# Kaká - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Kaká

O zaman iddiayi buyuteyim. Zidane mi Kaka mi deseler Kaka'yi alirim :)
UnacceptableSilkyAgama-size_restricted.gif

simdi bile gelse 1 ay antremanla on numara top oynar.çok zeki bir topcuydu nerde durmasi gerektiğini ne zaman dribling yapilabilcegini cok iyi kestiriyodu.

20200421_193750.jpg

Milan zamaninda keyifle izledigim 1 futbolcuydu. 2008-2017 yillari arasinda Ballon D'or ve FIFA World Player odullerini Messi ve Ronaldo domine ediyordu. 2018 Modric haric bu odulleri en son kazanan futbolcudur Ricardo Kaka.

Sebep? Zidane dribbling dışında her konuda açık ara önde.
Kisisel olarak Zidane'i hic sevmedim. Ozellikle 98 kupasinda sanki herseyi o yapmis gibi ovguler filan. Fransa 98 kadrosu o zamana kadarki en iyi takimdi bence.
Konuya donersek, Kaka'nin patlayici ozelligini cok seviyordum ve gol asist olayinda daha skorerdi. Zidane'nin deli dehset top saklama ve teknigi vardi ama Kaka da fena degildi. Bir de Kaka'ya sadece top surerdi damgasi yapistirmayalim. Oyun gorusu ve asist ozelligi gayet top seviyedeydi. Ayrica izlemesi daha zevkliydi. Bu arada tum kariyerden bahsetmiyorum, Kaka'nin en iyi oldugu 3 4 seneyi baz aliyorum.

Kisisel olarak Zidane'i hic sevmedim. Ozellikle 98 kupasinda sanki herseyi o yapmis gibi ovguler filan. Fransa 98 kadrosu o zamana kadarki en iyi takimdi bence.
Konuya donersek, Kaka'nin patlayici ozelligini cok seviyordum ve gol asist olayinda daha skorerdi. Zidane'nin deli dehset top saklama ve teknigi vardi ama Kaka da fena degildi. Bir de Kaka'ya sadece top surerdi damgasi yapistirmayalim. Oyun gorusu ve asist ozelligi gayet top seviyedeydi. Ayrica izlemesi daha zevkliydi. Bu arada tum kariyerden bahsetmiyorum, Kaka'nin en iyi oldugu 3 4 seneyi baz aliyorum.
Oyun görüşü ve asist konusunda Zidane ezer geçer bence. Kaka'yı world class yapan özelliği üst seviye hızlanma/dribbling, ben de severdim ama gerçek bu.

gerard mı 👎🏻
Zizou'nun da en iyi orta saha gerard gibi bir açıklaması vardı, alçak gönüllülük yapmış köftehor. Beğenmeyeni veya daha doğru bir tabirle abartıldığını söyleyen çok lakin çok severdim ben Gerard'ı. Daha istikrarlı bir takımda çok daha iyi işler yapardı bence.. United hegomonyası döneminde bile fena işler yapmadılar, ama tabi bana göre ilk 5'e bile girmez dersen bir şey diyemem ben çok severdim bu adamı.

Zizou'nun da en iyi orta saha gerard gibi bir açıklaması vardı, alçak gönüllülük yapmış köftehor. Beğenmeyeni veya daha doğru bir tabirle abartıldığını söyleyen çok lakin çok severdim ben Gerard'ı. Daha istikrarlı bir takımda çok daha iyi işler yapardı bence.. United hegomonyası döneminde bile fena işler yapmadılar, ama tabi bana göre ilk 5'e bile girmez dersen bir şey diyemem ben çok severdim bu adamı.
şampiyonluğu verdiğinden beri ciddiye alasım gelmiyo rtas

Gerrard çok özel 1 oyuncuydu da Zidane ile farklılar bir de Gerrard maalesef loser. O yüzden bence de hakettiği değeri görmedi hiç.

Totti de keza aslında bayağı efsane herifti keza Nedved de, Bergkamp da. Hakettiklerinden az değer gördü ama bu adamlar maalesef.

Zidane'nın en iyi orta saha olarak gördüğü isim Gerrard değil Scholes'tu. Scholes zaten İngilizlerin son 20-25 yılda yetiştirdiği en iyi futbolculardan biriydi.

Üst Alt