Haber - İsmail Kartal: "Çağlar bana "Eline çarpmasa zaten arka direkte ben vuracaktım ve gol olacaktı" dedi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsmail Kartal: "Çağlar bana "Eline çarpmasa zaten arka direkte ben vuracaktım ve gol olacaktı" dedi"

sen ne diyorsun pozisyona bu arada üstad penalti mi
FAKAT şu var

benim fanatik arkadaş yazınca "osterwolde'Yi tekrar izle " diye - harbidende izlemedim maç yanda açık.

81 deki poizsyonda bi tane uzak kameradan ceza sahası çizgisini net gördüğün açı var - orda osterwoldenin sağ ayak ceza sahası çizgisi üzerinde faul yapıldığında - baktığında orda penaltı verilebilirdi.

bende bunu anlamıyorum işte - orda çağır ver gıkım çıkmaz (valla çıkmaz) - şu şekilde olmayan işleri iteledilermi deli oluyorum ama.

FAKAT şu var

benim fanatik arkadaş yazınca "osterwolde'Yi tekrar izle " diye - harbidende izlemedim maç yanda açık.

81 deki poizsyonda bi tane uzak kameradan ceza sahası çizgisini net gördüğün açı var - orda osterwoldenin sağ ayak ceza sahası çizgisi üzerinde faul yapıldığında - baktığında orda penaltı verilebilirdi.

bende bunu anlamıyorum işte - orda çağır ver gıkım çıkmaz (valla çıkmaz) - şu şekilde olmayan işleri iteledilermi deli oluyorum ama.
Pozisyon başından sonuna kadar dışarıdaydı renktaş

Hiçbir zaman içeri girmedi orada

Ekli dosyayı görüntüle 235985Ekli dosyayı görüntüle 235986

içeri girmemiş olsada ayak çizgiye basıyor.

şuna verebilirdi - buna itiraz etmem mesela

olmamış eli ama "eyvah" diye ittirmek şerefsizlik.
Tamam işte bu pozisyonda

Çizgide ilk hamleyi defans oyuncusu yapıyor

Yani fb'li oyuncudan önce defans müdahale ediyor

Sonrasında ise çizgiden top uzaklaşıyor

Bu pozisyonun penaltı olduğuna inanmıyorum

Hee verirlerdi diyorsan o ayrı

Zaten komedi penaltılar veriyorlar devamlı

Tamam işte bu pozisyonda

Çizgide ilk hamleyi defans oyuncusu yapıyor

Yani fb'li oyuncudan önce defans müdahale ediyor

Sonrasında ise çizgiden top uzaklaşıyor

Bu pozisyonun penaltı olduğuna inanmıyorum

Hee verirlerdi diyorsan o ayrı

Zaten komedi penaltılar veriyorlar devamlı
topa müdaheleye bakmıyorumda - fenerlinin bacak dize bakınca yamulmuş.(bana göre faul haiyle penaltı görüş olarak)

neyse önemi yok zaten ayrı konu - demek istediğim nokta zaten kuşları savunmak falan değil asla da - bu pozisyonda VAR uyarsa hiç bir şey demem.

son dakikadaki saçmalık dellendiriyor ama

Hiç kızmayın ciddiyim nekadar aciz bir durumda olduğunu konuşmalarından gormuyormusunuz iyiki Okan Hoca gibi bir karaktere sahibiz
Bu aciz karakter hakemler yardımıyla şampiyon olursa o zaman böyle bir acize şampiyonluğu kaptırmış olacağız. Biz, mal gibi görünen taraf olmuş oluruz. Acımadan her fırsatta vura vura yenmemiz, saha dışında mücadele etmemiz lazım.

İsmail Kartal: "Bizim daha verilmeyen çok penaltımız var. İçeride baktık. Dışarıdaki arkadaşlar da bunu söyledi. Bunları konuşun biraz da görelim."

Dunyada penalti rekoru kiran kulup mensubuna bakin ya bunlar niye boyle olm?

İsmail Kartal: "3 defansif orta saha ile çıkmadık. 1,5 savunma 1,5 hücum anlamında orta saha ile oyuna çıktık. Golün haricinde Kasımpaşa'nın 1 tane net pozisyonu var mı? Bizim 8 tane var."

Üst Alt