Hazırlık Maçı | Türkiye 2-1 İsveç | M.S | 24 Mart | TV8 - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Türkiye 2-1 İsveç | M.S | 24 Mart | TV8

halk hakkettiğini yaşıyor barış süreci istiyorlardı buyursunlar barış süreci hani nerede o akil adamlar.İşin komik tarafı hükümet bütün bu süreci ''kandırıldık'' diyerek geçiştiriyor. Ama kimse TSK'nın 263 operasyon talebinden sadece 3 tanesinin hükümet tarafından onaylandığını konuşmuyor.Birileri göz göre göre o mayınların yerleştirilmesine şehirlerin cephaneliğe cevirilmesine izin verdi.

Durmak yok yola devam.

Noktası noktasına katılıyorum. Bariz şekilde göz yumuluyor bazı şeylere...

Ben olsam göndermem oğlumu falan askere. Çünkü askerlerimiz şuan kamikaze görevi görüyor

Allah belasını versin bunların

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu Selçuk Galatasaray'da neden kız gibi oynuyor ? Milli Takımda top çalıyor falan.. Galatasaray'da oynarken sahada yürüyor herif... kovun gitsin şu çakma kaptanı...

Zoruma gidiyor abi

Hepte mehter marşları falan, Osmanlı döneminden kalma şeyler. 10. yıl marşını çalan yok, Yeni Türkiye :)

10. yıl marşını zaten mantıksız buluyorum maçlarda ... yabancı ülkelerle oynuyoruz ONLAR VE DEDELERİ MEHTERİ İYİ BİLİRLER 10. YIL MARŞINI DEĞİL gerçekleri konuşalım .... mehterle bi sorunu olana yada utanana da hiç saygı göstermiyorum söz meclisten dışarı !

Euro 2008 ruhunu oyunculara oyunculara aşılamak için dahil edilmişler. Tuncay ve Nihat'ı anladım da, Tümer'i niye aldı onu anlamadım. Euro 2008'de adamın ayağına top deymedi. Sırf torpil ya.

Tümer büyük Terim hayranıdır. Programlarda konu açılınca hep över, kitabında da övgüyle bahsetmişti.

Bir de Fatih hoca 2006 yolunda Ersun Yanal'dan sonra göreve geldiğinde eleme maçlarında sıkıntılı vaziyetteyken Tümer epey iyi oynayarak takımı baraj maçlarına taşımıştı. Sonra 06'ya gidemedik ama 08 kadrosuna Tümer'i belki alınmaması gerekirken 2006 eleme grubundaki performansından ötürü aldı Terim. Araları iyidir yani.

Dünyada ki Bütün Oyuncular Kendi Takımında Daha iyi oynar.. Milli Takımda Hazırlık maçlarında kendini fazla kasmaz...

Ama Bizim Selçuk, Yıllık 3 Milyon Euro aldığı Galatasaray'da yatıyor, Milli Takımda Kıçını yırtıyor...

Sebebini bilen var mı ?

formayi hic begenmedim türkiye dedigin kankirmizisi olacak üstüyle shortuyla corabiyla izlanda macindaki gibi siyah hic gitmemis

milli takımın oynadıgı oyunu özellikle bu maçta dahil begenmeyen tek benmiyim acaba

bu oyunla bizi pas pas yaparlar,tamamen 1-2 kişinin ayagına bakıyoruz

Dünyada ki Bütün Oyuncular Kendi Takımında Daha iyi oynar.. Milli Takımda Hazırlık maçlarında kendini fazla kasmaz...

Ama Bizim Selçuk, Yıllık 3 Milyon Euro aldığı Galatasaray'da yatıyor, Milli Takımda Kıçını yırtıyor...

Sebebini bilen var mı ?

Sebebi basit renktaş. Şerefsiz olduğu için

Edit: Olduğun değil, olduğu için yazacaktım. Kusura kalma Ümit

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:

Sebebini bilen var mı ?

Bence pek fark yok. Ama biz sürekli kaybederken milli takım kaybetmediği için daha fazla çaba harcıyormuş gibi geliyor bize.

Milli takım üst üste kaybetse Selçuk orada da eleştiri toplar.

Sebebini bilen var mı ?

2006 dunya kupası elemelerindeki tümer metin geliyor aklıma ! bjk da en son taraftarlar TÜMER MİLLİ TAKIMA diye tezahürat tutuyordu o sezon playofflara gitmemizi nerdeyse son 4 maçta tek başına sağlamıştı tümer ... 2 OYUNCUDA AYNI BÖLGEDE HEMEN HEMEN VE ANTRENOR FATIH TERIM .... bence bu fatih terim etkisi .... oyuncu ile alakalı değil

Üst Alt