Levent Nazifoğlu: "Şu an kimi getirsek Riekerink'ten fazlasını veremez" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Levent Nazifoğlu: "Şu an kimi getirsek Riekerink'ten fazlasını veremez"

2366f10397cf9236875138ac7aae37f5.gif

Ulan Allah'ın belası.Riekerink'i gönderin teknik direktörsüz çıkılsın daha iyi olur.En azından bu hıyara para verilmez.Gerzek herifler.Allah topunuzun belasını versin diyecem de Allah Galatasaray kulubünü destekleyenlerin belasını verdi sizin gibi şerefsizler yönetici olarak kulüpte olduğunuz için.Şu kulübü ne hale getirdiniz hepinizn Allah belasını versin.Sizi seçenleri de birer birer bulup oy verdikleri ellerini koparmak lazım.

Ne diyor bu it herif ? Bu hafta yensek önümüzdeki haftaki yenilsek ne fark etçekti öyle mi bu mu dedi bunu ? Ulan bu kim bu nasıl bir yönetici nasıl bi adamsın lan sen

Hoca olsun yöneticiler olsun taraftarın aklıyla alay etmeye başladılar artık. Eh sen taraftarlık yapıp maçın başından sonuna kadar skor ne olursa olsun "Yönetim İstifa" diye stadyumu inletmez isen bu nazif denen şerefsiz de çıkıp mağlubiyetin sebebi olarak taraftarı hedef gösterir normaldir. Yönetim istifa diye bir ses yükseliyor gibi oluyor sonra bir bakıyorsun 5 saniye sonra susuyorlar. Böyle taraftar da olmaz olsun.

Evet bence de Riekerink degil Mourinho da gelse bi bok olmaz kurdugunuz bu 5 para etmez muzmin sakat, yetersiz kadro ile!!

Amaa dursun ve sen defolup gidersen GS kendine gelir.

O yuzden cektirin gidin serefsizler!!

Mal herife bak. Riekerink gitse yerine kim gelecek diyor. Ulan bunu sen soruyorsan orda ne işin var dümbük? At kafası..

Gelmiş geçmiş en mal, en şerefsiz, en gavat yönetim. Kahvede okey oynayan herifler çıkmış kulüp yönetmeye çalışıyor.

Aysal'ı beğenmeye zihniyete bu öküzler müstahak tabi. Durun bakalım bunlar daha iyi günlerimiz.

Son düzenleme:
Ulan şerefsiz! Para yok diyorsunuz sezon başında çöp çöp adamlar alıp dünyaları gömdünüz yine!

Tolga mı 2m euro olacak adam, Serdar mı?

Sigdursun nerede? Josue mi bu takımı kurtaracak? Oğlum siz bela mısınız bu takımın başına?

Yalvarıyorum gidin artık şu takımın başından. Beceremiyorsunuz belki beceren birileri çıkar bu işi.

Üst Alt