Oktay Mahmuti - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Oktay Mahmuti

Cevap: Oktay Mahmuti | Koç

Yapılan bir röportajda kendisine bu soru sorulmuş. Cevabı;

- Hakkınızda takımdan ayrılacağınıza dair söylentiler dolaştı geçen haftalarda. Var mı böyle bir şey gerçekten de?

Oktay Mahmuti: Vallahi varsa ben bilmiyorum. Gördüğünüz gibi ben işimin başındayım ve takımı bırakmadım, devam da etmeyi düşünüyorum. Neden kim çıkarır bu tip söylentileri bilemiyorum.

Röportajın devamı için; Basketizm Oktay Mahmuti Röportajı | Sadece Galatasaray

.

su adam gibi varmi ya özledim basket maclarimizi baslasada izlesek .... bu sene ezer geceriz... ama efes de güclendi baya

Futbol takımı teknik direktörümüz kim ? Fatih Terim.

Fatih Terim'in tüm özelliklerini alıp yepyeni bir adama kopyalıyorsunuz. Adını Oktay, soyadını da Mahmudi koyuyorsunuz ve aslanlar gibi bir koç yaratıyorsunuz.

İşte Oktay Mahmudi de aynı şey, takım oyunu ve disiplinden asla taviz vermeyen ve adam gibi adam olan bir şahıs.

Ne mutlu ki bize göre spor dünyasının en karakterli iki teknik sorumlusu da bizim takımlarımızda görev yapmakta.

Adamsın koç !

Orhun Ene'nin nasıl bir balon olduğunu yarı final serisinde ezim ezim ezip çaresiz bıraktığında herkes görmüştü zaten.

Bana göre tüm branşlarda tartışmasız Sedat İncesu ile birlikte en iyi 2 Türk antrenörden biri, arkasından da Fatih Terim geliyor. Bu üçlüye sahip olduğumuz için çok şanslıyız.

Oktay Mahmuti t-shirtleri çıksın artık.Onurla,gururla,saygı ve sevgiyle giyelim.Çıkarmam üzerimden yemin ediyorum.

Bu takımın buralara gelmesinde en büyük pay sana ait :tiphat: Uzun yıllar kalırsın bizim takımda inşallah.

Üst Alt