Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum" - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hagi: "Bu Kadro'yu Uçururum"

Bizim kadro süper aslında ama başımızda doğru düzgün hoca yok maalesef. İlk 11'e Flamini gibi 1 oyuncu alınsa yeterlidir Süper Lig'in en iyi ilk 11 ilan etmek için. Yedek olarak da 4-5 isim alınırsa, ligin açık ara en iyi kadrosuna sahip oluruz. Hagi söylediği gibi uçuramıyorsa bu kadroyu, kendi beceriksizliği. Ben rahatlıkla şu durumda bile şampiyon yaparım bu kadroyu.

Ulan Serhat. :asd:

Dün futbol olarak cok iyiydik. Oyuncu degisiklikleri rezalet. Hagi o konuda kendini gelistirsin bence. Manisaspor maci haric oyun olarak fena degiliz. Ama golcü yok bu sefer.

bizim kadro süper aslında ama başımızda doğru düzgün hoca yok maalesef. İlk 11'e flamini gibi 1 oyuncu alınsa yeterlidir süper lig'in en iyi ilk 11 ilan etmek için. Yedek olarak da 4-5 isim alınırsa, ligin açık ara en iyi kadrosuna sahip oluruz. Hagi söylediği gibi uçuramıyorsa bu kadroyu, kendi beceriksizliği. Ben rahatlıkla şu durumda bile şampiyon yaparım bu kadroyu.

ocd

Kim uçuyor bilmiyorum ama ben uçuyorum onu biliyorum. Her maç sonrasında etrafımdaki diğer taraftarlar tarafından tahrik edilmekten... Ama iyi günde kötü günde....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt