GSC Haber - Mertens ile Sözleşme Uzatıldı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Mertens ile Sözleşme Uzatıldı

ohhh kaplar gelmeye başladı

fatih-terim-galatasaray.gif
Furkanım çok erken geldin, bir iki transfer daha yapaydık 👀😍

Ciro - ömür boyu kontrat . çok önemli.

Mertens emekli olunca kemerburgazda TD yanı ya da trasnfer komitesinde takılsın.
belçikaya gidecekmiş, menajerlik yaşam koçluğu gibi bir kariyer düşünüyor.
Belçikada bir kulüp yönetimi yada sportif kadronun belçika-hollanda pazarı ilişkiler sorumlusu tarzı bir görev iyi giderdi.

Transfer döneminde Zaha, Tete, Ziyech vs. alınca Kerem'i forvet arkası yapıp Mertens'i hamle oyuncusu yapmıştık. Normalde bu sezon rotasyon oyuncusuydu. Kazanıyorduk ama bir olmamışlık vardı hep. Ne zaman Mertens 11'e girdi ondan sonra oyun akmaya başladı. O oyunda alternatifi de yoktu. Barış Alper kadar özel bir sezon geçirdi bu yaşında. Geçen sezon da dizinden sakatlanana kadar gayet iyiydi bence. Önümüzdeki sezon artık 12. yabancı olarak görülmeli. Halefini transfer edip Mertens ile birlikte takıma adapte etmeliyiz.

istanbula hastalar ama karı koca- Ciro gs'den kopmamalı !
Ne kadar hasta olsalar da çocuğunu kendi dilinde eğitim almasını isterler hem ben ciro'nun futbolcu olacağını düşünmüyorum annesi onu müziğe yönlendirir gibi geliyor bana. Mertens'in bile futbol izlemeyi sevmediği bir evde futbolcu çıkması zor.

Ne kadar hasta olsalar da çocuğunu kendi dilinde eğitim almasını isterler hem ben ciro'nun futbolcu olacağını düşünmüyorum annesi onu müziğe yönlendirir gibi geliyor bana. Mertens'in bile futbol izlemeyi sevmediği bir evde futbolcu çıkması zor.
çocuk maskot yav- belçikada bile 10 günde bi cimbombom desin yeter aslan parçası.

Şampiyonluğun aktörlerinden biriydi. Bir yıl daha kalması gayet doğru. Hem de önder bir kişiliği var. Takımda böyle oyuncuların bulunması çok önemli.

Üst Alt