İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

İzlediğiniz Filmler, Görüşleriniz ve Önerileriniz

Kara mizah yapmaya çalışmasalar çok daha iyiymiş korku komedi unsurlarını harmanlamak büyük bir beceri gerektiriyor..
Başroldeki Aksel hennie zaten norvec sinemasının efsanesi konu güzel ilk yarım saat çok tatlı ters köşeler de konulmuş ama dediğim gibi mizahi kısmı sevemedim..Yine de gideri var bu kitlikta ..

5119042.jpg

Kara Yengeç 5/10

İkincisi çekilsin diye midir nedir ucu açık kalmış her şeyin. Çerezlik.

Revenge (intikam) (2017) 3/10

Mezarına Tüküreceğim'in kötü bir kopyası. İntikam filmlerini sevdiğim için 3 verdim yoksa 3 bile etmez.

Wrath of man guy riçhinin en dandik filmi olmus. Kolpacinodaki bombacı abiyi önemli bir rolde görmek hos bir sürpriz oldu.

Cannes'ta ödül almış diğer filmlere nazaran daha zayıf, daha az beğendiğim bir yapım oldu. 6.5/10

Haneke'nin duygusal buzlaşma üçlemesinin ilk filmi. Varoluşçu bir hikaye, modern insanın monoton ve rutin hayatında yaşadığı sorunlar. Roman tadında bir film. 7/10

Son zamanlarda izlediğim en güzel filmlerden biriydi. Netflix versiyonunu izlemedim ancak Danimarka yapımı film bence harikaydı. Tek mekanda geçen bir filmin gerilim dozu ve sürükleyiciliği ancak ve ancak bu kadar mükemmel olabilirdi. 8/10

Eli, yüzü düzgün, ne anlattığını bilen bir film. Cezaevi temalı filmleri sevenlerin de seveceğini düşünüyorum. Oyunculuklar oldukça iyiydi. 7/10

Üst Alt