GSC Futbol Nöbeti - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gustavonun Fransa'da o yaşta bile piyasası var tahminimce 38 e kadar oynar rahat da oynar çünkü eforunu dengeli yer tutmayı çok iyi bilen bir orta saha Özil için pelkasi yiyecekler kesin inşallah yerler pelkas olmasa yarıştan çoktan koparlardi

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Pelkas getirir bi 8-10 Mio € .
Ben Gustavoyu öyle büyük birseylere satacaklarini düsünmüyorum.

Ona bakarsan ozaman Marcao ve Luyindama en az 12 Mio €

Gustavonun Fransa'da o yaşta bile piyasası var tahminimce 38 e kadar oynar rahat da oynar çünkü eforunu dengeli yer tutmayı çok iyi bilen bir orta saha Özil için pelkasi yiyecekler kesin inşallah yerler pelkas olmasa yarıştan çoktan koparlardi

Gustavo normalde çok beğendiğim bir isimdi ama sakatlık dönüşü felaket oynuyor.. bu haliyle kimsenin isteyeceğini sanmam

Bende su pelkas ta bir halt goremiyorum basit siradan duz bir oyuncu bizim takim les oldugu icin mi gozunuze topcu gorunuyor acaba

Ghezalin sag bacaginin yan baldiri etmez ghezal her maci direk etkiliyor pelkas genelde zayif rakiplere arada sirada etki edebiliyor

Galatasaray, Everton ile sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Joshua King ile görüşüyor.

Football Insider'ın elde ettiği bilgilere göre Galatasaray oyuncuya büyük ilgi gösteriyor.

🖇️ @footyinsider247

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Galatasaray ve Paok bu sezon Al Duhail'de kiralık olarak oynayan Palmerias oyuncusu Dudu ile ilgileniyor.

🖇️ @sporfm946 / @UniversodaboIa

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu teknik ekibe futbolcu alan yönetim HAINdir benim için.

Önce bonservisiyle alınan/aldırdığı oyunculardan verim alsın.

Marcao, Luyindama, Mustafa, Onyekuru, Kılınç, Elabdellaoui, Yedlin, Diagne.

Almayın kardeşim, al-ma-yın.

Muslera mı sakatlandı? Almayın kaleci felan.

ONAY VERDIĞI ADAM FATIH ÖZTÜRK YAHU. Almayın gelmeyin bu tuzağa.

Getirin Sportif Direktör, o karar versin. Çalışacaksa işini yapsın transfere karışmasın.

İşini de yapmasın abi hiç gerek yok. 30 maçın 40'ını tribünden seyrediyor, antrenman desen yok, taktik desen yok, kadro planlamasından tut nereye çekersen çek hiçbir şey yok. Bu işi bende yaparım puan kaybedeyim hakeme sallayayım bundan güzel hangi iş var? 3 pas yapama, git hakeme zırla, geçiceksin bu işi..

Eğer ki milliyette çıkan bugün başkanın ağzından yazılan şeylerin az birazı bile doğruysa ki seks partileri falan yapıldığı konuşuluyor durum çok vahim riekerink dönemi geri gelmiş demektir

3 sene önce dedik adam (donk)32 yaşındaydı o zaman , Kasımpaşada yedek seviyesi bı oyuncuyla neden sürekli sözleşme yapıyoruz diye , herkes joker , Pogba falan diyordu kendisine, şimdi aklıma geldi bı bayan şarkıcı çok etkileniyordu donktan , demekki group threesome teşkilatına dahilmis heralde oda

CPH2067 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sicak para :ROFLMAO:

Soru : Sevgili Sercan çok büyük bir miktarmış gibi günlerdir lanse edilen bu para Max Kruse'nin tazminatını karşılayabiliyor mu bari?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt