Hepsiburada.com Dolandırıcılığı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hepsiburada.com Dolandırıcılığı

Kargoda çalındı muhtemelen. Parayı alırsınız elbet ama uğraş dur şimdi ve bir de dediğiniz gibi değeri enflasyonla eriyor. Dertsiz başa dert almak resmen. Sırf bu yüzden geçen sene 500 lira fazla olmasına internetten sipariş etmek yerine gittim mağazadan aldım bilgisayarı. İnternetten teknolojik büyük bir şey sipariş etmeye cesaretim yok. Eve geldi arızalı çıktı diyelim, kargocu ürünü verir vermez kaçıyor. Nereden bulup da tutturacaksın arızalı tutanağını. Servislerde uğraş dur.

Kargoda çalındı muhtemelen. Parayı alırsınız elbet ama uğraş dur şimdi ve bir de dediğiniz gibi değeri enflasyonla eriyor. Dertsiz başa dert almak resmen. Sırf bu yüzden geçen sene 500 lira fazla olmasına internetten sipariş etmek yerine gittim mağazadan aldım bilgisayarı. İnternetten teknolojik büyük bir şey sipariş etmeye cesaretim yok. Eve geldi arızalı çıktı diyelim, kargocu ürünü verir vermez kaçıyor. Nereden bulup da tutturacaksın arızalı tutanağını. Servislerde uğraş dur.
Eğer kayıpsa ya da caldirdilarsa cok fena
Tüketicinin hakkı olsa bu ülkede sirket ne olursa olsun ürünü yollardi diye düşünüyorum
Çünkü ben parasini ödemisim, faturasi kesilmiş. Sadece teslimat kalmış. Ürün benim olmus
ürünümü bana getirememissin

Gerisi müşteriyi ilgilendirmez, kaybetmeseydi ya da caldirmasaydi
Ama bunlar urun nerde kaybolduysa kendilerince sorumlu bulacak
Ondan parayi tahsil edecek, ardından bana yollayacak.
Muhtemelen arasa kitlemeye calisiyorlardir

Bir de musteri memnuniyeti icin paranizi yollayabiliriz fln dedirtiyorlar musteri hizmetlerindeki kisilere
Lutfeder gibi soyluyor kadin
O laf çok sinirlendirdi

ub.mesaji

Benzeri durum 3 sene önce başımıza gelmişti vatandan bilgisayar aldık kaç hafta oldu gelmedi kargo vatana, vatan kargoya atıyor suçu derken kargonun bilgisayarı kırdığı anlaşıldı süreç biraz daha uzadı derken kargo ödedi parayı

Ülkede Hepsiburada'dan her alışveriş yapanın siparişi 45 gün beklemiyor tek tük oluyor bunlar buradan bir faiz getirisi elde etmesi imkansız komplo teorilerini bırakalım

Ben kıçı kırık usb flash bellek için 2 ay bekledim. Sonra para iadesi istedim. Tek tük değil sık sık yapıyorlar. Ben şirket için devamlı alışveriş yapıyordum o siteden. Hep yapıyorlardı. Özellikle demirörene satıldıktan sonra gerçekten çok cıvıttılar.

Bir diğer konu Uğur'un 5 bin lirası meselesi. 19,90'a satılan bir üründen verilmeyen 10 kuruşlar yılda dünyanın karını getiriyor şirketlere. Küçük düşünmeyiniz.

Ben kıçı kırık usb flash bellek için 2 ay bekledim. Sonra para iadesi istedim. Tek tük değil sık sık yapıyorlar. Ben şirket için devamlı alışveriş yapıyordum o siteden. Hep yapıyorlardı. Özellikle demirörene satıldıktan sonra gerçekten çok cıvıttılar.

Bir diğer konu Uğur'un 5 bin lirası meselesi. 19,90'a satılan bir üründen verilmeyen 10 kuruşlar yılda dünyanın karını getiriyor şirketlere. Küçük düşünmeyiniz.
Hb Demirören'e satılmadı sanırım.

Bu tarz alışveriş platformlarının tamamı son zamanlarda sahtekarlığa başladı. Bir hafta önce N11'den aldığım AOc marka monitör ayıplı çıkınca hemen iade ettim değişim, iade ve cayma hakkımı kullanmak için. Ki sebepsiz 14 gün cayma hakkım olduğunu bildirmesine rağmen satıcı ve N11. Maalesef ne üründen haber var, ne de paradan. Bu gibi büyük alışveriş platformları bunu yapıyorsa gerisi ne yapmaz.

O değilde zamanında ben zamanında hizlial.com diye aptal bir siteden iPhone 7 siparişi vermiştim. Havale ile ödeme yapmıştım. İki hafta boyunca kargoya verilmedi. Siteyi telefonla aradığımda "çalışma sebebiyle hizmet veremiyoruz" uyarısını aldım hep. Mesaj atıyordum cevap yoktu. Stres dolu iki hafta geçirmiştim. Sonrasında 3. hafta içinde telefon elime geçti. Şu an baktım da site kapanmış.

Ulan resmen tesadüfen yaşıyorum!

O değilde zamanında ben zamanında hizlial.com diye aptal bir siteden iPhone 7 siparişi vermiştim. Havale ile ödeme yapmıştım. İki hafta boyunca kargoya verilmedi. Siteyi telefonla aradığımda "çalışma sebebiyle hizmet veremiyoruz" uyarısını aldım hep. Mesaj atıyordum cevap yoktu. Stres dolu iki hafta geçirmiştim. Sonrasında 3. hafta içinde telefon elime geçti. Şu an baktım da site kapanmış.

Ulan resmen tesadüfen yaşıyorum!
Pcdepo diye bir site vardı acayip uyguna laptop kampanyaları yapıyordu hatta. Adamlar bir çok siparişi göndermeden battıklarını açıkladılar.

İnci ayakkabı köklü firmaydı o da bir çok online siparişi göndermeyip battığını açıkladı.

Buradaki vatandan 1 kere ekran kartı aldım. Çalışana bütçemi ve istediğimi anlatıyorum: yüzüme bile bakmadı. Kendi kendime bulup aldım.
Satış sektörü olduğu için bir çok yeni arkadaş aramıza katılıyor. Eğitim üst düzey verilmesine rağmen böyle kötü durumlar maalesef yaşanıyor. Sen bir daha gideceğinde bana yaz ben mağaza ile irtibata geçerim. Belki indirim de koparırız.

Üst Alt