GS Bonus Kart - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GS Bonus Kart

Cevap: GS Bonus Kart

ins. yeni yıldan sonra cıkacak olan kartın dikeyi olur.. onu alcam kredi kartı olayına hic girmiyecem ön ödemeli guzel bir olay paran varsa alırsın.. harclıkları oraya yatırırım birikincede.. :)

Niye vermesinler. Onlarda Kart satma pesinde Denizbak internet subesinde Calısmıyor secenegi var ama Garanti zorunluluk yapmıs calısmayanlar subelerden basvursun diyorlar.. Burak renktas Denizbank tan alabilirsin..

Ben ön ödemeliyi bekliyecem.. insallah ocakta cıkartırlar..

Denizbank ile Garanti'nin arasında ne fark var?En iyisi bende ön ödemeliyi bekleyeyim.

Galatasaray fanpage yayınlanan bir yazı.Bazı şeyler daha aydınlığa cıksın kafalarda.

1-) GSBonus'un işlevi nedir? Ayrca Bonus.com.tr de ve taraftarlar arasında Bonus kartı olmayanın Türk Telekom'a giremeyecegi gibi bir söylenti var.. Bu acaba dogrumu? -

İngiltere'den bir örnek vereyim, ben buradan kalkıp bir Arsenal maçını izleyemiyorum, çok fazla adımı takip etmem gerekiyor, orada olmam gerekiyor bir nevi, ancak maç günü denk gelirse girebilme şansım var. GS de benzer bir yapıya bürünüyor ancak bir farkla, bu sistemde taraftar ön planda. Stadyumda sadece GSBonus Card'ın geçeceği doğru ancak onsuz girememe gibi bir kesinlik yok.. Sizin bir GSBonus'unuz varsa biletlerinizi önceden alacaksınız mesela online'dan, sonrasında kartınızla stada gelir içine yüklü olan bilet özelliklerini kapıda okutup girebilirsiniz. GSbonus'unuzun olmadığı durumlarda ise; bileti edinebilmeniz riske girecek öncelikle ancak GSBonus'lulara verilen ayrıcalıklı belli bir sayıda günün ardından stadyumda veya kulüp merkezinde açılacak standlarla veya bankalardan gidip bilet yerine geçebilecek kartlar alınabilecek. Kimlik bilgileriyle ve resmi kayıtlarla yapılacak bu işlem. Böylece korsanın önüne geçilecek. Kredi kartı almak istemeyenlere ön ödemeli kartlar sunulacak, kontörlü kartlar gibi, maça ve harcamaya göre yükleme yaptıracak kullanıcı..

2) GSBonus kartını almak icin sadece "GSBONUS yazıp 5110'a kısa mesaj atmak" yeterli midir? ve mesaj attıktan sonraki prosedür nedir?

- GSBonus için mesaj atmak yeterli, mesajın üzerine sizi banka yetkilileri arayacak ve gerekli bilgileri alarak kartınızı size gönderecekler..

Geniş bilgi için: GALATASARAY.ORG | Galatasaray Spor Kulübü Resmi Internet Sitesi

Arkadaşlar bu saatte başlığın hepsini okumaya üşendim kusura bakmayın, Garanti'ye internetten başvurayım dedim ama öğrenciler için bir seçenek yok. İlla çalışıyor mu olmak gerekiyor bu kartı alabilmek için?

Biraz bakındım tam benim sorun yazılmış en son sanırım :) Öğrenci veya çalışmayan biri olup da Garanti'den alan varsa gideyim başvurayım Pazartesi :)

benim merak ettiğim bi konu var arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.Ben diğerlim kart çıkartmadım .stada girme şansım olmıcakmı,yoksa biz kartı alanlardan daha sonraki günlerdemi bilet alma hakkına sahip olucaz?????????

Arkadaşlar bu saatte başlığın hepsini okumaya üşendim kusura bakmayın, Garanti'ye internetten başvurayım dedim ama öğrenciler için bir seçenek yok. İlla çalışıyor mu olmak gerekiyor bu kartı alabilmek için?

Biraz bakındım tam benim sorun yazılmış en son sanırım :) Öğrenci veya çalışmayan biri olup da Garanti'den alan varsa gideyim başvurayım Pazartesi :)

arkadaş ben garantiye gittim cuma gunu çok yogundu gittim denizbanka ben örenciyim dedim tamam dedi ama başvuru formları daha gelmemiş pazartesi gitcem denizbanka

benim merak ettiğim bi konu var arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.Ben diğerlim kart çıkartmadım .stada girme şansım olmıcakmı,yoksa biz kartı alanlardan daha sonraki günlerdemi bilet alma hakkına sahip olucaz?????????

mesela carsamba günü bilet cıkıyorsa kartı olanlar pazartesi alırken kartı olmayanlar carsambayı bekliyecek. kartı olmayanlar stada giremeyecek diye bir sey yok. en güzeli biletixlerde olusan kuyruk azalacak ve karaborsa derdi bitecek. biletix internet sitesinden aldıgın bilet kredi kartı(GSBONUS) ile alırsan o biletin kartına yuklemis olacaksın..

Üst Alt