KL 23/24 D Grubu M:2 | Beşiktaş 2-3 Lugano | MS | 5 Ekim - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 D Grubu M:2 | Beşiktaş 2-3 Lugano | MS | 5 Ekim

Konya macinda belliydi yav. Okadar kötu 1 macti ki oturup seyrederken uyuklamistim o macta

Bu sene jeke bukadar iste. Insallah icerde DISARDA tokatlariz bunlari

Konferans ligi 4. torba takımına kendi evinde 2-0'dan maç vermek büyük rezalet. Ülke puanı açısından üzüldüm ama kendilerini geliştirmek yerine en büyük rakiplerini aşağı çekmeye çalışan camia'ya gram acımıyorum. Beter olsunlar.

Beşiktaş'ın Son Dönemdeki Avrupa Performansı

❌ Beşiktaş 2-3 Lugano
⭕ Brugge 1-1 Beşiktaş
❌ Dortmund 5-0 Beşiktaş
❌ Beşiktaş 1-2 Ajax
❌ Sporting 4-0 Beşiktaş
❌ Beşiktaş 1-4 Sporting
❌ Ajax 2-0 Beşiktaş
❌ Beşiktaş 1-2 Dortmund
❌ PAOK 3-1 Beşiktaş
❌ Beşiktaş 2-4 Rio Ave (Penaltılar)
❌ Bratislava 4-2 Beşiktaş
❌ Beşiktaş 0-1 Wolverhampton
❌ Beşiktaş 1-2 Braga
❌ Braga 3-1 Beşiktaş
✅ Beşiktaş 2-1 Bratislava
❌ Wolverhampton 4-0 Beşiktaş
✅ Beşiktaş 3-1 Sarpsborg
❌ Malmö 2-0 Beşiktaş
❌ Beşiktaş 2-4 Genk
⭕ Genk 1-1 Beşiktaş
✅ Sarpsborg 2-3 Beşiktaş
❌ Beşiktaş 0-1 Malmö

Nasıl bizim bir maçta bir rakibe çok pis patlayacağımız kabak gibi ortadaysa aynı şekilde bunların da birinden çok pis dayak yiyeceği apaçık ortadaydı. Brügge maçında tarihi yenilgi görmeleri gerekirken bala göte 1-1 bitti maç. Elin Belçikalısı beceremedi ama İsviçrelisi 8 dakikada 3 tane sokuverdi işte.

Tweeter a girdim girmez olaydım. Bu kadar salak karşıma nasıl çıkıyor anlamıyorum. Adam artık TFF başkanı adaletli davranmaz istifa etmeli diyor. Oğlum adamın anasına avradına binlerce kişi küfredip adam nasıl suçlu çıkartılıyor ben anlamış değilim. Bunların anasına sövsen Allah razı olsun diyecek sarıp sarmalayacak sanırım...

Üst Alt