GSC Üyelerinin Favori Yerli ve Yabancı Dizileri - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Üyelerinin Favori Yerli ve Yabancı Dizileri

Evet haklısın, "isyan" orada genel oldu biraz galiba. Lakin düşündüğüm ile yazdığım bir olmadı."Sisteme isyan" her kuşakta olabilitesi bir durum...Hatta 68 Kuşağı bu durumun en önde gidenlerinden,hayranlık uyandırıcılar aynı zamanda...Şu anki nesilde de zaman zaman görüyoruz hatta...Sisteme uymama, kimlik arayışı/bunalımı,aitsizlik olarak da tanımlanabilir. Yani sisteme isyan kimliğini bulmuş insanlarda vücut bulabiliyor...Arada kelime farkından öte bir durum var.

Son zamanlarda Bizimkiler'i izliyorum gördükçe kanalların birinde :D Siyasi eleştiri yapıyorlarmış yahu, şu an böyle olsa yayından kaldırılır herhalde.

Show'da politikacilarin kuklalarinin oynatildigi bir program vardi. Ana haberlerin bir bolumu de olabilir tam emin degilim. Simdi dusununce bilim kurgu filminden goruntuler gibi hatirliyorum o tip programlari.

Yerli;
1-Kurtlar Vadisi(Daha iyisinin gelecegini sanmam.)
2-Behzat C.
3-Sagir Oda(Kalitesi tartisilir ama ozellikle ozgun konusuyla ayricalikli benim icin)
4-Yedi Numara(Ayni ekibin Ters Kose diye bir dizisi daha vardi(Futbol icerikli))
5-Kopru
6-Boyle mi olacakti?(Cocuklugum doneminde Atv dizisiydi.Diziyle ilgili en ufak bilgi yok internette o da ilginc)
7-Mavi Ruya(Zamaninda Samanyolu dizisiydi.Yine ozgun konusuyla benim icin unutulmazlar arasinda)
8-Mahallenin Muhtarlari

Yabanci;
1-Lost(Gizemiyle diger seceneklerin bir adim onunde benim icin)
2-Game of Thrones
3-Prison Break
4-Oz
5-Spartacus(İlk sezon hatirina)

Breaking Bad,Dexter,Shameless felan da var ama onlari tamamen seyretmedim.

Yerli İzlediklerim: Avrupa Yakası, Tatlı Hayat, 7 Numara, Ayrılsak da Beraberiz, Hayat Bilgisi, Aşk-ı Memnu, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney, İçerde

Yabancı İzlediklerim: Friends (en az 5 kere) Prison Break, South Park, The Simpsons, Full House, Alf, The Simpsons, Mad Man, Rosalinda.

MV5BZWIzNDIzMTYtN2RiZS00NjA1LWFjNzMtOWQ0MDYxNWI1YTJiXkEyXkFqcGdeQXVyNTAyODkwOQ@@._V1_.jpg

Üst Alt