Haber - Konyaspor Başkanı Korkmaz: "Fenerbahçe'den nasıl puan aldıysak Galatasaray'dan da o puanı alacağız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Konyaspor Başkanı Korkmaz: "Fenerbahçe'den nasıl puan aldıysak Galatasaray'dan da o puanı alacağız"

505

Yav malum kişinin paralı trolleri baskı koyuyor. Bu onun açıklaması, evelallah biz bu maçta şampiyonluğu ilan edip gerekirse sizi o ligde tutarız. Hatay çıkmasın da gerisi mühim değil

Abi gücü ile başlayan cümlelere bitiyorum yav.
Göt zoruyla berabere kalan takımın özgüvenine bak. Konyanın gücünü biliyoruz küme düşmemek için mücadele veriyor.

Ne gerek var şimdi buna. Kendi isteğimizi biliyoruz de, inatçıyız de.
Şimdi ben o maçın da kazanılmasını istiyorum bizimkiler de tüm gücünü verip yenilirsen ne olacak.

Ne desin adam.
Biz bugün Fenerbahçe'yi yener, haftaya yedek kadroyla çıkar maçı 1-1 bitiririz ligde kalırsınız.

Şike var deyip ortalığı karıştırırlar. Lig tescil edilmemeli derler. Ya bunların arayıp da bulamayacağı şeyi koz olarak ellerine mi verelim. Bize ne Konya’dan çıkıp yeneceğiz onları da. Onlar Trabzon puan alsın diye dua etsin.

Şike var deyip ortalığı karıştırırlar. Lig tescil edilmemeli derler. Ya bunların arayıp da bulamayacağı şeyi koz olarak ellerine mi verelim. Bize ne Konya’dan çıkıp yeneceğiz onları da. Onlar Trabzon puan alsın diye dua etsin.

Bugün şampiyon olduğumuz takdirde takımın yarısın Konya maçını göremez, mecalleri kalmaz kutlamalardan, hepsi partici tayfa bunların. Kafa kafaya oynanır berabere biter.

Üst Alt