Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması!

Cevap: Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması!

en önemlisi fener uefayi karsisina aldi.

sion bile komik bir olay yuzunden eksi 35 puan cezasi yiyip, dagiliyor.

yiyorsa Türkiyeyi zor duruma soksun aydinlar.

Bugün forumda benim en cok dikkatimi ceken ne oldu biliyormusunuz,daha önceden FB nin küme düşecegi konusunda olumsuz düşünceler vardı.Cogunluk şöle diyordu;İşi teşebbüse getirip,FB yi kurtaracaklar,bunların hepsi bir oyun.

Renkdaşlar Demirörenin acıklamasını bende dinledim ama forumu bu kadar umutlandıracak ne söledi cok merak ediyorum.Yoksa ben mi birşey kacırdım,lütfen banada söleyinde bende umutlanıyım:)Acaba bugün sadece önceden pozitif düşünen cogunluk mu buraya toplandı:D

Ama umarım ben ve benim gibi düşünenler yanılır da sizin dediginiz gibi bu 58. madde revizesi BKJ ve TS içindir:)

Lütfen biriniz cevap verin,ben mi birşey kacırdım:)

Cavcav zombie gibi duruyor:) Töbe yarabbim.

Bu arada A.Gücü Başkanı sert konuştu. Özellikle Eskişehir-Fener ve Antep'e.

Fb'nin kümede kalacağını düşünen kafa ile , Sow'un Fb'ye geleceğine dair ciddi ciddi inanıp yorumlar falan yapan kafa : antu kafası .

UEFA az önce açıklama yayınladı. O da topu TFF'ye atmış gözüküyor ama satır aralarında tehditler var gibi...

UEFA statement on Turkish football – UEFA.com

Buradan 2 mana cıkartılabilir;

1-Uefa TFF ye karışmayacak ama gereken yapılmazsa Avrupadan men gibi cezalar verecek.

2-Uefa daha önceden Yunanistana v.b. ülkelere yaptıgı gibi,Federasyonun işine karışmayacak,olayları dısarıdan takip edecek ama gereken yapılmazsa devreye girip şikede adı gecen kulüplere 1 degil belki 2-3 küme düşme cezası ve Avrupa kupalarından 3-5 yıl men cezası verecek.Ayrıca TFF yi görev zafiyeti nedeniyle işine son verecek.

Üst Alt