark atmamız gereken malatya maçını da çöpe attı.. Sadece kerem ve Mustafa muhammed bile 11 başlasa çok farklı olacaktı o maç..

fatih hoca ülkeye dönünce samet;

john-travolta-meme-moderator-discord-8guzh9hpelswjp3v.gif

iyi bir teknik adam olamadi teknik taktik bilgisi vasatti gazla havayla verebildigi yere kadar ulkemizde götürdü hatta basarilara da imza atti ama avrupa seviyesi farkli. Orda yabanci topcular gazla calismiyor onlara farkli yaklasim lazim.
Samet gibi adami alirsan liderlik yarisinda oldugun rakibinden 3 gol yeyip gol atamayip hala sucu bir penaltiya yikarsan olacagi bu.
Emekli vakti geceli seneler oluyor. Eleştirince de bazi fanatikleri fenerli misin diyor.
Büyüyün olgunlaşın artık biraz ya. Yorum desen yorum değil, fikir desen hiç değil. Son döneminde en çok eleştirenlerden biriyim Terim'i forumda, 1 kere şöyle bir saçmalık yazmadım. Fatih Terim kompleksiyle sosyal medyada yanıp tutuşan Fenerlilerin abukluklarını dizmişsin arka arkaya.

saçma sapan fbli trollerden aldığın boktan fikirlerini kendine saklarsan daha iyi olur.

gaz maz ne anlatıyosun oğlum sen gazla 8 şampiyonluk avrupada kupa mı gelir

iyi bir teknik adam olamadı ne ya herif 70 yaşına gelmiş başarılmayan şeyleri başarmış daha ne kanıtlayacak pardon da

Ft sevmeyenler ya Gsli değildir dolayısıyla anüs acısından ötürü sevmiyodur ya da zekasında ağır problem vardır

Sevgili Eren , iyi hoşta şunu neden unuttun: An itibariyle Türkiye'de tek uefa kupası sahibi teknik direktör,üstüste 4 sezon şampiyon olmuş tek teknik direktör.Geçmişi fazla karıştırma .Zaten FB liler bunu yapıyor eğer değilsen bu dediklerime en azından saygı duy.Seversin sevmezsin ayrı ama bu iki kalem geçilinceye kadar en iyisi.Emeklilik vs ,okadar çok yerden dem vurmuşsun ki ,gerek varmıydı bunlara?Fatih hoca 70 'e merdiven dayadı hala yaşama sevincini zorluyor,olur olmaz o ayrı.Allah herkese bu yaşama arzusunu versin de geç.En iyisi gelene kadar hala en iyisi.Motton bu olsun.
Son olarakta Allahü teala ülkemizdeki tüm teknik direktörlere Fatih Terim gazı versin demekten başka birşey demek gelmiyor.Selametle.

Fatih Terim'i hep eleştirdim sayılır , bana göre bazı kalıplarda kaldıda - futbol bilmiyora getirmek işi sağlıklı bir düşünce değil.

Sırf kendi takımımızdan değil , milli takım , futbolcu yaklaşımı + parlatma / kullanma çabası gibi faktörler var. Milan ile hatırlanıyorda , Fiorentina ile tozunu attırdı ve ciddi tehtid oluşturdu o kadroya (ki fiorentinayı aşırı sevdiğim kadroydu o )

Angelotti forvetsiz CL alacak nerdeyse - yaş maş falan hikaye. geçiniz bunları.

hep dediğim laf -sevmeyebilirsiniz ama saygı duymak zo-run-da-sı-nız. Kaç sene oldu TR 1 tane daha TD çıkaramadı tırnağı kadar başarı alabilecek. Her gün laf edilen ali koç fenerde böyle bir değer olsun diye çok şey feda eder.

Kişisel olarak bakmayın - DEĞER olarak bakın derim. Ekstrem ve agresif fikirlerin bitmesi lazım Fatih Terim özelinde.

Benim şahsi fikrim, her ne kadar toksik ve pislik ortam olsada ,sakin kafa olduğunda Türki Futbolu'nun başına geçmelidir.

Hoca inadını bırakamıyor maalesef.
Denediği başarılı olduğu şeylerden de ısrarla uzak duruyor, futbol bilmiyorum sanarlar endişesi mi bunun adı nedir bilmiyorum ama hep zoru ve en anlamsızını kovalıyor.

60 senedir futbolun içinden olan adama futbolu bilmiyor taktik vs diye zırvalayacak seviyede değiliz.
Bazen istemediğimiz şeyler olunca sinirden yokluyoruz, bunu bende çok yapıyorum.
Bu adamların futbol seviyesine laf edebilme hakkına sahip değiliz önce bunu anlamak gerekiyor.
Futbol bilgileri, taktikleri, insan yönetimleri suya götürüp bizi susuz .... önde bunu kabul edelim.

Diğer konularda istediğimizi söyleme hakkına sahibiz fikirlerimizdir

Fatih hocanın sadece gazla başarılı olduğunu düşünmek için ağır bir Fatih hoca düşmanı olmak lazım. Pirlo denilen eleman onun hocalık seviyesine gelmek için önce üst düzey liglerde çalışmalı, İtalya Serie B'de iyi bir kadroyla gayet sıradan sonuçlar almış görünüyor.

Üst Alt