GSC Anket - Mustafa Cengiz Yönetiminden Memnun musunuz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Mustafa Cengiz Yönetiminden Memnun musunuz?

M.Cengiz Yönetiminden Memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    98
Sadece Mustafa Cengiz olursa tamam
Geçtiğimiz dönemde Albayrak ve Günay'a zaten sinir oluyordum ama hoca ile yaşanan olaylardan sonra Cengiz'e de sallamıştım yalan yok
Sonrasında iyi toparladı ve transferler yapıldı.
Daha iyi isimleri yönetiminde toplarsa M.Cengiz'e sıcak bakarım. İyi Galatasaraylı
Ama hastalığı yüzünden aday olmaz gibi görünüyor

Değilim. Ama diğer geçtiğimiz Başkanlara kıyasla kendisini dürüst buluyorum. Tek sıkıntısı transfer dönemlerinde ortaya çıkıyor.

Sağlığı iyiyse devam etmeli hataları var hiçbir kimse kusursuz değil genel anlamda iyi bir yönetim sergilediler devam...

1 Doğru yapıyor ama öyle bir doğru ki 3 yanlışını götürüyor neredeyse. Çok garip bir yönetim evet versen için rahat değil hayır desen yine aynı şekil..

Bir onceki yonetimlere kiyasla genelde iyiler. Ama ciddi sorunlari da var.

Sampiyonlar Ligi'ne gidildigi donemlerde butceyi cok yuksek tutmalarindan dolayi cok buyuk paralari carcur ettiler. Sampiyonlar Ligi'nden gelen paralari tamamen kar gosterecek bir butce yapilsaydi, bu kulup su anda cok iyi noktalarda olurdu.
Belhanda ve Feghouli'yi gonderemediler. Forvetsiz sezona baslattilar. Gomis'e zam vermeyip, ki o konuda anormal elestirmiyorum yerine aldiklari oyunculari elestiriyorum, gidip farkli oyuncular bulacagim diye onlarca milyon Euro harcamalari buyuk basarisizlikti.

Kulupte en yuksek maas alan oyuncularin katkilari son iki senedir neredeyse sifir. Muslera tabii ki haric.
Belhanda
Feghouli
Babel
Falcao

Ayrica Linnes'e birdenbire gereksiz yere anormal zamli sozlesme verilmesi ve sonra lisans cikartilmamasi buyuk bir rezalettir. O zaman da Linnes'in bu paralari hak etmedigini yazmistim. Ki, o zamli sozlesme ile yetinmeyip bir de lisans cikartmamak daha once dunyada gerceklesmemis bir rezalet olabilir diye dusunuyorum.

Jimmy, Sener, Fatih, Emre Akbaba, Etobo tarzi basarisiz transferler de takima ciddi zarar verdi.

Bunda yonetim kadar Fatih Hoca da suclu ama son nokta baskan oldugu icin sucun buyuk bolumunu ona veriyorum.

Ama bu transfer doneminde Fatih Hoca ve yonetim acayip iyi isler yaptilar. Transferler nokta atisi oldu. Maaslari harika, bonservis ve opsiyon anlasmalari cok basarili...

Simdi insanin aklina hep sordugumuz sorular geliyor... Madem bu anlasmalari boyle normal rakamlara yapabiliyordunuz, daha once nerelerdeydiniz? Yoksa isin icinde baska seyler mi vardi? Kanit olmadan daha fazla bir sey soyleyemeyecegim icin burada birakiyorum.

Sonuc olarak 4 ayda 490 milyon TL zarari mi bekliyordunuz? hem Fatih Terim hem yonetim.

Oyuncularin gelecegine yatirim yapacagiz veya guvendigim tecrubeli isimler hayal kirikligi yaratti gibi aciklamalarin hemen ardindan sayin Terim ve yonetim bu adimlari atsaydi bosuna o kadar sure elestirmezdik. Hepsini tebrik ederdik.

Uzun lafin kisasi, bu sekilde devam edeceklerse hem Fatih Terim'in hem de baskanin uzun yillar kalmasini istiyorum.

Fatih hoca eski gunlerine, Feghouli, Belhanda, Babel vesaire gibi sacma sapan orta sahalara donecekse de su anda ovulurken de soyliyeyim umarim sene sonu birakir. Zaten taktik, yuksek seviyede profesyonellige gerek yok bu ligde. Dogru oyuncu secimleri ile direk fark yaratiyorsun. Bu yolda devam edeceklerse daha nice senelere burada kalsinlar. Bu son transfer doneminden onceki gibi davranacaklarsa hem yonetim hem Fatih hoca bir an once gitsin.

Yani kosullu evet.

Başkan çok kaliteli bir adam, en kötü zamanında da böyle düşünüyordum hala da aynı. Hele ki diğer ihtimalleri düşününce Mustafa Cengiz'i pamuklara sarmak gerek. Ali Koç gibi zibidilerle, Demirören gibi beceriksizlerle zaten kıyaslanamayacak kadar düzgün.

Her şey bir yana çok yıprandı, kendi sağlığını düşünerek çekilme kararı alırsa da saygı duymak gerek.

Hayir degilim. Öyle iki üc transfer yaptilar diye simdiye kadar yaptiklarini unutacak degiliz, ki bize gelmek icin yanip tutusan Onyekuru yu bile son saniye getirdiler ancak. Transfer yapilinca herseyi unutan taraftar olsak Galatasarayli degil Fenerli olurduk.

Mustafa Cengiz mevcut yönetimi neredeyse tamamen yenileyip, özellikle de beceriksiz Apo ve sinsi Günay yerine daha isbilen ve kulübü daha iyi savunan adamlar getirirse yeniden baskan olmasina sicak bakabilirim belki. Baskan ekibi kadar güclüdür.

Bir de su kulübe dedigini ardina koymayip, kimseden korkmayip kulübü her yerde savunacak baskin karakterli bir basin sözcüsü lazim.

Belli tepkileri verme konusunda geç kalıyorlar.

Olayın sıcağı ile tepki vermedigimizde de o tepkinin anlamı kalmıyor.

Muhtemelen zaten yollar ayrılacaktır ama yeni yönetim her anlamda güçlü olmak zorunda.

Üst Alt