GSC Futbol Nöbeti - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Işıtan Gün için büyük soru işareti vardı bende
Bu olayla birlikte şüphem kalmadı
Ama Burak Elmas da şöyle bir güven vermiyor insana ilk bakışta. Listesi iyi eğitimli , yönetici geçmişli insanlardan oluşuyor felan ama bilemiyorum kendisi nasıl olur başkan olursa

Burak Elmas olmaz olursa Fatih Terim birakir o kadar net!

Bu adamdan birsey olmaz!

Ghezzal / Bakasetas / Boupendza / Ekuban / Larin / Adem / Mame Diouf / Josef / Salih Uçan / Pelkas / Gradel / Szalai / Maxim gibi oyuncular maç aldığı hatta takımını sırtlayıp götürdüğü ligimizde biz 2 senedir Feghouli 3 aylar gelse de oynasa, Falcao sakatlanmasa da maça çıksa, Babel acaba şurda oynar mı Belhanda geçen maçtaki gibi katkı verir mi, Donk mu daha az kötü Luyindama mı diye diye kendimizi çürütüyoruz resmen

Önce eldeki bitiklerden kurtulmak lazım sonra kiraliklarin Halil Dervişoğlu, Mohammed ve Onyekuru'nun bonservislerini almalıyız Saracchi ve Etebo bir daha kiralanmamali Gedson Fernandes'i bir yıl daha kiralayabilirsek iyi iş yaparız son adım olarakta yerli ve yabancı iyi oyuncular almalıyız sol bek, orta saha ve forvet

Burak Elmas olmaz olursa Fatih Terim birakir o kadar net!

Bu adamdan birsey olmaz!
Gayet yanlış bilgi şu anki adaylar arasında Burak Elmas ve Metin Öztürk Fatih Terim ile devam ederler eğer hoca kendisi artık bırakıp yönetim tarafına geçmezse. Eşref Hamamcıoğlu ise devam etmeyeceği net gibi listesinde Cenk Ergün olmasından belli zaten. Tuncer Hunca'nın ise listesi falan belli değil bir adayın listesine girip çekilir. Şu anki adaylar arasında yönetimiyle birlikte en iyisi Burak Elmas.

Gayet yanlış bilgi şu anki adaylar arasında Burak Elmas ve Metin Öztürk Fatih Terim ile devam ederler eğer hoca kendisi artık bırakıp yönetim tarafına geçmezse. Eşref Hamamcıoğlu ise devam etmeyeceği net gibi listesinde Cenk Ergün olmasından belli zaten. Tuncer Hunca'nın ise listesi falan belli değil bir adayın listesine girip çekilir. Şu anki adaylar arasında yönetimiyle birlikte en iyisi Burak Elmas.

Fatih Terim sevmez Burak Elmasi .
Bosuna bunlar Bondrum‘da bi toplanti yapmadi Ahmet Yücela :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt