Mehmet Topal, Galatasaray ile Görüşüyor İddiası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mehmet Topal, Galatasaray ile Görüşüyor İddiası!

her maç en az bir defa auta attığı uzaktan şutlarını özledim... bazen fener maçlarını izliyorum hala bırakamamış bu alışkanlığı

Adam milli takımın orta sahası ayrıca koskoca milli takımda tek stoper oynuyor ve benim taraftarım adam beğenmiyor sonra dong gelince karalar bağlıyor. Maliyeti 3 yılda 9 milyon olacak iyi bir onlibero stoper yazın burayada millet menajer görsün...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen bunlar her turnuvaya düzenli katılan koskoca İsviçre milli takımının orta sahası Dzemaili'yi de beğenmiyorlar :( Mehmet Topal Dzemaili orta sahasına ne dersin?

Mehmet topal yeteneksiz topu 3 saniye ayaginda tuttugunda eli ayagi sasan bir futbolcu buna okadar para vermek mallikdir , insallah almayiz pisman oluruz

Verstuurd vanaf mijn LG-H815 met Tapatalk

Yıllık 3 Milyon az maliyetmiş gibi konuşmayın şurada.

Biz yerlilerin absürd maaşlarını düşürelim diyoruz yabancı sınırı gevşetildikten sonra siz de çıkmışsınız Topal 3 Milyona gelsin diyorsunuz.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Yıllık 3 Milyon az maliyetmiş gibi konuşmayın şurada.

Biz yerlilerin absürd maaşlarını düşürelim diyoruz yabancı sınırı gevşetildikten sonra siz de çıkmışsınız Topal 3 Milyona gelsin diyorsunuz.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
Yabancı sınırı yokken Mehmet Topal'a bu rakamlar normalse yabancı sınırı varken Burak ve Selçuk'a yapılan sözleşmeler neden eleştiriliyor anlamadım

istediği parayı koparmak için yapılan bir açıklama..... Renktaşlar gaza gelmeyelim ve fazla heveslenmeyelim...

Bu tarz menajerlerden nefret ederim. hep aynı laflar, sonra gider yine o takıma imza atarlar...

Topal dönek mi çıktı. İspanyaya ayrılırken adam fanatik Galatasaraylıyım diye hava atıyordu. Şimdi feneri seviyorum diyor
Gerçi sevmek başka taraftarı olmak bambaşka konu galiba.

Üst Alt