Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-0 Diósgyőri VTK | MS | 8 Temmuz | Smart Spor - Sayfa 45 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 2-0 Diósgyőri VTK | MS | 8 Temmuz | Smart Spor

Belhanda adına üzülüyorum yeminle. Adam Sneijder olayından dolayı mimlendi resmen. Galatasaray'lı geçinip, adamın sakatlığına sevinenler var. Bu nasıl bir zihniyet anlamıyorum.
Twitter'da çok gördüm Sneijder profil fotolu bazı sözde Galatasaray'lılar seviniyordu

Bunlar nasıl Galatasaray'lı anlamak mümkün değil

pek iyi degildik genel anlamda, gecen seneyi hatirlatti

begendigim topcular: rodrigues (ilk yari), tolga, koray, yunus, abdussamed, maicon, musleran
begenmedigim topcular: carole, eren, yasin, sinan

digerleri iyi de degil, cok kötü de oynamadilar

net yeni transferler lazim

edit: yunus degil recep

Son düzenleme:
Tudorun eli değmiş takıma bütün oyuncularda forma kapma savaşı içinde hepsi arzulu istekli çok bariz belli oluyor yeni transferlerde uyum gösteriyor maicon ve gomis yıllardır burada gibi oynuyorlar tabi daha çok erken önümüzde uzun bir yol var inş böyle devam eder umutlandım sahada arzulu istekli futbolcuları görünce

Maicon hakkında çok uç yorumlar yapılıyor forumda. Maçı benim gibi izleyemeyenler için b.ktan bir durum açıkçası. Kimisi Servetvari diyor adama kimisi ise o bölgeye cuk oturdu diyor. Hangi yoruma itibar edeceğimizi şaşırdık.

Maicon hakkında çok uç yorumlar yapılıyor forumda. Maçı benim gibi izleyemeyenler için b.ktan bir durum açıkçası. Kimisi Servetvari diyor adama kimisi ise o bölgeye cuk oturdu diyor. Hangi yoruma itibar edeceğimizi şaşırdık.

2008 deki servete benziyor evet ayağı biraz daha temiz olanı, 2008 sonrası servet lesh bir adamdı onla alakası yok.

Tudorun eli değmiş takıma bütün oyuncularda forma kapma savaşı içinde hepsi arzulu istekli çok bariz belli oluyor yeni transferlerde uyum gösteriyor maicon ve gomis yıllardır burada gibi oynuyorlar tabi daha çok erken önümüzde uzun bir yol var inş böyle devam eder umutlandım sahada arzulu istekli futbolcuları görünce

forma kapma savaşı hem tudorun etkisi hemde çoğu oyuncunun üçkağıtcılığı

şimdi takımda kalmak için yırtınırlar,kaldıktan sonrada bütün sezon yatarlar

böylede it oyuncular var işte

tudor dehleyecek inş geri kalanlarıda

Üst Alt