Hazırlık Maçı | Galatasaray 0–0 Inter | Maç Sonucu - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hazırlık Maçı | Galatasaray 0–0 Inter | Maç Sonucu

Cevap: Hazırlık Maçı | Galatasaray 0–0 Inter | 24 Temmuz | Maç Sonucu

Bu takım şöyle olsa muhteşem ötesi olur.

-----------------Muslera---------------------

Eboue-----Ujfalusi---------Servet-------Balta

---------------------------------------------

---------------------Melo--------------------

-------Diarra/Kallström-----Selçuk------------

---------Kazım-------------Arda--------------

-----------------Elmander--------------------

Yedekler

1) Ufuk

2) Semih Kaya

3) Sabri

4)Emre Çolak

5)Yekta

6)Baros

7)Stancu

8) Ceyhun

9) Çağlar

10) Anıl Dilaver

11) Gökhan Zan

Geri kalan kim varsa yollayın gitsin ama bir de + Volkan Şen'i alalım ki Arda ve Kazım'a alternatif kanat oyuncumuz olsun.

Şuanki transferlere göre ideal kadromuz şu şekilde olacak;

-----------------Muslera-------------------------

--Ujfalusi-------Zan---------Servet------Balata--

-------------------------------------------------

--------------------Melo-------------------------

--------Sabri------------------Selçuk-------------

--Elmander----------Baros-------------Arda----

Şayet yeni transferler gelirsede şu şekil olabilir

--Eboue-------Ujfalusi---------Servet------Balata--

--Kazım----------Adebayor-------------Arda----

forvet kısmında beli kazım ile adebayor yer değiştirip barosu ön tarafa koyabilir terim.veya adebayor-baros ikilisini çift forvet yapıp,elmanderi onların tam arkasına yerleştirip şu şekilde alternatif bir şablonda yapabilir;

-----------------------Melo-----------------------

-----Sabri------------Selçuk--------------Arda----

--------------------------------------------------

-------------------Elmander-----------------------

------------Baros-------------Adebayor------------

Burada önemli olan adebayor tarzı yırtıcı bir forvetin alınıp alınmayacağı,birde yaratıcı bir orta alan oyuncusuda istenmekde ama buda kadro derinliği anlamında takımı olumlu etkileyeckdir zira terimin aklında 1 değil,en az 2 farklı şablonu oynayabilen bir takım yaratma var,zaten günümüz futbolunda rakip takıma karşı bir strateji üretmessen ve benim şablonum bu bunu oynarım dersen kaybediyorsun dolayısı ile terimin bence en büyük değişimi bu oldu,yani benim şablonum bu ,herkez bunu kabullenecek demiyor,tam tersine elindeki kadroya uyacak bir şablon üretmeye çalışıyor,bugünki inter maçındada bu olumlu düşünceleri gördük dolayısı ile 4-4-2,4-1-4-1 yada klasik anlamdaki 4-3-3 tarzı şablonları oynar bu takım 1-2 takviye ile..

futbol 11 kişi ile oynanıyor :D

futbol 11 kişi ile oynanıyor :D

orda baros yada elmander anlamında koymak istedim,zira elmander tam santrafor değil,forvet arkası gibi oynuyor,baros yada elmander diyelim o şablonda ma baros olursa arkada değil önde oynar yani çift santrafor gibi yeni gelecek forvet ile

Maçın 90 dakikasının internette nerden bulabilirim, Türkçe olarak.

Bugun 4-3-3 oynadik,Inter le mac yaptigimiz icin.

Liverpool a karsi da ayni seyi görebiliriz ama Fatih hoca nin sistemi 4-4-2 olur transferlerden sonra.

Barıştan sonra 8 numara Selçuku gören 30 milyon Galatasaray taraftarı gözyaşlarına hakim olamadı.

Yanlız bişey dikkatimi çekti.İnter taraftarı hiç yoktu galiba.

Vardi

Oradaydim ve kendilerine ayrilan kose tamamen dolmustu, assagi yukari 1000-1500 kadar İnterli

Vala bi ara mesaleler yanarken onlar bile telefonlariyla cekiyordu o bolumde :) Maca gelecek olursam son anda arkadas aramisti beni tek bilet var diye

acayip sevinmistim :D.

Macin en kotusu Ayhan Akmandi yaptigi hatan'nin telafasi yoktu eger Eto direge nisanlamasaydi.

Güzel maç oldu, gereksiz yere mesale yakip oyunun durmasina da sebep olmasaydik son zamanlarda en keyif aldigim maçlardan biri olacakti.. Ayrica statta çok güzel, Almanya ikinci ligindeki takimlarin statlarina bak, birde bizde sampiyonluga oynayan takimlarin stadina bak.. Keske her takimimiz öyle stadi olsa..

Bizim taraftar ne zaman mesala yakilir, ne zaman yakilmaz bunu ögrenmeli..

bende yeni geldim mactan, mesale yakilan yer birtek destek verdi takima, öbür taraflar susup mac izlediler sadece...

bende yeni geldim mactan, mesale yakilan yer birtek destek verdi takima, öbür taraflar susup mac izlediler sadece...

Bu her zaman böyledir... Bagiran taraftarlar, ultrAslan gruplari hep bi yerde toplanir, seyrederek destek olmaya gelen taraftarlar diger bölümleri kullanir.. Ikisi de olmazsa olmaz, yani bagirmayanlari da dislamamak lazim :)

Ujfalusi'ye yanlış transfer diyenleri hiç anlamıyordum bu maçta yüzümü kara çıkarmadı :) Aynı zamanda Fatih Terim'e Sabri'yi önde oynatıyor diye laf söyleyenlerede Sabri gereken cevabı verdi.. Umarım bu takımın en kötü hali bu olur.. Eğer öyle olursa Avrupa'da yeni başarılar kaçınılmaz olur!

meşale yakmak yasak kardeş. destek verse nolur o meşaleyi yaktıktan sonra. arda orda bi yerlerini yırtıyo adama hala havai fişek patlatıyo. öyle destek yerin dibine batsın. ne güzel mac oynuyoruz icine ettiler.

Ujfalusi'ye yanlış transfer diyenleri hiç anlamıyordum bu maçta yüzümü kara çıkarmadı :) Aynı zamanda Fatih Terim'e Sabri'yi önde oynatıyor diye laf söyleyenlerede Sabri gereken cevabı verdi.. Umarım bu takımın en kötü hali bu olur.. Eğer öyle olursa Avrupa'da yeni başarılar kaçınılmaz olur!
ben ujfalusiye yaşı geregi karşıydım. ama adam sag bekte bir yardırdı helal olsun dedim. iyi ciger varmış. adamda gecirmedi. iyi konsantre olmuş. inşallah hep böyle olur.

Şuanki transferlere göre ideal kadromuz şu şekilde olacak;

--Elmander----------Baros-------------Arda----

Şayet yeni transferler gelirsede şu şekil olabilir

--Eboue-------Ujfalusi---------Servet------Balata--

--Kazım----------Adebayor-------------Arda----

forvet kısmında beli kazım ile adebayor yer değiştirip barosu ön tarafa koyabilir terim.veya adebayor-baros ikilisini çift forvet yapıp,elmanderi onların tam arkasına yerleştirip şu şekilde alternatif bir şablonda yapabilir;

-----------------------Melo-----------------------

-----Sabri------------Selçuk--------------Arda----

--------------------------------------------------

-------------------Elmander-----------------------

------------Baros-------------Adebayor------------

Burada önemli olan adebayor tarzı yırtıcı bir forvetin alınıp alınmayacağı,birde yaratıcı bir orta alan oyuncusuda istenmekde ama buda kadro derinliği anlamında takımı olumlu etkileyeckdir zira terimin aklında 1 değil,en az 2 farklı şablonu oynayabilen bir takım yaratma var,zaten günümüz futbolunda rakip takıma karşı bir strateji üretmessen ve benim şablonum bu bunu oynarım dersen kaybediyorsun dolayısı ile terimin bence en büyük değişimi bu oldu,yani benim şablonum bu ,herkez bunu kabullenecek demiyor,tam tersine elindeki kadroya uyacak bir şablon üretmeye çalışıyor,bugünki inter maçındada bu olumlu düşünceleri gördük dolayısı ile 4-4-2,4-1-4-1 yada klasik anlamdaki 4-3-3 tarzı şablonları oynar bu takım 1-2 takviye ile..

son kadro baya saglamda 12 kisi cikartmazlar sahaya :)

Üst Alt