GSC Haber - Icardi: "Bugün iyi oynayacağımızı biliyorduk, çünkü çok iyi çalıştık" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Icardi: "Bugün iyi oynayacağımızı biliyorduk, çünkü çok iyi çalıştık"

1714932861832.png

EMS Yapı Sivasspor maçında iki gol kaydeden Mauro Icardi, 6-1 galibiyetimizle sonuçlanan mücadelenin ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Mauro Icardi: "Sivasspor'un, rakibimiz Fenerbahçe'yi zorladığını biliyorduk. Bugün de iyi oynayacağımızı biliyorduk, çünkü çok iyi çalıştık."

Mauro Icardi: "Ekim ayından beri %50 ile oynamak zorunda kaldım. Ama her zaman takıma yardım etmeye çalıştım. Mayıstayız ve şampiyonluk yakın. Takımımı hiçbir zaman eksik bırakmak istemedim hep oynamak istedim."

Mauro Icardi: "Erden beye ve yanındaki ekibe teşekkür etmek istiyorum. Onlar sayesinde buraya geldim. Hırslı bir insanım, kazanmayı seviyorum. Santrfor olduğum için de gol atmak istiyorum. Taraftarımız da çok sevgiyle karşılıyor bizi. Sokakta ve sahalarda bizi yalnız bırakmıyorlar. Onlar da bizi nasıl oynamamız gerektiğine dair ikna ediyor."

Mauro Icardi: "Aynı şekilde devam! Önce Karagümrük maçına odalanacağız! Hiçbir şey olmuş değil şu anda... Taraftarlarımız sakin olsunlar, Mayıslar bizimdir (Gülerek)."

Mauro Icardi: "Erden beye ve yanındaki ekibe teşekkür etmek istiyorum. Onlar sayesinde buraya geldim. Hırslı bir insanım, kazanmayı seviyorum. Santrfor olduğum için de gol atmak istiyorum. Taraftarımız da çok sevgiyle karşılıyor bizi. Sokakta ve sahalarda bizi yalnız bırakmıyorlar. Onlar da bizi nasıl oynamamız gerektiğine dair ikna ediyor."

Mauro Icardi: "Aynı şekilde devam! Önce Karagümrük maçına odalanacağız! Hiçbir şey olmuş değil şu anda... Taraftarlarımız sakin olsunlar, Mayıslar bizimdir (Gülerek)."

1714933537135.png

Üst Alt