meral çolak - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

meral çolak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şimdi basta salladım ben bu hatuna,sonra cini mini var diye inanasım geldi.savundumda ama aldıgı etkileşimden ötürü salllamaya baslamıs,parayı da götüryo bu aralar.nur topu gibi bi nuray sayarımız oldu.o da bikaç kere bildi lig sampiyonalrını,sonra 2015te yanıldı.bi daha da konusmadı.ki kendisi astrolog bile değil.

bu kadının bildiği tahminlere gelince 2021de bjk demiş. billong olmasa Galatasaray sampiyondu

2023te bizi sampiyon görmesine ragmen,biz bu kadar iyi bi takım kurmasak,hocamız iyi olmasa fb bu hakem destegi ile sampiyon olacaktı.

okan buruk gidecek,yabancı hoca gelecek demişti tutmadı.yigit sardanı baskan oalrak görmüştü,cıkmadı.bjknin 2 sampiyonlugu verilcek de demiş.bjk macında GS kazanır demiş.demişte demiş.

trabzona gelince,onu bende yazdım mayıs-haziran 2022de yani :))orda zaten bjk yanlıs kadro,Gs yetersiz kadro,fb yetersiz kadro ve hoca ile sıcıca trabzonun iyi bi 11le ligi götürmesi sürpriz olmazdı.

tutmayanı da çok ki gelecek sezon hem basaksehiri sampiyon görmüş hemde daha hocası beli olmayan,yeni sezon kadrosu olusmamıs fbyi gelecek sezon sampiyon görüp,gelecek sezon yasanmadan,sonraki sezonda sampiyon ilan etmesi trajikomik olmuş.

Astrolog Meral Güven: "Süper Lig'de önümüzdeki sezon Başakşehir şampiyon olacak." (Beyaz Futbol)

Astrolog Meral Güven: "Süper Lig'de önümüzdeki sezon Başakşehir şampiyon olacak." (Beyaz Futbol)

Son düzenleme:
bi yalancıyı daha avladık.bana gelip sorarsanız diye yazdım.kadın nisanda 2024de basaksehir sampiyon oacak demiş ,1 ay sonra fb demiş 2024 için.cok iyi bi ivme yakalamıs Galatasarayı ise çöpe atmış.göreceğiz ne olacak

Ligin son maçı Galatasaray dramatik sonla kaybedecek

İcardinin kısmeti bağlı Ankaragücü maçında Galatasaray hüsrana uğrayacak diyen de buydu.

100 tane tahmin sallayıp tutanı tuttu diyorlar.

foyası meydana çıkarılmış
şimdi videosunu dinledim.tiktoktaki salak bebe,2024ü değil 2024 sonrasını soruyo.2024 sonrasında 2025 ve 2026da fbyi sampiyon olarak görmüş.2024 basaksehir sampiyon kadına göre herhalde.ama 2026 da basaksehir ve besiktas sampiyon olacakta demiş galiba.sallama modunu acmıs,2 -3 sene sonrasını söylüyo artık

basaksehir şu haliyle sampiyonluk mücadelesi veremez seneye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt